lexus

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sanat4
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 21.08.2008 21:30
Zdieľať na Facebook

lexus

Príspevok od používateľa sanat4 »

Zdravím.Mám vážny záujem o kúpú jazdeného Lesusu IS 200.Má niekto skúsenosti s týmto vozidlom?
janik1300cm3
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 24.08.2006 22:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janik1300cm3 »

Lexusi su neskutocne auta mal som lexusa GS300 a tie motory vydrzia v klude 500 000 KM ako aj Toyota je to vlastne to iste spotreba uplne super nato ze som mal automat po meste pri lahkej nohe 10-11L Vrelo Lexusa odporucam.Horsie je to uz s nahradnymi dielcami tie su FAKT drahe. ,ale ak je Lexus so Serviskou tak jednoznacne :D :!:
radysf
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 03.06.2008 22:06
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: lexus

Príspevok od používateľa radysf »

sanat4 napísal:Zdravím.Mám vážny záujem o kúpú jazdeného Lesusu IS 200.Má niekto skúsenosti s týmto vozidlom?

dOVOZ TOHOTO VOZU BY NEBYL PROBLEM...POKUD MATE ZAJEM, KONTAKTUJTE MNE.:http://www.autobazar.eu/cz/users.php?act=view
tyota
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 22.08.2008 21:49
Zdieľať na Facebook

lexus

Príspevok od používateľa tyota »

Mozem len doporucit mam GS300 8 rokov a s cenou ND to nie je vobec tak hrozne. A ked jazdis na LPG, tak je to lacnejsie ako nejaky 100Ps diesel. Samozrejme ze komfort lexusa a nejakeho diesloveho rapkaca sa neda porovnat.
Cau
PS : a mozno ze po tolkych rokoch co ho mam,by mal uz aj majitela zmenit
topspeedsk
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 22.09.2008 11:48
Zdieľať na Facebook

Re: lexus

Príspevok od používateľa topspeedsk »

sanat4 napísal:Zdravím.Mám vážny záujem o kúpú jazdeného Lesusu IS 200.Má niekto skúsenosti s týmto vozidlom?
co by si konkretne potreboval vediet?
sanat4
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 21.08.2008 21:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sanat4 »

Kedže do úvahy pripadá model okolo roku 2000,najazdených cca 150 tis.km,chcel by som vedieť ako je to s kvalitou,čo sa zvykne kaziť,teda na čo si dať pozor,aká je cena a dostupnosť nahr.dielov a aká je reálna spotreba.Preto by som chcel názor niekoho kto má osobnú skúsenosť s týmto typom.
Resp.aj kto a za koľko by bol ochotný ísť so mnou do Nemecka pre nejaký vyhliadnutý kúsok.Nemecky totiž to vôbec neviem.
sanat4
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 21.08.2008 21:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sanat4 »

Kedže do úvahy pripadá model okolo roku 2000,najazdených cca 150 tis.km,chcel by som vedieť ako je to s kvalitou,čo sa zvykne kaziť,teda na čo si dať pozor,aká je cena a dostupnosť nahr.dielov a aká je reálna spotreba.Preto by som chcel názor niekoho kto má osobnú skúsenosť s týmto typom.
Resp.aj kto a za koľko by bol ochotný ísť so mnou do Nemecka pre nejaký vyhliadnutý kúsok.Nemecky totiž to vôbec neviem.
topspeedsk
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 22.09.2008 11:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa topspeedsk »

caves,

v prvom rade, Lexus IS je skvele auto, takze si si vybral dobre.
pocet km co si pisal (150 000) je pre lexus v podstate zabehavacia doba :) v kazdom pripade, ak ho budes kupovat, trvaj na serviske s plnou servisnou historiou, idealne kupuj auto priamo od dealera lexusu, vtedy mas zaruku ze to auto je ok. vyhni sa bazarom, taketo auto nema dovod stat v bazare - hlavne po povodniach co boli nejaky cas dozadu sa ich vyrojilo neskutocne mnozstvo.

Kvalita pri Lexuse, to nie je vobec tema na debatu, ale opat opakujem, preverena historia a starostlivost je zaklad. radsej si priplat trocha penazi a kupuj auto od dealera.
Kazit sa na IS200 (pred faceliftom) kazia dve veci: cd menic v pristrojovke a el. sklapanie zrkadiel. To si nerobim prdel, ina castejsia chyba nie je spominana ani na forach.

davaj si pozor na buracky a zatopene auta. ziadne kontrolky nemozu ostat svietit po nastartovani, nechaj napr zapnuty trakcnu a skus ci funguje atd. elektroniky je tam pomerne vela, preto ju skontroluj. Motor je 6valec, preto ruchy ci nepravidelny chod su nepripustne. prevodovka musi ist totalne hladko a presne, toto predsa nie je Peugeot!!!

Dostupnost ND bezproblemova, jeden den olbjednas, druhy to tu mas. Daju sa kupit aj repliky, ale naco, ceny su prijatelne, vekom idu dole (to je pripad napriklad stareho GS300)

Spotreba je na IS200 podla stylu jazdy, ale zerie primerane vykonu a poctu valcov. tj mimo mesta cca 8, mesto cca 10-12, priemerne a dlhdobo to ale vies drzat pod 10.

jediny problem vidim v tom, keby si chcel dalej upravovat toto auto. Aftermarket tuning diely na IS200 su obmedzene, na IS300 ale kupis velmi vela, ale len v usa. v japonsku zase kupis takmer cokolvek pre Altezzu, co je japonska verzia. IS200 sa totiz predavala len a len v Europe, inde je to neznama morizacia.

inak viac info dostanes aj na webe www.toyotateam.sk/forum, chodim tam pravidelne
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní