Uzáver nádrže Ford S-max

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Uzáver nádrže Ford S-max

Príspevok od používateľa niveaman »

Zdravím,menil už niekto z vás uzáver nádrže ten pôvodný za uzamikatelny? Hapruje mi el.uzamykanie dvierok nádrže tak som to odstavil. Ak vie niekto poradiť z akého auta tam pasuje budem vďačný za radu. Ďakujem.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Že ťažké rozhodovanie...či je jednoduchšie zháňať zamykacie viečko nádrže alebo opraviť elektrický zámok dvierok....Ja by som opravil ten zámok, nakoľko deklíky na nádrži som v živote neskúmal či je tam rovnaký závit na všetkých, a aj priemer, alebo každý výrobca má ten svoj ...
...jak volakedy dávno nabíjačky od mobilov lol
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

Ja sa nerozhodujem čo z toho urobiť. Zháňam to vicko,pretože elektrike neverím, lebo už som ostal na pumpe bez nafty a nešlo otvoriť. Chyba pravdepodobne bude niekde v elektrike a nie v motorceku,keďže raz ide raz nie. Nemám čas to skúmať ani to dať niekomu,keď lacnejšie a jednoduchšie bude to viko. Ak nenájdem,kašlem na to. Ja len či niekto náhodou nevie,že nemusím skúšať milión viecok. Dík :-)
laguna72
Príspevky: 175
Dátum registrácie: 20.05.2009 22:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laguna72 »

myslíš, že tie akože uzamknuté dvierka niekoho odradia keď ti pôjde vytiahnuť naftu, zbytočne ich poškodí ak budú zamknuté a aj tak cez hrdlo naftu nevytiahne.
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

Laguna72 : asi si nepochopil. Ja Zháňam uzamykatelny uzáver a nie dvierka.
PROCHY603
Príspevky: 3800
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

Dostat kupit viecko nadrze +2x kluc.

Ak mas viecko na zavit tak to pasovat bude.

Pozri link: http://www.autodiely-alternativ.sk/ford ... s-0998-11/ :41c2: :4012:
mondeoh2o
Príspevky: 263
Dátum registrácie: 11.12.2012 22:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mondeoh2o »

nazdar , pokial to mas ako ja na mondeu easy fuel system , to je bez viecka tak tam nic nezozenies , ale nemusis sa bat ze ti vykradnu naftu , tu klapku otvoris len pokial mas presny rozmer , inac nie , mne to v chorvate vyhli ked som prisiel na stojan lebo nesedela pistol a ten magor to tam len tlacil ako vol az potom dobehol druhy ze musim ist na druhy stojan kde je eurodiesel
ja by som pozrel kable alebo samotny motor
mirpol
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 24.06.2009 19:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirpol »

ford na easy fuel ponuka uzamykatelny uzaver nema zavit /2kluce/najlepsie opytat sa u predajcu ford.
mirpol
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 24.06.2009 19:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirpol »

VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

K tomu neotvoreniu a ostatiu bez nafty...väčšine áut sa tie dvierka dajú núdzovo odistiť, Len si treba prečítať návod k autu. Aj keď je pravda že ja osobne nechápem čo je zlé na odisťovaní páčkou z vnútra auta dakde od sedadla vodiča jak to bolo bežné pri väčšine aút pred pár rokmi...Jaj zabudol som 3m bowdenu s lankom sú drahšie jak 3m káblu a motorček....
mondeoh2o
Príspevky: 263
Dátum registrácie: 11.12.2012 22:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mondeoh2o »

priznam sa to som este nevidel , a po pravde ani nehladal , len ked som kupil auto som sa spytal ze kde je pri novom aute vicko , cumeli na mna jak na vidlaka co prisiel s lazov a este nevidel okruhle koleso
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných