..:::Upozornenie...:::

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

siracisko
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 08.12.2005 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siracisko »

biker610i napísal:a uz ste bol niekto v bordeli? By ma zaujimalo ze ako to tam chodi lol :4012:
Prídeš,zaplatíš a ideš na izbu.Sprcha a "masáž"
Platí sa vopred.V rámci krízy upravili masáže aj na 15 min,polhodinu atď lol lol
Sa chystáš v Grécku na návštevu??? :40bd: :40bd:
misko122
Príspevky: 654
Dátum registrácie: 25.05.2008 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misko122 »

niekde sa plati aj po..ale inak mozes si aj priplatit za nieco naviac ak na to mas lol
ale ja inak neviem nic :-\
smejo74
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 19.09.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smejo74 »

rudolfo63 napísal:..smejo..,ved to tak aj beriem..,len nech to neprecita moja raspla..,ta by mi dala...potom mi zostane naozaj len ten ...kocur...
rudko keby si aspon napísal že mačka to by možno mohlo byť pri troche fantázii aj z kostolným poriadkom ale prečo kocúr ? :-\ :40bd: :40bd:
slkstyle
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 16.01.2010 19:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slkstyle »

vacsinou ukrajinky alebo rusky, chcu eu pas.. problem moze nastat po svadbe ked pride aj jej brat oleg, sasa, a podobne... :)


k bordelom: raz sme zjebani s kamosmi obehali ze co tam vlastne je a preco ludia chodia radsej do strip podnikov ked uz mozu mat aj sex no a poviem ti.. reklama na celulitidu a nadvahu by sa uzivila a to poriadne.. nechcem aky uchylaci si ich beru ale to co sme videli v bordeloch v KE to cigane mlade na ulici su 100x krajsie.. no mozno treba byt stary 50 rocny kkt a pacili by sa nam ale takto.. premerne kocky na ulici su modelky oproti nim... :40bd: jedina vynimka je asi len jeden bordel v meste tam su aj mlade a krasne ale kolko uz musia mat "nabehane".. skor nieco chytis ako si uzijes podla mna..


bordel podla mna vooobec netreba riesit.. ci si mlady chuj ci stary chuj, kup si 20rocnu 3ku bawor za par supov, cierne skla, elektrony, regni sa na pokec.sk a do tyzdna dzigas taku 19tku ze mas o com pol roka rozpravat kamosom na pive.. holt.. realita dnesnych dni... :)
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..smejo..lebo mam len kocura..,az dvoch...
siracisko
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 08.12.2005 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siracisko »

rudolfo63 napísal:..smejo..lebo mam len kocura..,az dvoch...
Rudi,Rudi Ty tej Tvojej dávaš!!! :-\ :-\
A potom sa udobruješ po národných parkoch :40bd: :40bd:
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..som ale tresol hovadinu..,len jedneho kocura...,ked sa druhe okotilo..,nemoze byt kocur..,to da predsa rozum...,nie?
smejo74
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 19.09.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smejo74 »

rudolfo63 napísal:..som ale tresol ho***..,len jedneho kocura...,ked sa druhe okotilo..,nemoze byt kocur..,to da predsa rozum...,nie?
no rudko tu si už poprel všetky prírodné zákonitosti máš dvoch kocúrou ale z toho sa ti jeden okotil otázka znie kolko máš mačiek ? počkaj skúsime ísť na to matematicky znie mi to ako nejaký príklad dám to vypočítať dcére je dobrá v matike :40bd: :40bd:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

koho dcere? tvojej alebo rudyho?



> bordel podla mna vooobec netreba riesit.. ci si mlady ch*** ci
> stary ch***, kup si 20rocnu 3ku bawor za par supov, cierne
> skla, elektrony, regni sa na pokec.sk a do tyzdna dzigas taku
> 19tku ze mas o com pol roka rozpravat kamosom na pive..
> holt.. realita dnesnych dni..

jejda ja by som kupil aj päťkový len ked nemam cas vysedavat na pokeci... a tiez sa bojim ze nieco chytim od profesionalok. A koniec koncov nemas ziadnu istotu ze to co sa ti prihlasi na pokeci nema inzerat aj na "lepsich strankach" :)

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 54 neregistrovaných