V servise praskli sklo...

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ma3xkopn
Príspevky: 190
Dátum registrácie: 22.12.2009 00:27
Bydlisko: Piestany
Zdieľať na Facebook

V servise praskli sklo...

Príspevok od používateľa ma3xkopn »

Zdravim...mal som v servise auto a spravili na celnom skle bodku o velkosti 2€ a ide z nej pavuk asi 3zily cca10cm...muselo im nan nieco padnut,alebo nieco zabudli na nom a zatvorili kapotu...v servise mi tvrdia, ze o nicom nevedia a ze ako ja tvrdim ze som to tam nemal tak oni budu vraviet ze som to tam mal...co si o tom myslite?...neake riesenie?...bol to autorizovany servis...podrobnosti napisem az ked sa cely servisny zasah ukonci...to bude pribeh, ze ani neuverite...
Ja som len okoloidúci....
mhnat
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 12.04.2009 13:50
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhnat »

okrem zápisu by Ti mali odovzdať protokol o prebratí auta
MERCEDES C 180 kompressor 2006/ b
TOYOTA VERSO 2015/1,8 b
IVECO DAILY 1997/ d
http://dobreterasy.sk
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ziadat nove sklo a bez diskusie. Ked budu mat psychologicke problemy, cely pripad odovzdat importerovi, SOIke a Markize aby im prestali chodit zakaznici

A POKIAL SI NEUVEDOMIA ZE TYMTO SPOSOBOM NEDOJDU O JEDNO POSRANE SKLO ZA 200EUR ALE O KOPEC ZAKAZNIKOV ZA PAR DESIATOK TISIC EUR, TAK UZ IM NEPOMOZE NIC.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Stáva sa. A keď sa to normálne vysvetlí zákazníkovi tak to pochopí. Preto majú mať poistku, príp. samotní mechanici poistku zodpovednosti. Len pekne napíš značku, mesto a názov firmy, nehanbi sa!
ma3xkopn
Príspevky: 190
Dátum registrácie: 22.12.2009 00:27
Bydlisko: Piestany
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ma3xkopn »

lakinooo napísal:No v autorizaku urcite pri preberani spravili obhliadku, kde si zaznacili vsetky viditelne poskodenia auta, ci?
Nie nic nespravili...ani mu pri odovzdavani nesiel nacitat kluc a tak do papierov natrieskal co uznal za vhodne....bol som prvy krat v servise a nevedel som ze sa to robi ako pises...dalsia vec je ze by ma ani nenapadlo vo sne ze by sa mohlo nieco taketo stat...
Ja som len okoloidúci....
ma3xkopn
Príspevky: 190
Dátum registrácie: 22.12.2009 00:27
Bydlisko: Piestany
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ma3xkopn »

mp3turbo napísal:ziadat nove sklo a bez diskusie. Ked budu mat psychologicke problemy, cely pripad odovzdat importerovi, SOIke a Markize aby im prestali chodit zakaznici

A POKIAL SI NEUVEDOMIA ZE TYMTO SPOSOBOM NEDOJDU O JEDNO POSRANE SKLO ZA 200EUR ALE O KOPEC ZAKAZNIKOV ZA PAR DESIATOK TISIC EUR, TAK UZ IM NEPOMOZE NIC.
Este budem s nimi hovorit ako si to predstavuju...pokial z nich nevypadne ziadne pozitivne riesenie tak to pojde rad radom...Importer..TV...Novy Cas...Policia...
Ja som len okoloidúci....
ma3xkopn
Príspevky: 190
Dátum registrácie: 22.12.2009 00:27
Bydlisko: Piestany
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa ma3xkopn »

cicmanec napísal:Stáva sa. A keď sa to normálne vysvetlí zákazníkovi tak to pochopí. Preto majú mať poistku, príp. samotní mechanici poistku zodpovednosti. Len pekne napíš značku, mesto a názov firmy, nehanbi sa!
NIe nebudem to pisat pokial to nebude uzatvirene...potom zverejnim cely pribeh...to sklo je len ceresna na torte co sa tam dialo...

Vsak som normalne obrbtavel ked som zbadal tu prasklinu...a samozrejme ze sa moze stat hocico a bolo by pre mna pochopitelne, ze to vymenia a idem dalej...ale urcite nebudem doplacat za cudzich...
Ja som len okoloidúci....
ma3xkopn
Príspevky: 190
Dátum registrácie: 22.12.2009 00:27
Bydlisko: Piestany
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ma3xkopn »

Potom zalozim novu temu a docitate sa o tom skvelom servise a pristupe...
Ja som len okoloidúci....
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

ja Ti nevim karle...v PN tusim BMW ani nie je...najblizsie je TN, a potom NR, alebo BA...
cize predpokladam, aj si z PN, ze si siel do TN...

kazdopadne, musia mat protokol o prevzati vozidla...kde by to bolo uvedene..ak nemaju, smola...a Ty sa tam stav so sikovnym pravnikom...
duro8
Príspevky: 632
Dátum registrácie: 26.02.2007 15:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duro8 »

...ešte jedna vec, vo väčšine autorizovnaych servisoch maju v dielni kamery, takže treba vypytat zaznam.....
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Re: V servise praskli sklo...

Príspevok od používateľa bbbr »

ma3xkopn napísal:.v servise mi tvrdia, ze o nicom nevedia a ze ako ja tvrdim ze som to tam nemal tak oni budu vraviet ze som to tam mal..
Ak budú tvrdiť toto, tak ti nepomôžu ani 4 televízie a FBI. Druhá vec je slušnosť, serióznosť a váženie si zákazníka.
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

ma3xkopn napísal:Potom zalozim novu temu a docitate sa o tom skvelom servise a pristupe...
Len nič nezakladaj, pokračuj v tejto...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa mhlavaty »

cicmanec napísal:Stáva sa. A keď sa to normálne vysvetlí zákazníkovi tak to pochopí. Preto majú mať poistku, príp. samotní mechanici poistku zodpovednosti. Len pekne napíš značku, mesto a názov firmy, nehanbi sa!
Je to presne tak.Zato sa platí poistka za škody spôsobené pri výkone povolania.Priatel mechanik dokonca rozbil zákazníkovi auto a nedialo sa nič,ten tam aj z ďalším chodí naďalej,hold zhada nešťastných okolností a stane sa.Treba mať gule a postaviť sa k tomu akoé sa patrí.Jedno čelné sklo,taká prkotina.Ten servis si zaslúži reklamu do novín palcovými titulkami
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa ivko1 »

mhlavaty napísal:... zato sa platí poistka za škody spôsobené pri výkone povolania.Priatel mechanik dokonca rozbil zákazníkovi auto a nedialo sa nič,ten tam aj z ďalším chodí naďalej,hold zhada nešťastných okolností a stane sa.Treba mať gule a postaviť sa k tomu akoé sa patrí.Jedno čelné sklo,taká prkotina.Ten servis si zaslúži reklamu do novín palcovými titulkami
V servise ti mechanik praskol sklo z nedbanlivosti, pretože napríklad na stierače si odkladal náradie, na toto sa napríklad poistka nevzťahuje, pretože tam náradie nemal čo odkladať...

Do našej firmy bol privolaný poisťovák, ktorý mal pouzatvárať takéto poistky a pri konzultácii s ním o konkrétnych situáciach ktoré sa bežne stávajú sa došlo k záveru že vlastne na nič z toho sa tá poistka nevzťahuje, každému odporúčam si skutočne zistiť na čo sa poistka vzťahuje.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Ty si sa bavil o tom poskodeni len s mechanikmi porozpravaj sa s majitelom alebo prevadzkovatelom

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných