Uprava zvuku motora

Aké sú vaše skúsenosti s tuningom? Aké vozidlá tunovať, rady a odporúčania...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dellcore
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 05.01.2012 22:31
Bydlisko: Púchov
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dellcore »

nechcem sa tu niako hadat, kazdemu sa paci nieco ine, mam vela kamosov co maju felicie a povedali ze mi to taha lepsie ked to ma otvoreny vyfuk , s fabiami tu namna nechod to auto premna neexistuje - najhnusnejsie najpomalsie dedkovske rachotiny ale som zabudol ze take sa vam pacia

naco by som mal prist ked dospejem? keby vozim nejake male decka tak samozrejme ze si tam nedavam rury namiesto vyfuku

k tomu videu neviem co je na tom take smiesne kludne ti nahram moju a by si videl ze by sa ti to zapacilo take praskanie a paradny dunivy zvuk

ale rozoberat taketo veci na fore a hadat sa kto este nedospel ked mas tak o 20 rokov viac odomňa myslím si že to je zbytočné
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ty si to aj tak nepochopil, to že ti to ide lepšie je len niečí dohad. Ako som ti napísal vyššie, kludne si namontuj výfuk, nič proti tomu nemám, ale je to také strašne smiešne, ked ti to reve a beztak nejde (pardon kamoši tvrdia že ti to ide lepšie)

Zvez sa niekedy nejakým autom čo má pod kapotou normálny motor a potom pochopíš v čom je ten rozdiel, tam ked to zareve tak to aj pôjde , lebo je dosť rozdiel či má auto 50kW , alebo 100kW

Nikto tu inak nepísal o tom že sa mu Fabia páči, ja ti len hovorím že poondiata Fabia 1.4 16V si ťa podá na obed, tebe to môže revať kolko len chce raz tam máš len 50kW, tých 74kW Fabie ťa obehne ako nič a pekne v tichosti a bude domachrované.

Stavím krk že máš nejaké svoje vysnené auto, tak tie bubáky čo sypeš do toho nezmyslu si pekne odkladaj a budeš ho mať skôr, lebo takouto cestou sa na tej Felícii budeš voziť ešte 5 rokov a tvoje vysnené auto bude stále v nedohladne a Felícia bude stále len Felíciou. Obrázok profilovej fotky vraví že si na Brambory, tak sa teda zvez niekedy v 320i s R6 (kludne stará E36 320i 110kW) a potom uznáš že sme tu mali všetci pravdu a dospeješ aj k tomu že ten zvuk nemusí byť nijak hlučný, ale len decentne doladený koncovým tlmičom
Naposledy upravil/-a ivko1 v 08.09.2013 08:48, upravené celkom 2 krát.
johan4ever
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 06.12.2009 14:50
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa johan4ever »

ivko,uplny suhlas,palec hore.

tie peniaze co lejes do feldy sa ti nikdy v zivote nevratia.Ze ti ide lespie ako kamaratom je bluf,psychologia toho ze tam mas zvuk,automaticky si myslis ze to trha asfalt ked to reve jak mustang.Pri sprinte s rovnakym autom by vyhral ten,kto to tam lepsie "zamiesa"

radove sestvalce M50/M52 v BMW,tam nepotrebujes ziadne hrusky a koncovky,staci ho dostat nad 3tisic ot.,a o orgasmus mas postarane :D
s takou e36 328ci(mala M3) v povodnom stave sa mozes kolotocarom smiat do ksichtu na kazdej pumpe a krizovatke

Motor ma mat taky zvukovy prejav ze pokial ides kludne nemal by si ho pocut,ked mu nalozis tak sa ozve,pokial ma silu.Cim viac valcov,tym lespie.To ti lauf na 50 ponikovej felde nespravi,ten bude duniet furt.

na zaver jeden citat,ktory ma vzdy pobavi : " NENAVIDIM TUNINGOVANE VYFUKY , ICH ZVUKY SU FALOSNE AKO USMEVY PROSTITUTOK "
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

dellcore napísal:starí chlapi co potrebuju mat len tichucko lebo ''nadmerny'' hluk ho rusi a aj jeho posadku... z diskoteky vozim kdekoho nestazoval sa nikto kazdemu sa to pacilo
pochopitelne, mate usi vymlatene z muziky, medzi partiou si kral, ked sa dozijes, prajem ti aby nejaky podobny nevycvalanec-tuzer behal pri tvojej spalni kazdu noc, ked budes rano stavat do roboty...:::

kedy si kurva uvedomite, ze vasa sloboda konci tam, kde zacina sloboda ineho ??

pri nasom dome tiez jazdia podobne kraksne, mam sto chuti nejakemu soplosovi ukazat ako vyzera nasraty stary chlap :3c90: :3c90: :3c90: :3c90:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

kto ma potrebu kravalu...,napiste,pridem...a taky rachot Vam urobim,ze na tych poondiatych zadkoch nebudete vladat si ani sadnut !!!
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Predošlé dva príspevky ...jak keby som ich sám napísal....nemám väčšieho jedu, ak mám vstávať ráno do roboty a nejaký sopláci nedorobení sa na hentakých hajtrách snažia si dačo dokazovať .....A z križovatky tomu nakladajú plný kotel....že je po polnoci ich zjavne nesere.A o štvorkolkároch sa ani vyjadrovať nebudem.... :3c90:
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

na tomto sa pobavim vzdy aj ja,kopa revu a auto ako keby stalo :40bd: ako bolo vyssie pisane,silnejsie auto nepotrebuje ziadne taketo somariny,tam sa zvuk prejavi sam vo vyssich otackach,a hlavne tah,a nie felda co spravi len vir v nadrzi a obehne ta aj sagan na bicykli.hlavne ze to reve
A4 3.0Tdi 2013 180kw
matiisek
Príspevky: 966
Dátum registrácie: 23.03.2011 18:44
Bydlisko: Oldenburg/Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matiisek »

radoss99 napísal:bajo777

Hm ta keby mam € na rozhadzovanie ta by som bral :-P
Hlavne, ze nemas problem vyhodit 130€ von oknom :40bd:
santer9
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 07.04.2008 19:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa santer9 »

ako ti pisal IVO...posetri a kup nieco schopne. ked sa clovek posnazi vsetko sa da. tiez mam rad pekny zvuk motora, tak som si kupil a8...4,2 benzin a netreba ani hrusku ani remus :zg282:

http://www.youtube.com/watch?v=--jveIEj2zY
renton
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 12.11.2011 15:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa renton »

milaaan nevyhadzuj ten moj, mozno ho tento nestastnik zobere ale za 10€ sak je jak novy.....
indi4n
Príspevky: 1898
Dátum registrácie: 10.01.2013 14:16
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa indi4n »

dellcore napísal: z diskoteky vozim kdekoho nestazoval sa nikto kazdemu sa to pacilo
Ked som si kúpil prve auto tak hned som tam naslahal vsetko aby to malo poriadny zvuk , tatko najprv frflal že načo to tam dávam a teraz by jazdil najradsej len na mojom pretože ten zvuk sa mu tiež páči
z diskoteky su vsetci radi ze ich niekto vezie domov tak sa radsej nestazuju :4090:
dost pochybujem o tom ako ti tvoj otec trha kluce z ruky lebo sa nevie dockat toho ked vystupi z auta polohluchy...
osobna skusenost - sestrin byvaly takto "vytunil" stary P 206 ralley. tiez to malo "super zvuk" ale viezt sa v tom co i len 15 minut bolo za trest, najlepsie ked to pri urcitych otackach zacalo rezonovat a cele auto dunelo jak je*nute :342a:
na stastie sestre sa zlepsil vkus takze jej sucasny pan manzel podobne pi*oviny nestvara :40bd: a potrebu sportoveho zvuku poriesil tak ako tu uz bolo pisane - poriadnym motorom. konkretne Pontiac Firebird 5.0 - z toho zvuku by filcke odpadla ta ryna co ma miesto vyfuku :40bd:

pre zadavatela - zbytocne tlacit peniaze do niecoho co sportiak nikdy nebude, ked uz radsej na nejaky nasetri, takyto tuzing je trapny ako tetovacky zo zuvaciek...
wilz
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Pre svojpomocných zlepšovateľov zvuku z výfuku doporučuje inšpirovať sa týmto videom:
http://www.mojevideo.sk/video/1c4fb/pol ... vyfuk.html
Gargamelito
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 29.11.2017 13:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Gargamelito »

Zdravím chcel by som sa spitat co treba aby vyfuk co naj viac hucal
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

zasada prva - potrebujes rapidne zlepsit sluch, odporucam preplach, strc hlavu do zachoda a splachni, potom daj vediet ci pomohlo...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Sprtos
Príspevky: 239
Dátum registrácie: 22.10.2016 13:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sprtos »

Poviem to takto. Mas pocit, ze ked si "vylepsis" zvuk svojho auta, ze si Ta vsimnem a poviem "vaaaaau to je ale faro"? Ano, vsimnem si Ta, ale poviem "vaaaaau dalsi ....." By som Ta dal do jednej miestnosti s rodicmi, ktorym spia deti a Ty im prejdes pod oknom, smiechu by si sa nezdrzal.

Návrat na "Tuning vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní