854 699
inzerátov
Pridať inzerát

Ukoncenie temy

Obsah fóra Auto-moto fórum Témy týkajúce sa Autobazar.EU
Odpovedať Nová téma
12>
Autor Správa
scorpi4
Nová tvár - Trabanto (14)
Založený: 18 júl 2008
Nabehané: 12 dní 17 hod 30 min
Predmet: Ukoncenie temy PríspevokZaslal: 29.03.2011 21:11   
Vazeni priatelia,

dnes po kratkej debate s jednym s poradcov tohoto fora sme dospeli k viacerym zaverom...

najdolezitejsie je toto:

bolo by fajn, keby kazdy zakladatel temy napisal aj sposob vyriesenia problemu, ktory tu riesil, aby sme mali aj nejaku spätnu väzbu, a mnohokrat by sme predisli duplicitnym temam..

stacilo by fakt len minutku venovat tomu, aby to sem kazdy dopisal..

Dakujem
Citovať
nahradnediely90
Nová tvár - Trabanto (8)
Založený: 03 marec 2010
Nabehané: 11 dní 0 hod 1 min
PríspevokZaslal: 29.03.2011 21:24   
Ja vzdy napisem ako som problem vyriešil, len mi vadi že tu stale niekto maže temy - ako napriklad vcera som zalozil temu ohladne maleho TP a rozmeroch pneu - dnes som už tuto temu nenašiel a to nieje jediny pripad na tomto fore.
PríspevokZaslal: 29.03.2011 21:30   
vysvetlenie je velmi jednoduche..pokial je ta tema opakovane pridana, alebo duplicitna, alebo je otvorena podobna, tak kazda dalsia sa maze...cize na tom nic zle nie je a skus pochopit aj dovody....

preto je tu chaos, lebo je tu mraky duplicitnych tem...a robime si to sami...
Citovať
Favorit 135
Nová tvár - Trabanto (6)
Založený: 18 máj 2010
Nabehané: 1 dní 3 hod 29 min
PríspevokZaslal: 29.03.2011 21:40   
Ja by som bol aj za hodnotenie ludi na fore.. aby mal kazdy nejaky kredit, pocet hviezdiciek alebo pod.

Ide mi o to, ze lepsie sa potom orientuje medzi ludmi, ktori su odbornici, resp. amateri, a teda koho odpovede su relevantne a koho irelevantne.
Citovať
scorpi4
PríspevokZaslal: 29.03.2011 21:40   
nie zly napad, je vsak velmi subjektivny, a slo by potom asi skor o osobne sympatie, ci antipatiu...

kto by hodnotil koho?uzivatelia uzivatelov?je to komplikovane trosku...
Citovať
Favorit 135
Nová tvár - Trabanto (6)
PríspevokZaslal: 29.03.2011 21:48   
hmmmmm - myslim, ze podla spravnych odpovedi by im davali ,,kvetinky" adminovia...ak su oni odbornici.
Citovať
ivka123
Nová tvár - Trabanto (9)
Založený: 15 máj 2009
Nabehané: 21 hod 35 min
PríspevokZaslal: 29.03.2011 21:58   
admin autobazaru je baba a asi skor obchodnik ako mechanik a tak to ma bit
Citovať
scorpi4
PríspevokZaslal: 29.03.2011 22:02   
admin sice nie je baba, ale ma prilis malo casu na to, aby sa venoval takymto veciam...

a ano, je obchodnik, nie mechanik...

rovnako ako aj ostatni administratori, ci moderatori...sam neviem, kolki z nich vedia nico o autach...

dokonca ich ani nepoznam...

len tych, co su tu pod nickami...tych poznam osobne vsetkych...

pisem za seba...
Citovať
Favorit 135
Nová tvár - Trabanto (6)
PríspevokZaslal: 29.03.2011 22:07   
admin bol len jeden priklad..mozu to byt i moderatori - tam uz predpokladam nejaku fundovanost...

Alebo ze ludia ako scorpi4, mp3turbo, cicmanec, mhlavaty, lakinooo a pod. su ludia ktori by vedeli sa odosobnit...ci?

Ale ked sa nad tym tak zamyslim, ze by stracali cas pozorovanim tem, vyhodnocovanim spravnych odpoved a pod. za 0SK (pardon €), tak je to asi naozaj problem ako by sa ludia ,,okvetinkovavali".

