Citroen C 1.4 HDi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

igor.first
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.04.2008 14:46
Zdieľať na Facebook

Citroen C 1.4 HDi

Príspevok od používateľa igor.first »

Ma niekto skúsenosti s týmto motorom. Ak áno prosím napíšte mi nejaké info. Ďakujem
miob
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Zdieľať na Facebook

Re: Citroen C 1.4 HDi

Príspevok od používateľa miob »

mam c3 a pred nedavnom som mal pekne patalie s tymto motorom, odisla mi riadiaca jednotka ktora nasladne odfajcila vsetky 4 vstrekovacie trisky, podotykam ze jedna triska stoji nova 11 litrov, ojeta tak za 6k, ale treba ich najskor odtestovat, takze aj to cosi stoji...

mechanik mi povedal ze vraj po nejakych 90tis. km odchadzaju na tychto motoroch trisky, pokial su to tie starsie do 2003-4 tusim, ze tie common rail su uz v pohode, takze asi tak...:9:
lubeno
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 10.06.2007 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubeno »

Tak ja zo skusenosti ineho naftoveho konika pisem že predaval HDi motor a nemohol ho predat lebo Citroni mu povedali ,že tieto motory bezia pri dobrom pouzivani bez zavad :: Inak rad by som Citrona na naftu Vsetci to chvalia /C 3 HDi /
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

da sa zohnat aj za 6000sk ta tryska
ja som presne z toho dovodu bral benzin a ne diesel od citrona>>>nahodou sa ti posere po zaruke vstrekovace alebo tlakova rampa alebo cerpadlo a co si usetril za 4 roky na nafte rta potom to vygrcas v servise
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Citroen C 1.4 HDi

Príspevok od používateľa mhlavaty »

miob napísal:mam c3 a pred nedavnom som mal pekne patalie s tymto motorom, odisla mi riadiaca jednotka ktora nasladne odfajcila vsetky 4 vstrekovacie trisky, podotykam ze jedna triska stoji nova 11 litrov, ojeta tak za 6k, ale treba ich najskor odtestovat, takze aj to cosi stoji...

mechanik mi povedal ze vraj po nejakych 90tis. km odchadzaju na tychto motoroch trisky, pokial su to tie starsie do 2003-4 tusim, ze tie common rail su uz v pohode, takze asi tak...:9:
Riadiaca jednotka môže odísť,ako všetko na svete ale nemôže odpáliť 4 vstrekovacie jednotky.proste nemôže,technicky nemožná vec.Ten mechanik niekoho pekne dobehol o slušné peniažky.
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Re: Citroen C 1.4 HDi

Príspevok od používateľa lanken »

mhlavaty napísal:
miob napísal:mam c3 a pred nedavnom som mal pekne patalie s tymto motorom, odisla mi riadiaca jednotka ktora nasladne odfajcila vsetky 4 vstrekovacie trisky, podotykam ze jedna triska stoji nova 11 litrov, ojeta tak za 6k, ale treba ich najskor odtestovat, takze aj to cosi stoji...

mechanik mi povedal ze vraj po nejakych 90tis. km odchadzaju na tychto motoroch trisky, pokial su to tie starsie do 2003-4 tusim, ze tie common rail su uz v pohode, takze asi tak...:9:
Riadiaca jednotka môže odísť,ako všetko na svete ale nemôže odpáliť 4 vstrekovacie jednotky.proste nemôže,technicky nemožná vec.Ten mechanik niekoho pekne dobehol o slušné peniažky.
presne>>strek sa akurat dodrbe tak ze sa zasere spinou z nafty a uz nerozprasuje jak ma ale sti naftu
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní