Toyota Yaris - dunivý zvuk po výmene koncového tlmiča

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Svokor si v roku 1966 kupil Moskviča 426 , keď ho po roku 2005 dával do šrotu stále tam bol original ruský výfuk, hrubý ako lešenárska rúra a stále tam boli pôvodné ruské diagonalne pneumatiky.
Veci nemajú vydržať 3 - 5 - 8 rokov, ale 30 - 50 - 80 , tak sa už zobuďte tatari. :3c90:
Ak som háklivý na svoje ušká, tak behnem do Ferony , kúpim si nerezovú trubku, ukecám ich (flaškou) aby mi odstrihli štvrť tabule plechu a doma si rozoberiem starý výfuk. Potom si večer sadnem k tigu a spravím si kopiu originalu na večnosť.
V opačnom prípade si dám hlasnejšie radio a neplačem kade tade, lebo viem , že som ušetril. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

zjavne je moznosti vela, podla chuti kazdeho sudruha si vybrat :3035: , na vecne veky tato sa ti mozem viesco :40bd: , ja som skor za nevies dna ani hodiny, jednak vekovo a jednak v technike ako takej
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ano samozrejme - len toto je ako reklamovať načatý jogurt - že nechutí mi. Každý máme iné ucho a iná tónina mu lahodí. lol Ak by sme zrazu mohli všetko reklamovať , tak predajcovia by to mohli zabaliť.
Kúpiš si klarinet - je to klarinet - aké zvuky z neho vylúdiš , to je už na tebe. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

aj origo to nemoze byt drahoba na 11rocny yaris s trojvalcom...a len koncova cast... ked som origo kupoval na X5 cely vyfuk, tak srajtoflou mi prebehol vietor....
junak
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 24.01.2017 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa junak »

Ďakujem ešte raz chlapi za rady a názory. Bude to také poučenie pre mňa. No nečakal som, že koncovým tlmičom sa dá toľko pokaziť.

Čo už, som mladý, učim sa každým dňom :d :D
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa a566 »

ved sleduj ako robene, ladene je sanie na autach. aby to malo priebeh krutaku a koni.
vyfuk je to iste z opacnej strany.
dreamwalker
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 25.12.2009 07:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dreamwalker »

ako poznam yaris tak za dva-tri roky ti uz bude jedno aky tam das vyfuk, hodis auto na dvihak a hrdza vsade... ps mne zhrdzavela cast kde sa spaja rura s koncovou castou vyfuku, zavarili sme medzikusom...

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní