Uprava zvuku motora

Aké sú vaše skúsenosti s tuningom? Aké vozidlá tunovať, rady a odporúčania...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

radoss99
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 14.09.2012 12:37
Zdieľať na Facebook

Uprava zvuku motora

Príspevok od používateľa radoss99 »

Zdravim. Potrebujem len počuť vaš nazor. Chcem si kupiť na auto vzduchový športový filter... a radšej sa spýtam a poradim ako kupovať kktiny... Nejde mi až tak o zvýšenie vykonu auta skôr mi ide o to aby malo auto kus lepší zvuk motora... Otázka znie kupiť filter za 130€ alebo za 20€? Ďakujem za vaše rady.
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Zvuk motora ma aké výhody ?

1, kupiš neoriginalny diel
2, kupiš cca o 600 % drahšie ako je normál

skus si za tie korunky radšej natankovat a chod na vylet do tatier na prechádzku
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

par klincov do vyfuku a budes ma RÉÉÉMUS jak svina... a zadarmo :d :D
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

vyser sa na 20 ci 130eurove filtre .mal som pri kupe tuto pikovinu namontovanu a isla von . prepusta ti viac vzduchu a tym aj bordelu t.j. bude sa ti zanasat vaha vzduchu .... tieto veci nemaju v beznom aute co robit . len debilny slovak si to tam napcha . tieto filtre sa davaju do aut na iny ucel ako jazdit do prace. navyse k tomu budes potrebovat cistic na filtre aj s olejom na impregnaciu, kde raz za cas ho musis cistit a nastriekat olejom aby plnil svoju funkciu teda za predpokladu ze je praci. osobne tieto filtre pouzivame na ine auta ktore nesmu jazdit v premavke ale do mojho co jazdim do prace urcite nie
dellcore
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 05.01.2012 22:31
Bydlisko: Púchov
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dellcore »

zvuk motora jednoznacne zlepsis sportovou hruskou aj za 20€ , je to pocut aj von a ma to taky sportovejsi zvuk, mne to bolo malo tak som si kúpil aj sportovy vyfuk , to mi prislo este stale slabe tak potom namiesto stredoveho tlmica sme dali ruru a to uz ma ten spravny zvuk, ale potom starsi si mi hovoria ako napr. suseda že: ''mna s toho boli hlava aj my mame dieravy vyfuk ako ty'', alebo pred krčmu prideme jak najvačši dedinsky tuneri a krcmar nam povie že: ''chalani, čo to máce prasknuté?'' :40bd:
nikto nevie rozoznat dieravy vyfuk od sportovehu zvuku...

ale to je felicia tak sa da experimentovať lol

neviem čo máš za auto ale myslím si že filter ti bude stačiť :3035:
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

dellcore napísal:
ma to taky sportovejsi zvuk
prideme jak najvačši dedinsky tuneri
nikto nevie rozoznat dieravy vyfuk od sportovehu zvuku...
ty vole to me poser :40bd: . Toto sa len tak casto nevidi
jokerzcsk
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 11.07.2010 13:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jokerzcsk »

peto166 napísal:par klincov do vyfuku a budes ma RÉÉÉMUS jak svina... a zadarmo :d :D
si to vystihol a rámus za pár šupov, ale proti gustu žiadny diškutát....... :3dcline:
radoss99
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 14.09.2012 12:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radoss99 »

Dakujem za odpovede... ale vyfuk nemam v plane meniť... jednoducho sa mi pači zvuk motora keď ma šp. vzdchový filter... jeden tu z okolia beha na Chevrolete cruze a krasne mu ten filter taha... proste pači sa mi to tak to chcem... tiež som tu čital na forach že lacne sa neoplatia lebo nepocitiš nič okrem zvuku... Tak ja som sa len chcel spytať či sa mi oplati kupovať filter za 130€? alebo sa ulakomiť a kupiť za 20€... ked mi ide len o ten zvuk. A auto mam Chevrolet cruze 1.6

Ale aj tak Ďakujem za vaše názory.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

vies co, ked ti ide len o zvuk, kup si do zapalovaca ten kram, co ti spravi aky zvuk chces a posle ti to do reprakov. V8 kludne. Urobis lepsie motoru ked tam nechas fabricky filter aj budes mat na vyber zvukov kolko len chces.



Za nas co nesedime s tebou, naozaj nezaujima ako huci tvoj motor. :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Tak tak, ticho je nadovsetko, chalan musi dospiet. Este je mlady, nevyrastol z rapkacov v bicyklovych kolesach , neni na tom nic zle, ale lepsie ked mu ten zazitok ostane v kabine. :4012:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
radoss99
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 14.09.2012 12:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radoss99 »

Milujem taketo dristy primitívnych ludi ako si ty ;-) Ale vieš čo ked ta to netrápi načo reaguješ...

Radšej si puštaj dookola to video a fandi si aky si super človek ;-)
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

to radoss99

Dakujem, ze si ma zaradil medzi primitovov :300f:. Uz si ukazal dostatocne v svojich prispevkoch, aku vahu tomu mam prikladat. V realnom zivote sa mi veru take nestava, verim tomu, ze do oci by si mi to tiez nepovedal :d :D
Naposledy upravil/-a bajo777 v 07.09.2013 19:04, upravené celkom 2 krát.
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
johan4ever
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 06.12.2009 14:50
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa johan4ever »

Chces aj ty patrit medzi kolotocarov?Porozmyslaj...
Naposledy upravil/-a johan4ever v 28.01.2021 20:56, upravené celkom 1 krát.
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

radoss99 napísal:Milujem taketo dristy primitívnych ludi ako si ty

Najprv som si myslel, že to napísal niekto na adresu zadávateľa, a som si povedal že pekne to napísal, až potom som si všimol, že to on takto perlí.
Chlapče, niekde si zaznač, čo si to tu popísal a za pár rokov si to prečítaj.
Aj sám potom uznáš, aký si bol sprostý.

A ver tomu, že najlepšiu radu si dostal hneď na načiatku, aby si tie peniaze minul na benzín na pekný výlet, na ktorý budeš neskôr v dobrom spomínať.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

V prvom rade sa patrilo oznámiť do čoho to chce, trebárs do nafťáka sa to neoplatí, lebo to len zvýrazní traktorový zvuk. Dalšia kapitola sú autá bez výkonu, kopa hluku a nikde nič, len čo je majitel takého auta na smiech

Návrat na "Tuning vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní