Audi S5 , 3.0 tfsi 2017 - spoľahlivosť

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jurajjanosik
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 08.09.2022 21:50
Zdieľať na Facebook

Re: Audi S5 , 3.0 tfsi 2017 - spoľahlivosť

Príspevok od používateľa jurajjanosik »

pan zimovciak sunka od renaultu je horsia ako od peugeotu? renault megan 2.0T bol dlho na spici vo svojej triede na nurburgringu. je to predokolka. teraz konecne audi vyrobilo RS3 s torque splitterom, co je 4x4 s 2,5 T benzinom. konecne megane predbehla o cca 4 sekundy na okruhu. ak by ste nevedeli, tak kvality auta spoznas v hranicnych situaciach. o spotrebe basnia iba dochodci, normalny chlap sa rad povozi. inak od PSA som uz velmi dlho nevidel ziadne auto nevidel na vrchole nejakeho rebricka, aj ked niekedy boli super vo wrc, tak to s nimi ide dolu vodou. jedine dobre na PSA bola hydraulika na C5. peugeot bol vzdy podpriemerny.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi S5 , 3.0 tfsi 2017 - spoľahlivosť

Príspevok od používateľa oco13 »

Pán jurajjanosik - šunka od každého výrobcu z roku 2022 je horšia ako šunka z roku 2010 a tá je horšia ako šunka z roku 2000. Platí to bez ohladu na značku a výrobcu. Výnimkou sú ručne vyrábané autá, ktorých sa robí pár desiatok kusov, takže na slovensku nehrozia.
tak kvality auta spoznas v hranicnych situaciach.
Kvality šoféra zase spoznáš, že sa do tej situacie nedostane
normalny chlap sa rad povozi
Normálny chlap sa rád povozí s deťmi na kolobežke, rád pomôže manželke s upratovaním. Bujačenie na autách určite nie je znakom normálnosti ale plných vajec.
inak od PSA som uz velmi dlho nevidel ziadne auto nevidel na vrchole nejakeho rebricka,
Zrejme máš primálo rokov aby si si pamätal Citroen DS 21, Peugeot 205Turbo, Peugeot 405T16, Renault 5 Turbo.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jurajjanosik
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 08.09.2022 21:50
Zdieľať na Facebook

Re: Audi S5 , 3.0 tfsi 2017 - spoľahlivosť

Príspevok od používateľa jurajjanosik »

no chlap bezne chodi v hranicnych situaciach, kedze presne vie kde tie hranice auta su. kazdy ma nejaku vasen. 5 gt turbo mam, ale ze by bola z PSA? A pisal som ze vo wrc boli super.
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Audi S5 , 3.0 tfsi 2017 - spoľahlivosť

Príspevok od používateľa autolaik »

......Normálny chlap sa rád povozí s deťmi na kolobežke, rád pomôže manželke s upratovaním. Bujačenie na autách určite nie je znakom normálnosti ale plných vajec.

Vitaj nazad oco, ten oco co ma orgazmus zo zrychlenia a predava ladviny kvoli haraburde je dufam aspon chvilu prec :)
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi S5 , 3.0 tfsi 2017 - spoľahlivosť

Príspevok od používateľa oco13 »

Ale normálny oco nemá orgazmy zo zrýchlenia v premávke - treba čítať s porozumením. Odbavujem sa na Slovakiaringu. :300f: A ak by si potreboval ladvinu tak predám lacno - keď nemáš rozum načo sú ti ladviny.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Audi S5 , 3.0 tfsi 2017 - spoľahlivosť

Príspevok od používateľa autolaik »

oco prepac ale si asi jediny kto rozumie tomu co pises....myslene tu na fore. V sukromnych spravach je uplne iny oco...

k ladvine, tu sa prihlas a bud chlap co len nekeca do vetra. Ak si nevazis zdravie tak tu je vela takych co tvoju pomoc privitaju.

https://www.fnspfdr.sk/kliniky-a-oddele ... plantacie/
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi S5 , 3.0 tfsi 2017 - spoľahlivosť

Príspevok od používateľa oco13 »

som tam v sekcii partneri
Obrázok
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Audi S5 , 3.0 tfsi 2017 - spoľahlivosť

Príspevok od používateľa autolaik »

pises ze darujes/predas (to sa neda ) ... tak nech sa paci.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných