Troj mesačná skúšobná lehota na vodičske opravnenie

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

achada napísal:Smutne je, ze ma pravdu.
Nauč sa vyhlašku čo sa týka jazdných pruhov v meste.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Teoria z teba šoféra nespraví.
Ako to, že celý rozvojový svet má hustejšiu, chaotickejšiu dopravu a neplatia tam žiadne pravidlá - ale v pomere ku europe tam zomiera výrazne menej ludí na cestách???
Rýchlosť je to čarovné slovíčko - ak ti cesta, auto, situacia v premavke nedovolí ísť rýchlo tak aj následky sú miernejšie.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Lubos ak su vsetky jazdne pruhy v smere jazdy plne tak si povinny uvolnit lavy jazdny pruh rychlejsie iducemu vozidlo. To ci ide viac ako je max.povolena rychlost ta zaujimat nemusi...

Oco vsetko beriem co pises,no ked sa zacitam do tvojich starsich prispevkov,ked si mohol mat odhadom ale 45-48 rokov co je uz myslim dost zrely vek pre muza tak sa nestacim cudovat. Vtedy Fittipaldi a dnes matka Tereza :3906: . Som zvedavy,dufam ze dozijem aku formu pisania das ale o 2-3 roky :)
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nie som matka Tereza , ja prvý by som mal odovzdať VP, lebo som schopný úmyselne niekomu ublížiť.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

este ze je tam to slovicko "by" ...ono napisat na fore sa to da lahko,no realne vedome ublizit druhemu cloveku je uz tazsie..teda ak nie si zrovna sociopat/psychopat.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

som :41c2:, už aj zbroják mi zobrali :b:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Autolaik, nepíš aspoň zmätočne. .. Nemyľ si diaľnicu /viacprudovku mimo mesta a v meste.
Dokonca, za hustej premávky , na viacprudovke MIMO MESTA, v niektorých prípadoch sa neberie ani predbiehanie sprava za nedovolené predbiehanie.
Dík pekne.
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Lubos fakt si to dostuduj,vo vlastnom zaujme.
Ja som pisal o meste na viacprudovych komunikaciach v jednom smere. Ty pises o kolone/zapche ked su vsetky pruhy zapratane,vtedy samozrejme predbiehas aj sprava sposobom ze cela kolona sa pohybuje v jazdnommpruhu rychlejsie. Buhuzial Ty vytrhavas z kontextu. Zopakujem este raz,skus si to dostudovat.Inak na druhej strane aj ja by som siel v meste na kamione tych 500m ak obocujem v lavom pruhu aby som sa vyhol prepletaniu sa medzi autami...
Dufam ze aspon to vies,ale to je uz mimo debaty ze od vlanajsej upravy/zmeny pri kolone mas povinnost vytvarat zachrannu ulicku "automaticky".

Oco odobrat na zaklade xxx a odňať lebo si si nepoziadal o obnovenie platnosti ZP je velky rozdiel :)
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Odobrať na základe nespravenia psychotestov. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Osobne myslim ze taras,ak si spravil ps.testy v minulosti tak by si ich spravil aj teraz ale to je jedno... ja Ta uz davno beriem ako normalneho cloveka ktory sa zabava konfrontacnym pisanim na roznych forach,a vlastne zabavam sa tym aj ja,ked upozornujem na veci ked sam sebe protirecis v napisanom.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

No vidíš a ja sa zabávam aj na cestách, tým že robím zle luďom, ktorí robia zle zvieratám.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Vies kolko polnych a lesnych zvieratiek pripravis o ukryt ked zbavujes, cistis podu od naletovych drevin? A to len kvoli takej marnivosti aby si mal cim kurit cez zimu. Ukaz mi iny druh zvierata v prirode ktore pouziva ohen pre svoje potreby. Treba to nechat na prirodu,ta sa o to postara.Klacat na polienko do kuta s predpazenymi rukami..
Naposledy upravil/-a autolaik v 08.08.2021 07:57, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ešte stále som im nechal 2/3 mojej výmery a z tej zvyšnej tretiny si berú kukuricu bez pýtania - žeby to odkukali od ludí?
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Zvieratka ani neseju,neobrabaju podu...dalsia marnivost.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pravdu máš , předsedo
:300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných