Udeľovanie kariet!

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Pan cicmanec, uz som sa chcel dlhsie opytat... maju to aj ini tu na fore... Ten zlty obdlznicek pod vasim nickom, to je nejaka hodnost tu na fore ???
A ten skracovac je v google na prvom mieste :-\


A k teme: Starsia je klassa :28b7:
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Hodnosť :40bd: :40bd:
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

No ved, ani som nepostrehol za co to si ju tu zasluzil :d :D
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ten žltý obdĺžniček je oranžový a znamená, že už som dostal 2 žlté karty ako napomenutia od moderátorov za porušenie pravidiel fóra. Po tretej nasleduje BAN.

Páni moderátori, ako vidíte osveta je potrebná a to oveľa väčšia ako len v pravidlách fóra, ktoré aj tak nikto nečíta!
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Akú inú formu osvety máš na mysli?

Dopísanie minimálne do pravidiel prispievania som presadil ja, no nechám sa inšpirovať....
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ale no, veď vás je na to dosť hláv, tak ich použite aj na niečo iné ako mazanie tém a kartičkovanie! Ja píšem z pohľadu bežného užívateľa, ktorý o týchto vašich prekáračkach zjavne nemá ani potuchy! Ako mňa, BFU, má napadnúť, čo ten farebný obdĺžniček pod menom znamená a kde sa o ňom dozviem viac?
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Hmmmm... Jedným so spôsobov by bol nabehnutím kurzorom na tú ikonu karty by ti zobrazilo, že to je odmena za dobré správanie..

Ale ja nie som IT ani "koder" tejto stránky.. Takisto takéto zmeny neschvaľujem... Najviac môžem posunúť ďalej, no aj "koder" má dosť vlastnej roboty...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tiež mi to napadlo ako najjednoduchšie riešenie - „Tento užívateľ už dostal 2 napomenutia za porušenie pravidiel prispievania do diskusného fóra.” alebo niečo v tom zmysle...
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

cicmanec napísal: Ako mňa, BFU, má napadnúť, čo ten farebný obdĺžniček pod menom znamená a kde sa o ňom dozviem viac?
odporúčam vyskúsať http://www.ivestenie.sk/teodora.html
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Díky za tip, uložil som si do záložiek pre budúce použitie a problémy s fungovaním Autobazar.EU...
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

V pohode pán Cicmanec , kedykolvek budete mat problem kontaktujte ma cez SS :300f:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Prečo tak oficiálne? Veď keď ma máš rád pokojne mi môžeš tykať aj keď si mladší... :d :D
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Ok peto , sme dohodnuty. :2f93: Idem chlapi na pivo . Sprvajte sa tu slušne .
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Heh, dakujem za premiestnenie, az nespamujeme v inom topicu.

K tym pravidlam na fore... Teraz (ano, ja viem, az teraz, trosku neskoro ale...) som si precital pravidla. Problem je to, ze som ich musel hladat a celkom dlho... Az v teme o autobazare... Preco nie su v kazdej diskusii, subfore?


OK, ale co sa tyka tych kariet, myslim, ze by to malo byt nejako casovo ohranicene, ze po nejakej dobe sa znizi "hodnost". Kazdy moze mat zly den, necha sa uniest, o o zvlast ked tu podaktori zadavatelia su max. lenivy (napisal by som to osobne inak, lenze to by som si mohol nieco vykoledovat). Taktiez nejake tie empatie a pod. veci... Urcite by mi tu spominany clen fora chybal. A navyse, ked ho clovek cita, tak vlastne ma pravdu, len neni kritika ako kritika a v spojeni s expresivnym vyrazom to ma trochu iny rozmer (podla mna smiesny). Ale dost okolo toho, proste by som uvital, keby ste sa (admini) zamysleli nad nejakym tym casovym ohranicenim tych "hodnosti" a moznosti jejich konsolidacie :2f93:
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Pravidlá prispievania sú na hl. stránke. Teoreticky by bolo možné ich umiestniť do každej sekcie, len účinnosť tohto kroku je otázna...

Moderátorov nás tu je viacero. Rôzne povahy, rôzne názori... Aj preto sme sa rozhodli do pravidiel napísať, že odnímanie kariet / BANu je na posúdení od prípadu k prípadu... V tomto zohráva rolu aj hlas ľudu... (Viď kauza Rudolfo :4012: )

Technicky zabezpečiť chronologické zobrazenie udelenia kariet a podľa toho ich odnímať povedzme po polroku bez restu by bolo náročné... Táto možnosť nie je zamietnutá, no karty už fungujú nejaký ten mesiac, zakomponovanie aspoň tých info aké tam teraz sú bolo nevyhnutné. Ja osobne nevylučujme možnosť, že ich odnímanie nebude v budúcnosti prehodnotené, ale nechcem tu nič záväzne písať...

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných