UPOZORNENIE

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

enduron
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 07.02.2009 20:22
Zdieľať na Facebook

UPOZORNENIE

Príspevok od používateľa enduron »

UPOZORNENIE... CHCEM UPOZORNIT VSETKYCH KTORI MAJU LEASING A CHCU HO DALEJ POSTUPIT ABY SI DALI POZOR NA FIRMU: AGENTURA MURPHY+SRO SO SIDLOM V BANSKEJ BYSTRICI...ALEBO SUN ZVOLEN..V OBOCH FIRMACH SA PREDSTAVUJE AKO KONATELKA ..p.ALICA MAJEROVA KTORA SA PODVODNYM SPOSOBOM SNAZI DOSTAT K DOKLADOM A PREDKLADA FALOSNE DOKLADY A ZMLUVY LEN ABY ZISKALA UVEDENU VEC...AK SA S TOU PANI STRETNETE ROVNO TO NAHLASTE NA POLICIU TAKY LUDIA MAJU SEDIET V CHLADKU A NIE CHODIT MEDZI LUDMI...
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Re: UPOZORNENIE

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

enduron napísal:UPOZORNENIE... CHCEM UPOZORNIT VSETKYCH KTORI MAJU LEASING A CHCU HO DALEJ POSTUPIT ABY SI DALI POZOR NA FIRMU: AGENTURA MURPHY+SRO SO SIDLOM V BANSKEJ BYSTRICI...ALEBO SUN ZVOLEN..V OBOCH FIRMACH SA PREDSTAVUJE AKO KONATELKA ..p.ALICA MAJEROVA KTORA SA PODVODNYM SPOSOBOM SNAZI DOSTAT K DOKLADOM A PREDKLADA FALOSNE DOKLADY A ZMLUVY LEN ABY ZISKALA UVEDENU VEC...AK SA S TOU PANI STRETNETE ROVNO TO NAHLASTE NA POLICIU TAKY LUDIA MAJU SEDIET V CHLADKU A NIE CHODIT MEDZI LUDMI...
podla www.orsk.sk take firmy neexistuju... trestny cin neopravnenho podnikania??
MurphY
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 12.09.2007 20:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MurphY »

hmm agentura murphy..uz aj mne robia zle meno
ferinec
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 19.10.2009 11:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ferinec »

aj ja som s p.Majerovou mal problemi :3c90:
LUDHA
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 12.11.2009 08:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LUDHA »

majerovu treba zistit kde byva a rucne a strucne jej dolamat nozicky aj rucicky potom si da pokoj :3c90:
fergie
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.03.2010 14:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fergie »

ODOMNA ALICA MAJEROVA VYLAKALA 1000e A ODVTEDY JU UZ DVA ROKY NEVIEM ZASTIHNUT .... JEJ TELEFONNE CISLO JE 0904510252
BYDLISKO
ALICA MAJEROVA
PODHAJ 57
BANSKA BYSTRICA 974 05
neviem ci tam este stale byva ... viem vsak ze je to organizovany zlocin treba na nu podat hromadne trestne oznamenie uz niekolko rokov okrada nevinnych ludi a ked sa to vsetko nazbiera nie je to mala ciastka ...
DuriBA
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 07.07.2008 19:02
Zdieľať na Facebook

Alica Majerova

Príspevok od používateľa DuriBA »

Pokial ja viem, tak sa tam nezdrziava. Telefonne cisla rusi ako na beziacom pase a hned berie nove. Som za v tom, ze to treba riesit hromadne uz len z toho dovodu, ze to bude pre nas podvedenych lacnejsie.

Pokial to policia nebude chciet riesit, este stale ma deti a nejaku rodinu, kde sa to mozno bude dat riesit
ravaneli
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 01.01.2009 17:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ravaneli »

Majerová sa momentalne zdrzuje vo Zvolene na sidlisku Sekier ,Zahonok v nejakom podnajme.Rodina jej byva v Slovenskej Lupči ale ona sa tam nezdrzuje a postu jej nevedia doručit ani policajti.Včera bola prave na tej adrese vo Zvolene.
kuky2
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 13.09.2013 14:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kuky2 »

:3c90: lol mili moji, vsetci koho ojebala tato uboha alkoholicka, tak jej dame do nosa, byva v BB podnajme aj s milan kminiak, jej biely kôn na KM stav sro, jeho ct +421905728330, jej ct +421907295076, radsej sa prihlaste, ze hladate pracu sadrokartony a ponukne Vam robotu vo viedni, dohodnete si stretko a mate ju v hrsti, len rozbit hubu obom,
uboha klamarka a podvodnicka,
theflyingdutchman
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 21.10.2013 09:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa theflyingdutchman »

Ano, mozem potvrdit ze ALICA MAJEROVA dalej podvadza ludi a chodi veselo po slobode. Najnovsie ponuka pracu v Rakusku a chodi casto do Linzu.

Odo mna ma pozicane uz 3 roky 3000 eur a stale sa na nieco vyhovara. Raz je to uctovnicka, potom pravnik, nakoniec niekto dalsi.

Trvaly pobyt ma na 1.maja 3, Slovenska Lupca. Byvala ako tu bolo pisane aj vo Zvolene, aj v Banskej Bystrici na Sidlisku.

Myslim ze sa tam zdrzuje len jej syn, vola sa Martin. Ma aj dceru.

Pouziva tieto cisla: 0940 898 354 dalej 0907 295 076 a niekedy aj 0944 061 225 ale to posledne ma vacsinou vypnute.

Ak mate dalsie info, kludne mi to napiste do ss. Davam dokopy zoznam kolkym ludom dlhuje peniaze a ake sumy.
kubo43
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 15.04.2014 18:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kubo43 »

milan kminiak kmstavsk@gmail.com
10. apr. (pred 5 dňami)

komu:
Dobrý večer,
preštudovali sme si Váš životopis, kontaktujte nás a t.č 0940 898 354

...a zajtra sme sa mali stretnúť a zaplatiť 100 eur za sprostredkovanie práce v nemecku... lol :3c90:
theflyingdutchman
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 21.10.2013 09:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa theflyingdutchman »

Neblbni kubo43! Minule mala Alica Majerova nejake natahovacky s robotnikmi na stavbe ohladom penazi. Pozor na nu. Teraz sa predstavuje ako konatelka, prekladatelka a tlmocnicka. Najnovsie ako udajna skolitelka v Kosiciach. Stale je zaneprazdnena a nema cas.

Prestahovala sa vramci Banskej Bystrice na triedu SNP 19.
kubo43
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 15.04.2014 18:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kubo43 »

...vďaka upozorneniam na tomto fóre som s p.Majerovou a jej "kolegom" prestal komunikovať - neskôr mi zavolala vraj: "slušnosťou človeka je oznámiť,že sa pohovoru nezúčastním,pretože ona so mnou počítala..." :) ...po ľudských činoch ostávajú výsledky a tie jej nevypovedajú o slušnosti(zložila telefón)
taibor
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 19.05.2014 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa taibor »

Zaregistroval som sa tu, len aby som sa vám všetkým poďakoval za informácie okolo firmy KM Stav s.r.o..Ja som bohužiaľ také šťastie nemal, že som skôr nenatrafil na tuto diskusiu a peniaze som spolu s kolegom zaplatil.Práca mala byť vo švajčiarsku, vybavená do mesiaca, namotavaní sme boli ďalej.Škoda,že sme natrafili na takýchto ľudí. Nie peňazí, ale toho času je mi ľúto.Vďaka, už nemusím žiť v naivite, čo má uráža stresuje a brzdí, potom takéto veci si nepriamo odsieraju iný. Celá vec bude mať dohru.Pozdravujem pani do Banskej.
maria555
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 25.05.2014 09:47
Zdieľať na Facebook

Poťešený

Príspevok od používateľa maria555 »

Aj sa som mal tú česť spoznať p. Majerovú, dĺži mi pár tisíc eur..... už to rieši môj právnik.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných