Audi Allroad c5 2.7T LPG

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa oco13 »

Tentokrát bez ohladu na to o akom vozidle je reč - mne len nejde do hlavy prečo by sa niekto zbavoval dobrej veci??? A ak niekto ako dôvod napíše, že auto sa mu zunovalo tak má evidentný problém v hlavičke a zase kupovať niečo od človeka čo má problém s hlavou tiež nie je výhra.
Momentalne tiež máme doma auto navyše, ale ani vo sne ma nenapadlo sa ho zbavovať, lebo nemá žiadnu chybu pre ktorú by muselo ísť z domu. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Oco, ber to tak, ze cloveku sa moze zmenit zivotna situacia. Zrazu uz nepotrebuje/nechce sedan/kombi/SUV, alebo zacne jazdit dlhsie/kratsie trasy. Zrazu ho trapi spotreba/emisie/hluk. Zacnu si uvedomovat bezpecnost/moznost kradeze atd. Ludia sa menia a predavaju aj ked je auto uplne ok.
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa fzubaty »

Tu je len jeden problem, auta od oca vykupil iba srotplac.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa oco13 »

Veru ani tam ich nedávam celé.
Rici - ja to ľuďom proste neverím :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa herin »

Olej s filtrom vymenia za 15 eur v bársktorom servise..mne na galvaniho v BA ešte na jesen menili za 49 eur 4,3 litra oleja+ filter...a ked tak na nete stojí bandaska 5 litrov Castrol edge LL 34 eur a olejový flter 3 eurá...
Lubo ja robím na sukromnom aute okolo 45-50 000 km ročne..žial mám prácu v kancli 67 km od domu po dialnici...auto sa pomaly blíži k 200 000 km a to nemám na náprave menený jediný komponent..dokonca aj predné kotuče a platníčky maju ešte zopár desiatok tisíc pred sebou...
zadné som žial svojou blbosťou musel meniť/odstavené auto v zime 3 týždne a zapnutá ručná takže platničky prihrdzaveli ku kotúčom/...
A ešte reakcia..zadávateľ chce c5 a nie také auto ako máš ty c6 čo je novší model, ktorý je úplne niekde inde ako ten predošlý...
m.f.
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 01.04.2010 10:27
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa m.f. »

Ak chces take a6 c5 tak hodnotu ma jedine RS6 a bude rast na cene,ostatne su dosluhujuce stare auta bez hodnoty.
Ak chces spolahlive c5,tak najlepsi motor bol 3,0 benzin bez turba-jazdil som to roky a velmi spolahlive auto z dobrym vykonom. Ale dost tazko to zozenies.
Ak chces vyslovene 2,7 z turbami,tak lepsia volba je A4 B5 S4-to ma aj hodnotu,ktora porastie.
Je to mala raketa!!!
Samozrejme len bez plynu a v povodnom stave. Na ostatne zabudni.
A este to musis stihnut kupit a prepisat do konca marca,lebo potom ta zabiju na prepise z novymi poplatkami na to nezabudaj!!!
starablazkova
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 15.12.2022 21:57
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa starablazkova »

staru vranu pestovat mozes "srcovku", ked mas na dvore dalsie 3 kare na jazdenie do teska a plyn uz na par km rocne nepatri sa davat, velky motor v malom aute, je sice sranda, ale len ked netreba v tom vrtat, v 20 rocnom macka vo vreci, zabudni nato, taketo fakt ani automechanik nechce, ani zadarmo, ten ked chce pre seba, tak take co nic nepyta, len kopne do vrtule a veze sa z A-B, dost ma zabavy v robote

ked mas hlboko do vacku, si to hrdinsky priznaj a kup nieco menej hogofogo, menej valce, menej turbov, menej vykon, menej rokov, chladna hlava, kamaratom budes frajer 3 dni ale na zdravotnu karticku v servise nerobia, ani na hypo
ked ti vadia moje prispevky - necitaj ich !

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 70 neregistrovaných