UKRADNUTÉ VOZIDLO GALANTA

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pavel11
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 26.01.2013 11:03
Zdieľať na Facebook

UKRADNUTÉ VOZIDLO GALANTA

Príspevok od používateľa pavel11 »

Prosím o zverejnenie tejto správy verejne. Dnes po 3 rokoch som uvidel moje ukradnuté auto zn Renault trafic, krátka verzia modrej farby v Galante na prevozných značkách. Ako som ho uvidel nedalo mi to a šiel som sa pozrieť hneď som ho spoznal lebo na vodičových dverách som ho amatérsky opravoval iným modrým sprejom. Vodiča - RÓMA - s plešinou na hlave som sa spýtal či sa na to auto môžem pozrieť. Načo mu trklo že je problém, okamžite sadol do auta a zdrhol mi v GALANTE. Prosím ak by ste videli toto auto a pomôžete mi dopátrať sa môjho auta odmením vás.
To auto už bude zlikvidované po troch rokoch ale chcem sa domôcť toho aby bolo opäť moje a aj vás týmto poprosiť skúste sa pozrieť niekde či nie je odpparkované v GALANTE alebo v okolí. Polícia už po ňom pátra ale moc vás prosím o pomoc.

Poznávacie znaky - Na vodičových dverách je obyčajným modrým sprejom opravený škrabanec tak cca 2 centimetre veľký

Na bokoch auta je ošúchaný od konárov

Stierka za pravým predným kolesom je rozbitá od reťazí.

Je to verzia combi van, kufrová časť je na bokoch okapotovaná a vzadu má ťažné zariadenie.

V zozname ukradnutých áut na tejto stránke je aj fotka.

Ak by ste ho našli prosím kontaktujte ma na mail: dapol.sk@gmail.com
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Bože taká chyba...mal si ho "chcieť" kúpiť,a tak pozrieť
pavel11
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 26.01.2013 11:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pavel11 »

Rozumiem vám ale už je neskoro. Skúšal som to pred troma rokmi aj odmenu som ponúkal a nič. Po dnešku daný dotyčný, ktorý má moje auto OZNAMUJEM: môžeme sa dohodnúť!!!!!!!!
Inak dané auto asi tak skoro používať nebude.
richie83
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 07.06.2016 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa richie83 »

nestiham sa cudovat ake veci sa u nas deju a ako si neustale niektori ludia dovolia robit taketo ciny je mi z toho na grc skoda ze si to neuhral na toho kupca no nevadi snad nabuduce posuniem kamaratovi ten sa pracovne casto okolo galanty mota
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Po dnešku daný dotyčný, ktorý má moje auto OZNAMUJEM: môžeme sa dohodnúť!!!!!!!!

To snáď nemyslíš vážne, však? Chceš sa DOHODNÚŤ s človekom, ktorý má tvoje ukradnuté auto? To je len voda na mlyn pre ďaľších zlodejov, ktorí takto môžu ľahko zarobiť a zarobiť na tom, źe ukradnú auto a vrátia ho. To je snáď ešte zvrátenejšie, ako samotné ukradnutie.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

presne tak - prosit kmina o dohodu ?? a to je co ?? ked si mal istotu,alebo podozrenie ze je tvoje - mal si ho slusne poziadat o doklady od auta,ked nechcel,volat policiu hned a ked chcel ujst - vytiahnut cigana von a dobre ho ujebat a pockat na policajtov - ked zdrhol dobre vedel ze je to cernota.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
EASY206
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 03.04.2011 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa EASY206 »

Mal si hned skontaktovat Policiu,ze si nasiel svoje odcudzene vozidlo,tĂ˝ hned by nato museli zareagovat a dojst na to miesto .Urcite by som sa neodhodlal o komunikaciu s tym dotycnym ohladom vozidla a ked uz ano tak by som sa ho snazil zdrzat ho na mieste akymkolvek sposobom,ja viem ze to znie cudne,no aspon by som sa oto pokusil.Po tych 3 rokoch ako doslo k odcudzeniu vozidla aspon mas istotu,ze niekde sa auto nachadza a nebola rozobrata po kradezi napr.na suciastky a pod.Ak mozes vyhladaj policiu a opis celu situaciu co si si postrehol ohladom toho dotycneho popripade vozidla atd.
pavel11
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 26.01.2013 11:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pavel11 »

