1 013 580
inzerátov
Pridať inzerát

Ukradnute auto, co robit?

Obsah fóra Auto-moto fórum AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia
Odpovedať Nová téma
12>
Autor Správa
ipelux
Nová tvár - Trabanto (2)
Založený: 13 september 2013
Nabehané: 7 hod 54 min
Predmet: Ukradnute auto, co robit? PríspevokZaslal: 12.11.2017 11:19   
Ahojte dnes rano v ba som si nenasiel osobny automobil vw na parkovisku, zavolal som policiu spisal zapisnicu a teraz je aky postup? Ja verim ze to policia najde. ak mam havarijne poistenie , hlasim to az ked to nenajdu alebo ako? Zacal som nieco isatcez internet a zmluvu od poustky ani neviem najst, ale bola uzatvarama elektronicky generali. Dufam ze generali je seriozna poistovna a nedopdnem ako byvaly klient rakuskej poistone , kde som si vzdy vlastne peniaze z replatkov nahanal aj 3x

Aky je postup ? Co odporucate, mam to hladat aj ja alebo co mozem preto urobit ?, od auta mi ostali doklady a kluce zvysok je prec. Mam jednu fotku ked som sa fotil na svadbe a aj to zozadu.
Citovať
lakinooo
Legenda - Ford T (545)
moderátor fóra
Založený: 17 apríl 2008
Nabehané: 2 mes 0 dní 12 hod
PríspevokZaslal: 12.11.2017 11:40   
Uz nic. Nahlas to na poistovnu. Policia nenajde nic, po asi mesiaci ukoncia patranie a poistovna ti vyplati nejaku smiesnu sumu.

Ps: nikdy som vw nemal a nikdy som sa nebal zeby mi ho niekto ukradol.
Legenda - Ford T (522)
Založený: 02 august 2006
Nabehané: 2 mes 0 dní 12 hod
PríspevokZaslal: 12.11.2017 12:04   
ipelux napísal:
...verim ze to policia najde. ak mam havarijne poistenie...
Ale havarijné poistenie nemusí kryť automaticky aj krádež, záleží čo všetko si si dal
https://www.generali.sk/sk/pre-obcanov/auto-poistenie/havarijne-poistenie/
Citovať
makrela
VIP člen - Veyron (258)
Založený: 14 máj 2010
Nabehané: 25 dní 5 hod 15 min
PríspevokZaslal: 12.11.2017 13:38   
Ako bolo povedané vyššie , VB SR nájde prd. Skús sa obrátiť na sociálne siete.Daj to napr.na tvárovú knihu, čili Facebok. Urobí viac práce ako VB
Povedomá tvár - Favorito (31)
Založený: 18 september 2012
Nabehané: 2 dní 3 hod 1 min
PríspevokZaslal: 12.11.2017 13:51   
Pokial mas len 1 fotku...tak vela vodi nenamutis. Daj to na FB a tieto srajdy do vela skupin. Popis vybavu,kde si ho nechal,priloz aspon tu 1 fotku,vin cislo, nejake tukance, skrabance, specialne odlisnosti (ja mam napr. Na zlato farbene elektrony)...a modli sa

Pokial mas GAPko aj s ukradnutim atd... ani sa nrobtazuj, chod do pistovne a za 30sni mas cash na uplne nove auto.
Nová tvár - Trabanto (3)
Založený: 15 február 2014
Nabehané: 2 dní 8 hod 14 min
PríspevokZaslal: 12.11.2017 14:04   
Si velky optimista, že ho PZ nájde.
Ja som po krádeži moto oskenoval zápis o odcudzení, poslal mailom poistovni s čislom zmluvy a do tyzdna prisiel preplatok.
Pre istotu som ešte neskor zasiel na DI a dal ju zablokovat, lebo som si isty, ze by som casom obdrzal pokutu z STK za jej neabsolvovanie. V tomto magoristane je mozne vsetko...
Citovať
marko2
Veľmi obľúbený člen - Ferraro (109)
Založený: 28 november 2014
Nabehané: 12 dní 1 hod 48 min
PríspevokZaslal: 12.11.2017 15:56   
policajti nic nenajdu a teda auta sa dopatras mozno cez super aleee super kamaratov.ak nemas takych auto si uz nenajdes.na fb je to uplne zbytocne.vw a auta tomu podobne sa kazia a samozrejme aj kradnu lebo nd su normalne drahe.tvoje pojde ako darca ak ho v kratkom case nenajdes.bohužial.aj ked cloveka nasere ked pouziva auto kazdy den na ktore sa musel narobit a nejaky magor si ho len tak zobere .aj preto jazdim na inej znacke a taketo veci nemusim riesit.ak ho nenajdes sam ostane ti uz len ta fotka.
Citovať
bajo777
VIP člen - Veyron (445)
Vrchný konštruktér
Založený: 03 august 2010
Nabehané: 3 mes 3 dní 23 hod
PríspevokZaslal: 12.11.2017 17:03   
stratena zmluva je ten najmensi problem...zavolaj do poistovne a nahlas to samozrejme ! je to tvoja povinnost, oni ta uz znaviguju co dalej...

