AUDI A4 B7 - ako sa dostáť do auta cez kufor

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

anastasiya31
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 01.03.2023 14:49
Zdieľať na Facebook

AUDI A4 B7 - ako sa dostáť do auta cez kufor

Príspevok od používateľa anastasiya31 »

Ahojte.
Chcem sa opýtať či stretol sa niekto s takým problémom. Asi mi odišla baterka v kľučí, vymenila som ju, ale cez zámok auto neviem otvoriť, lebo je pokazený, a neviem tam dať kľuč. Keďže kufor sa dá otvoriť, dá sa dostať cez kufor do auta. resp. nejak sklopiť sedadla?
Ďakujem za odpovede
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: AUDI A4 B7 - ako sa dostáť do auta cez kufor

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Neviem jak to ma A4ka B7, ale moja A6 C6 ma skryty zamok od kufra zospodu na liste vpravo kde je tlacidlo na otvaranie kufra nad zadnou znackou. Ja mam sedan a sedacky sa sklopit nedaju, je tam pevna prepazka zo zadnej strany, ktora oddeluje pasazierov od kufra. Pri combi neviem. Ale kedze B7 sa robila priblizne v tom +- case ako C6ka pozri ten zamok
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: AUDI A4 B7 - ako sa dostáť do auta cez kufor

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Sorry, nevsimol som si, ze ten zamok si otvorila. Tak s tym zamkom nic teda :d :D
m.f.
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 01.04.2010 10:27
Zdieľať na Facebook

Re: AUDI A4 B7 - ako sa dostáť do auta cez kufor

Príspevok od používateľa m.f. »

Ahoj,mal som taky problem na A6 C5.
Odomkol som kufor a vyklopil zo zadu loktovu opierku za ktorou som mal vak na lyze.
Lahol som do kufra chrbtom dole a cez vak na lyze som potiahpl klucku zadnych dveri,tie sa odistili a nasledne som cez zadne dvere vedel otvorit predne dvere.
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: AUDI A4 B7 - ako sa dostáť do auta cez kufor

Príspevok od používateľa fzubaty »

Na 20 rocnom aute mam central. V zivote som nepouzil kluc do zamku. Teraz som po precitani tejto temy isiel von a strcil kluc do zamku a odomkol. Neuveritelne.

Ako sa dokaze pokazit vec ktora sa nepouziva?
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: AUDI A4 B7 - ako sa dostáť do auta cez kufor

Príspevok od používateľa pogo-roll »

ktovie moze zahrdzaviet dostane sa tam daky bordel zasekne sa mne sa to stalo na astre G pred vela rokmi na zamku kufra nikdy sa nepouzival a potom nesiel otvorit ked sa prestriekal WDckom "rozchodil sa" ale aj tak fungoval dost cudne .... dokonca ona pise ze tam nevie dat kluc a z jej pohladu to znamena "pokazeny zamok" taze asi tam ma daky bordel
vykopanafosilia
Príspevky: 372
Dátum registrácie: 15.09.2022 16:18
Zdieľať na Facebook

Re: AUDI A4 B7 - ako sa dostáť do auta cez kufor

Príspevok od používateľa vykopanafosilia »

Vieš, že máš pokazený zámok, vyprdneš sa na to. Ťažko pochopiteľné, zámok stojí pár eur, ale dobre... Prečo máš ale v takom prípade iba jeden kľúč?????? Prečo dofrasa si si nekúpila už dávno aj druhý? Ja už fakt niekedy nemôžem z toho, čoho sú schopní dospelí ľudia s volebným právom.

Už dávno hovorím, že aj vodičák B by mal byť už dávno podmienený psychotestmi.

Ale aby som ti aj pomohol...
Skús 0905 754 798. Je to zámočníctvo, vedia otvárať zámky, aj keď netuším, či aj pokazené. Ak by si neuspela, skús ešte zámočníctvo Valentovič v BA, ale na toho číslo nemám, to si vygúúúúgli.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: AUDI A4 B7 - ako sa dostáť do auta cez kufor

Príspevok od používateľa seven549 »

odisla baterka v kluci predtym vsetko fungovalo.vymenila sa ta baterka v kluci a zrazu prd.nejde to.

dvere sa nedaju otvorit klucom lebo uz niekto predtym ten zamok oddrbal.

jedina moznost co funguje je otvorit klucom kufor.a treba sa dostat do auta.

dialkove nejde.lebo sa menil baterka a zrazu to nejde.klucom sa auto nikdy neotvaralo,len dialkovym.

to auto nenapadlo majitela vyskusat otvorit klucom uz davnejsie???? ak nie tak ostava len to trapenie :40bd: :40bd: :40bd:
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: AUDI A4 B7 - ako sa dostáť do auta cez kufor

Príspevok od používateľa fzubaty »

Ak to ma dvojite zamykanie, tak celkom sranda bude.
tuninka
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Re: AUDI A4 B7 - ako sa dostáť do auta cez kufor

Príspevok od používateľa tuninka »

ak si vymenila baterku, tak skús pozrieť či si dodržala správnu polaritu, čo ak si len dala baterku hore nohami a preto teraz diaľkové nejde?
anastasiya31
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 01.03.2023 14:49
Zdieľať na Facebook

Re: AUDI A4 B7 - ako sa dostáť do auta cez kufor

Príspevok od používateľa anastasiya31 »

Už sa mi to podarilo. A pre ostatných, ktorí by potrebovali, beznákladovou možnosťou je vyrobiť si pevný háčik, ktorý sa prestrčí poza zadné sedačky (medzi poličkou a sedačkou) z kufra a uvoľní páčku na sklopenie sedačky. Ďakujem za rady a prajem pekný zvyšok dňa :)
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: AUDI A4 B7 - ako sa dostáť do auta cez kufor

Príspevok od používateľa pogo-roll »

sikovna zenska ... a vsetci mudrlanti tu na fore akurat utreli hubu :40bd: este by si mohla napisat v com bol problem s tym centralom
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 67 neregistrovaných