Veď to, že čo s tým narobíte keď už vám ho raz niekto ukradne a po troch rokoch vám príde nová nádej hľadáte už spôsoby ako ho dostať späť. To auto keď mi ukradli malo najazdených 18 000 km. Neprajem to nikomu ale keď to auto nenájde nikto, už nech nejde ani na cesty. Ale obdivujem to že ho prihlásili na prevozné značky. Nič ani KO ani STK nezabránili tomu aby niečo našli či odhalili. Moja blbosť že som si nezapamätal ŠPZ v tom zlome sekundy.
Bol to taký mladý cca 26 ročný tučný budem slušný "róm" s plešinou na hlave čo to šoféroval. Čím viac znakov tým dúfam lepšie.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

robi sa to tak ze zavolas policajtov a ak by sa za ten cas niekam vybral sledujes to auto s odstupom kam ide.rychlo by s tym nesiel aby zbytocne neuputaval pozornost cize ho stale dobehnes.uz sa po nom zlahla zem to si jeden z miliona komu sa take nieco podarilo vidiet svoje auto.kedysi davno ukradli u nas jednemu prijimaciemu technikovi v skodovke feliciu z dvora.vravel ze museli ju potichu vytlacit na ulicu.preslo 5 rokov a zrazu ta felicia bola v tom istom servise ale mal to polak a polske spz.spoznal auto podla tukanca na dverach.polaka zobrali auto vratili spat povodnemu majitelovi.
pavel11
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 26.01.2013 11:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pavel11 »

Len bol problém ten že svoje auto som mal na opačnej strane cesty a kým som dobehol k autu už bol preč a policajtov som tiež volal a hneď otázka máte páchateľa?... veď to poznáte... ja im to nezazlievam no čo už niet páchateľa niet roboty. Ale keby sa to podarilo mohlo by sa urobiť osobitné vlákno s ukradnutými autami a tí čo to budú čítať tak si pomôžeme navzájom.
marco98
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 19.02.2015 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marco98 »

Držím palce nech sa nájde :38eb:
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

pavel11 napísal:Len bol problém ten že svoje auto som mal na opačnej strane cesty a kým som dobehol k autu už bol preč
no jasne ze tahal prec ked si sa k nemu ozval a este ta videl ako dupkas k autu.
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

tak tie prevozne znacky (ak boli prave) musel niekto vydat, zapozicat alebo ako to funguje + snad ked to na tych znackach jazdi malo by to byt aj poistene takze tadial by som skusil, nieje to strieborna fabia alebo octavia ze ich je milion, ale zas ked pises ze pan patril k mensine tak kto vie co tam mal nahodene, tiez to mohla byt kamuflaz + dnes v kazdom meste je x kamier co ma pod palcom mestka policia ale zas............ten kto to bude riesit nesmie byt lenivy

po 3 rokoch prevozne znacky a clovek co na tom ide vie ze je to corka...co to auto predavaju a kradnu stale dokola?
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
toopp
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.07.2016 10:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa toopp »

ludia stratili uz asi na totalku chochmes. Drzim palce!
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

Nemal si vôbec kontaktovat toho cigana takto si ho iba vyplasil a zdrhol.Keď si zbadal svoje auto tak si sa mal presunut a sadnúť do auta ktorým si tam prišiel a zastat v blizskosti svojho ukradnuteho auta a prenasledovat ho a okamžite zavolať policiu že si našiel svoje ukradnuté a to a že ho sledujes opísať kde ste a nech pridu :zg282:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: jojko1001, seven a 82 neregistrovaných