Ale ako povedal jeden klasik: ,,kde je vola, tam je cesta".
Citovať
scorpi4
PríspevokZaslal: 29.03.2011 22:16   
uprimne?ani Ti, ktorych si menoval, nie su ziadni nadludia a tiez maju svoje emocie...

mnohokrat by najradsej pleskli s notebookom, ked citaju niektore temy...cize asi by to nebolo uplne objektivne..

navyse, vsetci su ludia zamestnani, a to, ze sa snazia poahat ludom este aj na fore, je len ich dobra vola, a snaha pomoct..

nikto nie je neomylny, ale kazdy sa snazi pomoct svojimi vedomostami..

a ked pride niekto "mudrejsi" od kohokolvek z nas, este dokaze byt aj arogantny a zhadzovat, tak to nie je velmi koser...

vedel by som o tom pisat romany..a nie len ja...asi kazdy sa tu s tym stretol...a ked sa ukaze, ako to je, zrazu dotycny "odbornik" zmizne a viac sa nevyjadri k danej teme...a vidis ho v dalsej, kde zase dava "mudre" rady, a nas teoretikov zhadzuje svojimi kvalitami...

takze takto to nejako je...

tu slo skor o uzavretie tem, aby sa dalo najst aj konecne riesenie...
Citovať
Favorit 135
Nová tvár - Trabanto (6)
PríspevokZaslal: 29.03.2011 22:36   
Vsetko co si napisal je tak ako hovoris, aj ked som registrovany len relativne nedavno, chodim sem uz par rokov - takze viem co su niektori schopni.

Viem i to, ze tema bola ,,ukoncenie temy"...

Je to naozaj dobry napad.

Teraz by som sa chcel ospravedlnit za moj off topic s temou ,,hodnotene uzivatelov". Je jasne, ze ludia tu pomahaju svojimi radami nezistne, tymto by som rad zlozil pred nimi ten povestny klobuk.

Ale i toto robi tuto stranku tak navstevovanu, akou je.

A ten tvoj nazor na ,,mudrlantov" - myslim, ze prave hodnotenim uzivatelov by sa mohlo ich prispevky trosku obmedzit, nakolko vacsina z nich su exhibicionisti a robi im dobre,ked sa len tak predvadzaju a ventiluju tu.

Ak by mali 0 bodov na konte, tak by ich ludia i tak brali - jednym uchom dnu a druhym von.

rozumiem i to, ze je obtiazne to hodnotenie - aby to bolo objedktivne...

davam si teda za ciel nieco vyspekulovat a keby som na nieco prisiel ako by to bolo mozne, hodil by som to do plena..
Citovať
LOCHNESS
Obľúbený člen - Bawo (83)
moderátor fóra
Založený: 01 december 2007
Nabehané: 18 dní 15 hod 36 min
PríspevokZaslal: 29.03.2011 22:43   
chlapi Forum vzniklo primarne na Pomoc motoristom s ich autami , motorkami , a pod.

takže nechajte like siete (facebook) na pokoji

lebo niekedy aj ten najväčší lajker da horšiu radu ako noname . .ako ty hovoríš nulabodový liker . . .

takže pomahajme si navzajom v motoristických témach a like-ovanie nechajme na iných

za pochopenie dakujem
Liker LOCHNESS
Nová tvár - Trabanto (1)
Založený: 03 november 2009
Nabehané: 3 hod 35 min
PríspevokZaslal: 29.03.2011 22:45   
uz vidim ako cicmanec bude rozdavat niejake hviezdicky s tym svojim oblubenym : :angry:
Citovať
Favorit 135
Nová tvár - Trabanto (6)
PríspevokZaslal: 29.03.2011 22:53   
LOCHNESS napísal:
chlapi Forum vzniklo primarne na Pomoc motoristom s ich autami , motorkami , a pod.

takže nechajte like siete (facebook) na pokoji

lebo niekedy aj ten najväčší lajker da horšiu radu ako noname . .ako ty hovoríš nulabodový liker . . .

takže pomahajme si navzajom v motoristických témach a like-ovanie nechajme na iných

za pochopenie dakujem
Liker LOCHNESS

predstav si situaciu, ze sa v autach naozaj nevyznas, polozis otazku a tam ti odpise clovek s lepsim a horsim hodnotenim..

Ktora odpoved bude pre teba relevantnejsia? A teda pojdes to vyskusat odla rady toho s lepsim hodnotenim..

Ja rozumiem tomu, ze dobru radu (resp. lepsiu) moze dat clovek s horsim hodnotenim. ale to je len vynimka ktora potvrdzuje pravidlo..

A ked spominas Facebook, tam som nikdy nebol, nie som a ani nebudem!!!!!!

Nebudem uz teda reagovat na to, lebo ako vidim, zatial je to velmi nepremyslene z mojej strany a naozaj sa na tom da najst tolko chyb ze az az az...
Citovať
LOCHNESS
Obľúbený člen - Bawo (83)
moderátor fóra
Založený: 01 december 2007
Nabehané: 18 dní 15 hod 36 min
PríspevokZaslal: 29.03.2011 22:55   
presne tak kde su ludia tam su aj CHYBY ;)
a závist v lajkoch
12>

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Témy týkajúce sa Autobazar.EU