Toyota Yaris -zápach benzínu.

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

robour
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 16.01.2010 16:20
Zdieľať na Facebook

Toyota Yaris -zápach benzínu.

Príspevok od používateľa robour »

Čavte.
Mám toyotu yaris 1.3 rok 2001 ešte japonec. Kúpil som ju prednedávnom. Najazdené 130 000km. Predtým som nemal žiadne auto tak sa ešte spoznávame. Všimol som si že keď prejdem napr...30-40km a zaparkujem- zamknem auto... tak mierne cítim zápach benzínu v okolí ventila nádrže. Je to normálne?
Vo vnútri kabíny necítim nič. Nezdá sa mi že by niečo unikalo.
Ondrejko69
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 28.04.2007 21:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ondrejko69 »

opytaj sa v toyote.
Samozrejme moze byt upchaty odvetravaci ventil. Alebo nefunkčný katalyzátor a zvýšené emisie mozu mať za následok ze cítis závan benzínu.-

Toto iste som riesil pred 2 tyzdnami na VW T4 2,5 benzin. Chlap sa mi stazoval ze stale citi smrad benzinu, vymenil som katalyzator a je klud.
MInco69
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 01.03.2009 23:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MInco69 »

zdravim....moze to byt aj taka malickost ako zle zavreta nadrz- osobna skusenost a zbytocne stresy :3035:
robour
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 16.01.2010 16:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robour »

MInco69 napísal:zdravim....moze to byt aj taka malickost ako zle zavreta nadrz- osobna skusenost a zbytocne stresy :3035:
Však práve to sa mi nezdá. Máme služobné auto suzuki vitara a tam keď idem tankovať tak pri otvorení nádrže počujem zasičať. Ako keby nasalo vzduch. Na mojej toyotke nič. Že by to netesnilo?
Ináč je tam mierna hrdza. (nádrž)
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 63 neregistrovaných