ohladom verenia v najdenie, no budem verit spolu s tebou, aj motyka niekedy vystreli jak samopal, ale nebyva to casto, da sa povedat ze prakticky nikdy, jak hovori marko, treba mat auto co ani odomknute nikdo nepotrebuje

Citovať
piero7
Založený: 27 október 2009
Nabehané: 1 hod 28 min
PríspevokZaslal: 12.11.2017 17:15   
Tvoje auto je uz pravdepodobne rozobrate niekde v Madarsku. Pohladaj v maily cislo poistnej zmluvy a nahlas poistnu udalost cez online formular na https://www.generali.sk/hlaseniepu/faces/pages/hlasenie_pu.xhtml?poistenie=hav
Ak nenajdes zmluvu alebo sa ti nechce vyplnat ten formular, zavolaj na 02/38 11 11 17 a rovno nahlas poistnu udalost (overia ta na zaklade nejakych udajov a nasledne dohladaju aj tvoju zmluvu).
Ked dodas vsetky doklady a mas v ramci poistky kryte riziko kradeze, tak ti to poistovna zaplati.
Ak sa to auto naahodou najde resp. nejake casti z neho, bude sa o to dalej starat poistovna..
Citovať
ipelux
Nová tvár - Trabanto (2)
Založený: 13 september 2013
Nabehané: 7 hod 54 min
PríspevokZaslal: 12.11.2017 20:34   
Ahojte , tak som to nahlasil. Mam aj proti kradezi. Nasiel som v maily zmluvu. Nahlasil som to cez web generali. Nechapem, ze tam boli orazky typu videl to oobhliadkar a take tak som daval, co som daval. Super kamaratov nemam nie som charita. na fb mozem kaslat, ludia su hejteri a budu riesit ze koncern. Uvidime. Cize poistka je. Haluz ze tam bol construct zamknuty. Bol tam fabricky alarm. Smad to staci pre poistovnu. Je to 2011 rocnik. A markanty nemalo ziadne, ani skrabanec nic. Cisty lak , kedze za rok najazdili 10tis km . No ano som nestihol flashnut sw riaidacej jednotky cize uz ani servis nestihnem.
Citovať
bajo777
VIP člen - Veyron (445)
Vrchný konštruktér
Založený: 03 august 2010
Nabehané: 3 mes 3 dní 23 hod
PríspevokZaslal: 12.11.2017 20:49   
mozes mat aj andela strazneho, ked je potreba tvoje auto, tak ho mat nebudes ! najskor ide na organy, nehladaj v tom nic ine, volakde dostalo podobne nahubu trebars, alebo len ide klempirska sezona a vedia ze sa hodia veci, len tak pre info, kde chodis do servisu bezne ?

jaj a este farba, typ ? dizel je jasny...to ze bolo pripekne je na tvoju skodu zjavne...

Citovať
PROCHY603
Známa tvár - Feldo (76)
Založený: 11 február 2008
Nabehané: 26 dní 6 hod 25 min
PríspevokZaslal: 12.11.2017 23:48   
piero7 napísal:
Tvoje auto je uz pravdepodobne rozobrate niekde v Madarsku. Pohladaj v maily cislo poistnej zmluvy a nahlas poistnu udalost cez online formular na https://www.generali.sk/hlaseniepu/faces/pages/hlasenie_pu.xhtml?poistenie=hav
Ak nenajdes zmluvu alebo sa ti nechce vyplnat ten formular, zavolaj na 02/38 11 11 17 a rovno nahlas poistnu udalost (overia ta na zaklade nejakych udajov a nasledne dohladaju aj tvoju zmluvu).
Ked dodas vsetky doklady a mas v ramci poistky kryte riziko kradeze, tak ti to poistovna zaplati.
Ak sa to auto naahodou najde resp. nejake casti z neho, bude sa o to dalej starat poistovna..

Preco prave v MADARSKU???? angry angry angry Auto je pekne rozobrate na SK a diely sa uz len tak predavaju jak teple rozky z TESCA.
Citovať
jaster-83
Povedomá tvár - Favorito (26)
Založený: 16 september 2010
Nabehané: 8 dní 21 hod 47 min
PríspevokZaslal: 13.11.2017 06:08   
mozno sa ti niekto ozve...ze ci nechces vykupit, nebol si mesiac -dva dozadu v nejakom servise alebo umyvarke takej co im tam nechas auto? aj tu sa dat do inzercie "kradnute vozidla" s textom ze vykupis naspat ale vw...to pojde na organy.......este je sanca, lopkari niekedy nechavaju par dni auta na velkych parkoviskach....ale to je sanca rovna nule
Citovať
FUTURA 29
Založený: 13 apríl 2009
Nabehané: 12 dní 8 hod 10 min
PríspevokZaslal: 13.11.2017 06:37   
No ved daj foto,opis nejaku vybavu,mozno to pomoze,nikdy nevies.Drzim palce nech to dobre dopadne.
Založený: 13 apríl 2009
Nabehané: 12 dní 8 hod 10 min
PríspevokZaslal: 13.11.2017 06:50   

Naposledy upravil FUTURA 29 dňa 13.11.2017 23:53, celkom upravené 1 krát.
Citovať
Odpovedať Nová téma
12>

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia