Vecta C Caravan

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zulu
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 21.08.2008 10:36
Zdieľať na Facebook

Vecta C Caravan

Príspevok od používateľa zulu »

Zaujimal by ma vas nazor na toto auto s motorom 1,9 CDTi (110 kW) ako je na tom so spolahlivostou po motorickej stranke , elektrika v aute a pod .
tiez som niekde cital ze je to vlastne fiatacky motor ktory tam opel licencne montuje je to pravda ? Nie je velmi poruchovy talianske auta nemaju velmi dobru povest...
kakcoo
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 06.09.2007 11:57
Zdieľať na Facebook

Re: Vecta C Caravan

Príspevok od používateľa kakcoo »

zulu napísal:Zaujimal by ma vas nazor na toto auto s motorom 1,9 CDTi (110 kW) ako je na tom so spolahlivostou po motorickej stranke , elektrika v aute a pod .
tiez som niekde cital ze je to vlastne fiatacky motor ktory tam opel licencne montuje je to pravda ? Nie je velmi poruchovy talianske auta nemaju velmi dobru povest...
je to fiat motor ,skoro vsetky naftove motory v oply tj,1.9 a 1,3 su fiat, tie motory su co sa tyka spolahlivosti natom velmi dobre,myslim ze to je to najkvalitnejsie co nato aute je....ja by som sa poobzeral po inej znacke , ojazdeny opel sa zle predava ,straca velmi na hodnote, drahy servis ,lacne a nekvalitne spracovanie....ale zase sa malo kradne 8)
Napísať odpoveď

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných