ťuknutie do dopravnej značky

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

Vela kamier v meste napr. nefunguje !! a ked rozlisenie je mizerne.
krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

butta napísal:tak nemohla by som tvrdiť že o ničom neviem. kedže tam je kamera a možno to zaznamenala. ale ked tam akurat v tedy neboli policajti, žeby to hned riešili, myslite, že by to začali riešiť aj potom zo zaznamu?
inak mat take problemy... Ja by som to neriesil.
butta
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 09.04.2015 17:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa butta »

Myslite, ze maju zle rozlisenie?

Nechcem sa ist udat, ale mam nervy z toho ci mi nezazvonia pri dverach, a ze budem mat problemy.
krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

Už tým ze tu pises sa udavas sama. Sisi prestan riesit. Daj meno adreso a ja ti zistim, ci ta udali a keď nie tak to urobim ja. Wake up kludne spi. Iný rozjebu zvodisla a kludne spia a ty znacku možno typu ulica a si pokakana.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

uplne sa na to vykasli, co to tu furt vypisujes ako masochista a ides sa dat udavat. Policajtom je to jedno, maju ine starosti a mest. policajti ak by ta videli na kamere, tak kym tam ty obdivujes co sa vlastne ohlo a zalamujes rukami, urcite by tam prisli - maju auta, kone, bicykle a pod. a kontroluju len parkovanie.A to bola taka rana?Alebo si taka citlivka? Na aute nic a ty si citila strasny naraz...Takych tukancov ma kazdy na mraky - ved sa nic nestalo, ani plech sa neohol, este aj znacka stoji, sa mohli aj deti hrat a nahanat a zavesit na znacku a uz bola pohnuta...Pri dverach ti nik nezazvoni, len ak to bude domace nasilie a udaju ta susedia, ale normalne chodi postou predvolanie.Boze aj ja chcem mat v zivote uz len taketo nehody, prosim. :40bd: :3906:
knss
Príspevky: 557
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:31
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa knss »

Cicmanec uz davno vieme ze nevies jednat s ludmi, ale skus na sebe zapracovat, zhorsuje sa to.

Dalsia vec... do rana sa mozme dohadovat ci to "dopravne znacenie" aj naozaj poskodila, kedze sa len pohlo v zemi.
jankode
Príspevky: 682
Dátum registrácie: 21.02.2008 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jankode »

Odkedy mestska policia prejednava dopravne nehody? Matko ziva.....
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Máš asi málo reálnych problémov na riešenie ak riešiš takéto dačo...čo myslíš že ten záznam niekto kontroluje po minutách??? a zo záznamu už vôbec nie, A ide aj o to , ako kamera sníma tú plochu ak je od boku tak EČ na aute nenasnímala, takže nikto nič riešiť nebude - mestskáči majú tiež aj iné na robote a nie riešiť neriešiteľné alebo ťažko riešiteľné. A okrem toho to si musela do tej značky dosť z hurta že sa ohla aspoň si budeš dávať v budúcnosti viac pozor pri parkovaní.
PS. ozaj pri takýchto dotazoch a témach ma napadne vždy ako prvé. Imaginárna téma , vymyslený príbeh a udalosť, aby bolo čo písať a zadávateľ sa potom nesmierne zabáva pri čítaní ....
butta
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 09.04.2015 17:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa butta »

Vymyslene to nie je. Ta znacka je len v hline a uz predtym bola naklonena. Ja som moc rychlo nesla, je mozne ze som si o nu len odrala farbu, a znacka sa mozno nepohla, lebo hned ako som zapocula ten osuch tak som zastala a isla dopredu. Ja som si ju nevsimla v spatnom zrkadle a tiez som isla moc do strany tak, ze by som na to miesto ani nezaparkovala a ta znacka je hned za obrubnikom.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Otázka zadávateľky témy znela či môže za to dostať pokutu. Odpoveď je, že áno a nie len to, tak je psáno, či sa to niekomu páči alebo nie, s mojimi psychyckými poruchami to nemá ani zamak spoločné. Takisto som jej napísal, že z toho budú problémy len ak sa toho chytí iniciatívny bl.bec. Takže áno, vyšetrenie by mohlo pomôcť. Minimálne u očného...
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

psychyckými?
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Re: ťuknutie do dopravnej značky

Príspevok od používateľa myotis »

butta napísal:ahojte. na parkovisku som nacuvavala na parkovacie miesto a narazila som do značky. nevyvalila som ju len sa trochu nahla. chcela by som sa spýtať či mi za to može prisť domov pokuta ked na tom mieste su kamery?
Moze aj nemusi, zalezi od vela okolnosti.
Ale mozes byt asi kludna.
Do buducna, to ries (kvoli vlastnemu zaujmu a dusevnej pohode) viac diskretnejsie.
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
patoq
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 28.02.2013 19:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patoq »

a
Naposledy upravil/-a patoq v 04.09.2023 21:03, upravené celkom 1 krát.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Už som videl kadečo ale aby trubka na ktorej je osadená dopravná značka bola len tak zapichnutá v hline tak to som teda nevidel. Ozaj kde sa to presne nachádza ? pozrieme to cez Googla nech sme v obraze....
palopasto
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 07.11.2006 07:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa palopasto »

Prihodilo sa mi to isté - pri cúfaní som nabral a ohol (dosť) dopravnú značku, stalo sa to cca 3 roky späť a žiadna odozva, pritom sa to stalo na dosť frekventovanom a kamerami sledovanom mieste. S najväčšou pravdepodobnosťou (ak sa tomu nezačne venovať fakt nejaký...urák) sa nič neudeje.

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný