Audi Q7 , 3.0 tdi - za jazdy zhaslo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 , 3.0 tdi - za jazdy zhaslo

Príspevok od používateľa miroslav114 »

Oni si tu kúpili kvôli tomu magickému RS , jazdia úplne normálne len za ten zvuk sa išiel chlapec posrat, jeho brat išiel po Audi do M4 lebo tá RS4 bola často v servisoch a ten hlupák ju kúpil od brata . A áno boli tam rozvody a nejaké dve sakradrahe a zvláštne kladky čo mi ukazoval. Ja sa divím ako niekto dokáže dať na servis cenu bezneho auta , v živote som mal dosť áut ale viac ako 500 eur som nikdy neplatil a v tých 500 eur bolo Megane 2 spojka Sachs,rozvody komplet ina,výmena olejov , kvapalín , filtrov , prezutie komplet , tyčky stabilizatorov a nejaké 4 silenty a 1ks Ds2 vybojka , 4ks Ngk sviečky ..... Mondeo si za život vypitalo na nečakaný servis dokopy 400 eur , čo bolo EGR ,čistenie DPF , a 2 ložiská , 2 čapy riadenia , ostatné autá boli len spotrebaky , passaty B6 som nenapísal nakoľko som ja do nich nevrazal ale predal pokazené
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 , 3.0 tdi - za jazdy zhaslo

Príspevok od používateľa fzubaty »

Tie dve sakra drahe kladky boli variabilita na vacky. Ak sa meni retaz, musis ich dat dole. Ak ich das dole, podla manualu musia ist nove, lebo sa mozu pootocit. Vymysleli to pre bohatych ludi.
lacino123
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 09.10.2019 10:30
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 , 3.0 tdi - za jazdy zhaslo

Príspevok od používateľa lacino123 »

Tak na 4 vstrekoch mam elektrickú závadu. Vymením všetky a dúfam, že bude všetko OK. No ale prečo odišla len tak elektrika na tych vstrekoch ?
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 , 3.0 tdi - za jazdy zhaslo

Príspevok od používateľa cobo77 »

Zapnite si na YouTube naša garáž, chlapci sú zo Slovenska, opravujú len a len Audi, výmena rozvodov vo väčšine prípadov znamená vybratie motora vonku, ukazujú ako to rozoberajú krok po kroku, ako sa postupne dostanú ku rozvodom a klzakom, ktoré sú z plastu a ulomia sa(náskok vďaka technike) .... Rs6 tky robia ako na bežiacom páse, tie dve drahé veci čo tu hore niekto nevedel pomenovať sa volajú ak si dobre pamätám nastavovač vačiek, sú dve pre ľavú a pravú stranu je tam V8 motor a 1ks stojí 1100eur.... najväčší verkel od Audi jednoznačne vyhrala Audi Q7 s 3.0tdi.... robia aj staré RS4, RS5, RS6 staré ci nové a bežná oprava motora od 12000eur a viac... takže kto ma na Audi bubaky, musí mať aj na servis, majú tam tiež problémy aby im tu opravu aj vyplatili áno aj v Anglicku.... oplatí sa pozrieť a potom pred kúpou štyroch kružkou mat predstavu co to stoji.... Pre majiteľa Q7 pozrieť koľko roboty je tam dostať sa ku tomu, čo skúsili dotyčný chlapci aby nevybrali motor von a ušetrili bubaky zakaznikovi= Q7 robiť nebudú
lacino123
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 09.10.2019 10:30
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 , 3.0 tdi - za jazdy zhaslo

Príspevok od používateľa lacino123 »

Auto jazdí. Vymenené vstreky
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 , 3.0 tdi - za jazdy zhaslo

Príspevok od používateľa fzubaty »

Daj cenu
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 , 3.0 tdi - za jazdy zhaslo

Príspevok od používateľa mhlavaty »

To chce popriať nech auto jazdí k spokojnosti majiteľa.Pokiaľ by som túto prácu robil ja,určie by som ale majiteľa upozornil na to že odchod štyroch vstrekov je dôsledok niečoho čo nie je v súčasnosti známe.Všade kde je síce problém odstránený ale nie je známa príčina je legitimné čakať možnosť zopakovania.Je to bežná vec u zložitých naviac aj elektronicky ovládaných vecí .Iné by bolo pokiaľ to postihne jeden vstrek,odchod štyroch sa neudeje iba tak.Lovím v pamäti či som niečo podobné stretol,ale neúspešne
lacino123
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 09.10.2019 10:30
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q7 , 3.0 tdi - za jazdy zhaslo

Príspevok od používateľa lacino123 »

To neviem, že prečo ani sa to to nedá veľmi zistiť. No,že vraj odchádzajú cievky vo vnútri vstrekovača. Nebudem klamať kupil som vstreky z buračky ( testované) su OK. Aj preto som kupil použité,že čo to spôsobuje, či sa to stane znovu (dufam že nie) .

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], uwa0911663434 a 78 neregistrovaných