Audi A6 Allroad - vzduchový podvozok

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Filipko 1231
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Audi A6 Allroad - vzduchový podvozok

Príspevok od používateľa Filipko 1231 »

Dobrý deň, mám otázku ohľadom môjho problému na Audi a6 allroad. Na aute nejde nafúknuť predok. Zadná náprava je nafúknutá no predok nejde. Na aute som vymenil kompresor vzduchového podvozku, no stále to nefunguje. Diagnostika ukazuje chybu 02646 a keď sa pokúsim urobiť kalibráciu vzduchového podvozka, zakaždým zlyhá a vyskočí táto chyba. Viete mi niekto pomôcť? Ďakujem
m.f.
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 01.04.2010 10:27
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A6 Allroad - vzduchový podvozok

Príspevok od používateľa m.f. »

Mozes mat vadny rozdelovac tlaku.
Alebo ti spusta predny mech a kompresor nestiha dofukovat.
maroskardas
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 03.01.2023 20:52
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A6 Allroad - vzduchový podvozok

Príspevok od používateľa maroskardas »

Zdravím, prosím vás už ste to opravili? Mám a6 c6 4f allroad a presne pred vianocami sa mi stalo to iste lenže ja som s týmto kódom šiel za chlapíkom nech to pozrie, keď napojil diagnostiku tak to vyvolalo ďalší kód, kód je už trvalý nedá sa vypnúť 01437 control position not adapted. Podvozok je v jacking mode čiže sa nedá robiť nič. Akonáhle sa pohnem s autom jacking mode sa vypne a sem tam auto dvihne hore. Už som s tým bol v 2 servisoch a nevedia si stym radi presne preto že to nevedia nakalibrovat. Podarilo sa im začať so zadkom ale ako náhle prešli na predok tak sa kalibrácia nedokončila a boli spat na začiatku. Už dom sa objednal na pondelok do Audi servis lebo už keď v dvoch servisoch si nevedia radi tak kde inde ako v Audi. Tak teda poriešil ste to ?
m.f.
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 01.04.2010 10:27
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A6 Allroad - vzduchový podvozok

Príspevok od používateľa m.f. »

Uz som pred tym pisal,ze to bude rozdelovac tlaku.
Viem ho zohnat novy za 220e,ak chces,napis sukromnu spravu a poriesime to.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 60 neregistrovaných