Účinnosť cenotvorby

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Účinnosť cenotvorby

Príspevok od používateľa kapeda »

....neviem kto ma ake skusenosti s cenotvorbou, ale mne sa to zda uplne na prd!!! castokrat sa mi stalo, ze niekto reagoval na nejake auto, kde navrhoval inu sumu...po odsuhlaseni sumy sa ludia uplne odmlcia a nekomunikuju...naco to robia? bavi ich to skusat, alebo su to soplaci co sa nudia a zabijaju cas?...napad je to dobry, len keby boli ludia normalny a mali zodpovednejsi pristup...
kpone
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 27.05.2008 15:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kpone »

ani ja nemám stym dobré skúsenosti...ale tú funkciu vies aj vypnúť, akože nepovoliť cenotvorbu! vypni, a budes mať pokoj
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

viem ze sa da vypnut, mne sa to ako napad paci, len ma mrzi, ze je to neucinne.
xwing
Príspevky: 120
Dátum registrácie: 20.11.2008 15:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xwing »

certik22 napísal:viem ze sa da vypnut, mne sa to ako napad paci, len ma mrzi, ze je to neucinne.
Nápad je to pekný, ale podľa mňa keď už chce človek ozaj kúpiť tak zavolá a spýta sa že bral by som to ale za toľko... aspoň ja by som to tak riešil, ale 100 ľudí 100 chutí.
marcone
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 24.10.2007 22:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marcone »

myslim ze je to dobry napad..a nie len pre jednu zo stran...ak ma niekto vazne zaujem...ponukne cenu..ak ma niekto zaujem za nu predat..nie je problem sa spojit..a pravda je ze povacsinou sa tu surfuje poveceroch a neskoro do noci..a nerad dakoho vecer otravujes a respektujes sukromie.
a nie je to len o potlaceni ceny dole...vsak ked si tu predavajuci da nejaku smiesnu cenu..tak ako vychodisko to nie je zle..a ludia sa zacnu trosku prebijat....s cenou hore ak maju vazny zaujem.
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

co vidim ja z mojich cisel a z reakcii ktore chodili tak vam poviem ze to zmysel ma a velky, este doladime asi nejak tu aktualnost pretoze to som nejak neriesil, aby to tam zbytocne netrcalo ak o to uz ten clovek nestoji ...
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Mám stránky do NL, FR kde je to úplne bežné a nikto si z toho nerobí srandu, pri jednom aute je aj viac ako 5 ponúk... ale všade sa nájde výnimka
janhlad
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.03.2009 00:09
Zdieľať na Facebook

Re: Účinnosť cenotvorby

Príspevok od používateľa janhlad »

certik22 napísal:....neviem kto ma ake skusenosti s cenotvorbou, ale mne sa to zda uplne na prd!!! castokrat sa mi stalo, ze niekto reagoval na nejake auto, kde navrhoval inu sumu...po odsuhlaseni sumy sa ludia uplne odmlcia a nekomunikuju...naco to robia? bavi ich to skusat, alebo su to soplaci co sa nudia a zabijaju cas?...napad je to dobry, len keby boli ludia normalny a mali zodpovednejsi pristup...
No ja mám presne opačnú skúsenosť - predajca sa neunúva to potvrdit alebo slušne podakovať.
A ešte jednu vec som si všimol - sám predajca si pod inou registráciou urobí vyššiu cenu, ciže uz záujemca nemá šancu.

No a možnosti "Kontaktovať predajcu e-mailom" je to podobné - neochota poskytnút informácie. No a telefon poniektorých "neskutočne otravuje" - podľa reakcii typu kupuj a nevyzvedaj a čo by si nechcel, ...

Nuž sme na obidvoch stranách všelijakí ...
blazej11
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 29.11.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blazej11 »

Mna dost zaraza, ze sa najdu aj taky co by chcely 10 000e auto za 7 000e :40bd: :40bd: :40bd:
,alebo 3 500e za 2 500e :3020: :3020: :3020:
Davajte tie ponuky trocha zrozumom! ! ! Preto predavajuci ani nereaguje. Akeby to chcel predat za tak nisku cenu tak to za tu cenu aj inzeruje.
PS:kto chce 30% zlavu nech ide do ačka. :4012:
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

admin napísal:co vidim ja z mojich cisel a z reakcii ktore chodili tak vam poviem ze to zmysel ma a velky, este doladime asi nejak tu aktualnost pretoze to som nejak neriesil, aby to tam zbytocne netrcalo ak o to uz ten clovek nestoji ...
Nie, nie, len to tam pekne nechaj, aspoň bude prehľad o hajzlíkoch (alebo to filtruj), čo klikajú na každé auto, a fakt seriózny záujemca je odstavený. To isté platí aj pre kvázipredajcov so zmenami cien ( hore, keď vidí že je dopyt ) na počkanie.
Nevadí mi, keď za 10tisícové auto ponúkne hoc 7, skúša, však. Ale keď to urobí na 5 - tich autách, "idem do červeného".
nadasky
Príspevky: 114
Dátum registrácie: 08.04.2005 08:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nadasky »

drautostar napísal:
admin napísal:co vidim ja z mojich cisel a z reakcii ktore chodili tak vam poviem ze to zmysel ma a velky, este doladime asi nejak tu aktualnost pretoze to som nejak neriesil, aby to tam zbytocne netrcalo ak o to uz ten clovek nestoji ...
Nie, nie, len to tam pekne nechaj, aspoň bude prehľad o hajzlíkoch (alebo to filtruj), čo klikajú na každé auto, a fakt seriózny záujemca je odstavený. To isté platí aj pre kvázipredajcov so zmenami cien ( hore, keď vidí že je dopyt ) na počkanie.
Nevadí mi, keď za 10tisícové auto ponúkne hoc 7, skúša, však. Ale keď to urobí na 5 - tich autách, "idem do červeného".
Súhlasim . Ale neberie cenu ,ktorú zadaš . Priemernu cenu tohoktoreho auta.
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných