Audi Q5 - cenné rady

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa srtdemon »

oco13 napísal: 22.07.2022 20:21 No to môžeš , som zamestnaný vo výrobe, ale sám som nikdy nič nevyrobil, okrem svojich detí a pár traktorov.
Myslíš, že ak by som sa živil prácou svojich rúk, že by som mal ešte čas a chuť sa tu s vami zapodievať???
"Deti moje sprosté ste a sprosté aj ostanete" (majster N)
oco13 napísal: 15.07.2022 23:16 Nuž, lebo stále ešte vyrábam autá, ktoré si nekúpim. :..: A vyrábam ich z Nagyho výliskov.
Ale budú aj ovečky, kozičky a kravičky - ak im pravda dovtedy EU nezakáže prdieť. :40bd:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa oco13 »

Ano to súhlasí, som zamestnaný vo výrobe, ak by som tam nebol tak sa nevyrába. Ale moje ručičky pre kapitalistu veru nepracujú. Počul si už niekedy o režijných pozíciach. :300f:
Vyrábam len svojou prítomnosťou vo výrobnom procese.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa srtdemon »

Nie. Ale pocul som o schyzofrenii.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa oco13 »

Rovnaké to bolo aj v stavebníctve - meral som okná - teda bezo mňa by sa nevyrábali. Ale ja sám som nikdy žiadne nevyrábal. Je to také ťažké pochopiť?. Asi ano, lebo ani ja dodnes nechápem pozíciu koordinátora koordinátorov. :40bd:
A shizofrenia sa píše s mäkučkým I . :3906:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa srtdemon »

Som rad, ze si si precital svoju lekasku spravu.

Tak kedy mi vyrobis to auto?
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

"tento príspevok NIE JE pre zadávatela a netýka sa Q5 - je to odpoveď pre kolegu ktorý sa nazdáva že na cestu a za volant môže sadnúť každý kto chce a zaplatí si VP . NIE JE TO TAK"

Oco, k tomuto si dospel ako? Kde som pisal, ze za volant patri kazdy kto chce a zaplati si VP? Hovoris z cesty tak ako takmer vzdy. Bavili sme sa o automat vs manual. Ja suhlasim s tym, ze ovladat manual by mal pre jeho vlastne dobro kazdy, ale zase nesuhlasim s tym, ze ked ho niekto neovláda, tak nepatri do premavky. Amici jazdili na automatoch vzdy, vacsina z nich manual nikdy nevidela. Chod im povedat, ze podla tvojich standardov nepatria na cestu🙂
lubos zimovcak
Príspevky: 3377
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Oco, nesuď predčasne, aby si nebol súdený...

Môžeš byť neviem ako pozorný vodič, môžeš mať 3 mil km za sebou...

Stačí súbeh niekoľkých okolností a máš zničený život.
Svoj, alebo cudzí.


Z každého SUV je MIZERNY výhľad dozadu.
Už takmer z každého moderného auta je mizerny výhľad dozadu, či strán.

Tiež sa spolieham na cuvacie senzory, lebo inak dozadu na nejakých 30-40 cm jednoducho NEZACUVAM, bez šance odhadnúť.

A co sa týka havárii :

Úplne bežne sa mi stáva, že na križovatke, keď stojím s nákladným kolmo z vedľajšej, sa mi v mŕtvom uhle STRATÍ nákladné auto strednej triedy, o osobnom ani nehovorím.

O cyklistoch, ktori sa presúvajú pomalšie, tak to je až neuveriteľné, ako dlho ich nevidieť...

Na NA už s modernou kabínou, so všetkými možnými zrkadlami..., zaujímave je, že na starom aute bol výhľad 100x lepší...

No a k tejto nehode :

Už sa mi x krát stalo, že mi do rukáva trička vletel hmyz, včela, osa, najhorší bol sršeň, to som zistil, až keď ma poriadne na chrbte poštipal..., a konečne rozpučil.

Či vletel do bočného okna vták, čo je celkom slušná šupa.

Prosto, stačí sa naplašit, je to reflex a v prípade nepriaznivých okolností... Je nešťastie na svete...

Teraz sú horúčavy, mohlo vinníkovi prísť zle, sekundová strata vedomia, možno niekto z vodičov práve pil vodu, alebo.... Xxcx možnosti.

Aj taka, že niekto iba letel ako blbec a jednoducho to nedal, lebo nedorastol na auto..
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa oco13 »

Luboš len kratko aby to ostalo o Q5.
Odpoveď na tvoj príspevok je hustota premavky - každý autobus dá dole z cesty 40 osobákov - ak klesne hustota premavky čo i len 20 násobne - potom ubudne aj nehôd. :300f:
A každý vlak sundá z cesty 20 autobusov alebo 800 osobákov. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3377
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Tak prečo máš potom doma niekoľko áut?!

Chod PRÍKLADOM a sadaj do autobusu.

Boha, akoby si ani nežil na Slovensku, že nevieš, že tu NEGUNGUJE žiadna verejná doprava mimo BA, KE... :3c90:

Ty si vždy iba z princípu proti všetkému a všetkým... :40bd:
aristoteles
Príspevky: 777
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa aristoteles »

srtdemon napísal: 22.07.2022 23:13
oco13 napísal: 22.07.2022 20:21 No to môžeš , som zamestnaný vo výrobe, ale sám som nikdy nič nevyrobil, okrem svojich detí a pár traktorov.
Myslíš, že ak by som sa živil prácou svojich rúk, že by som mal ešte čas a chuť sa tu s vami zapodievať???
"Deti moje sprosté ste a sprosté aj ostanete" (majster N)
oco13 napísal: 15.07.2022 23:16 Nuž, lebo stále ešte vyrábam autá, ktoré si nekúpim. :..: A vyrábam ich z Nagyho výliskov.
Ale budú aj ovečky, kozičky a kravičky - ak im pravda dovtedy EU nezakáže prdieť. :40bd:
Tento prispevok je skratka upna STOKA.
Po slovensky idiotina.
aristoteles
Príspevky: 777
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa aristoteles »

A co sa tyka audi. Pozri si aktualnu venu noveho, porozmyslaj, ci sa oplati ist do rizika a ozeliet vybavu a hups.
srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa srtdemon »

aristoteles napísal: 23.07.2022 09:40
srtdemon napísal: 22.07.2022 23:13
oco13 napísal: 22.07.2022 20:21 No to môžeš , som zamestnaný vo výrobe, ale sám som nikdy nič nevyrobil, okrem svojich detí a pár traktorov.
Myslíš, že ak by som sa živil prácou svojich rúk, že by som mal ešte čas a chuť sa tu s vami zapodievať???
"Deti moje sprosté ste a sprosté aj ostanete" (majster N)
oco13 napísal: 15.07.2022 23:16 Nuž, lebo stále ešte vyrábam autá, ktoré si nekúpim. :..: A vyrábam ich z Nagyho výliskov.
Ale budú aj ovečky, kozičky a kravičky - ak im pravda dovtedy EU nezakáže prdieť. :40bd:
Tento prispevok je skratka upna STOKA.
Po slovensky idiotina.
Je. Ale oca neprevychovas. On bude asi farar. Vodu kaze, vino pije.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa oco13 »

lubos zimovcak napísal: 23.07.2022 09:34 Chod PRÍKLADOM a sadaj do autobusu.
Ty si vždy iba z princípu proti všetkému a všetkým... :40bd:
CHODÍM autobusom - 17 miest Iveco firemná prepravka, autá stoja na dvore rovnako aj traktory lebo nemám na palivo.
Nie som proti všetkému ale len proti LUĎOM. Medveďov a diviakov ktorých by všetci strielali sa zastávam, lebo oni tu boli skôr ako my.
V tom momente ako tu nebude individualna preprava, tak tá verejná v sekunde začne fungovať, lebo bude lukratívnejšia ako pohrebné služby. Bude totiž mať zaručených zákazníkov. :42f7:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa srtdemon »

Iba 17 miest? Aky luxus. Keby chodil dvojpodlazny autobus so 79 miestami, to by bola hromadna preprava.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa oco13 »

Vidíš daj návrh , ja som navrhoval naťahať dráty a mať z neho bzučiakobus - prudko ekologický to by nam aj Gretka dala božtek na čielko. Povedla cesty nastaváme solarpanely a jazdíme zadaromo. Ešte poschodový a prípadne s vlečkou - ťuháj svet bude gombička.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných