Toyota Rav 4 - diferencial

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

miroslezak
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 05.11.2007 23:36
Zdieľať na Facebook

Toyota Rav 4 - diferencial

Príspevok od používateľa miroslezak »

vážený dobrý den,ako vidím a čítam sú na tejto stránke skúsení a znalí motoristi,chcel by som preto spýtať na problém s toyotou rav 4 diesel r.v.2003,pri prisaní plynu v 80-90 km rýchlosti sa zo zadnej časti auta ozíva hluk ako keby bal uvonený výfuk alebo odtrhnutý silemblok,všetko sme skontrolovali,ale nič poškodené sme nanašli,počul som názor,že je diferencialom,je to duper auto s dobrou spotrbou,ale položka za diferencial je šialená a tak chcem poprosiť,ak má niekto skúsenosti o radu odkiaľ začať s hľadaním chyby,dakujem za radu
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

mam taky diferak na predaj, myslim ze nejakych 700e nie je az taká hadzaná :2f93:
miroslezak
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 05.11.2007 23:36
Zdieľať na Facebook

toyta rav 4 diferencial

Príspevok od používateľa miroslezak »

patko1 napísal:mam taky diferak na predaj, myslim ze nejakych 700e nie je az taká hadzaná :2f93:
ste fajn,dá sa tak dohodnúť,že by ste si vypočul čo to robí,ten môj za jazdy a vymenil by ste mi ho,ak bude lepší ako môj,tak vám ho vyplatím,aby som nekupoval mačku vo vreci,dakujem za odpoved
martincichy
Príspevky: 5455
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

poslal som Ti súkromnú správu,
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ja ho neviem vymenit, ja len rozpredavam TOYOTY, dam nan zaruku ze je dobry,dajte si skontrolovat ten vas ci je isto zly a potom to mozme riesit
matof
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 01.07.2005 13:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matof »

Na RAV 4 je treba v zadnom diferencialy menit olej kazdych 30 000km kto tak nerobi potom moze pocut divne zvuky ...... To len pre informaciu. Na zaklade toho ze daco bucha vzadu sa neda posudit ci je to diferecial, ale ak tam nebol ten olej meneny tak sa mohlo stat ze diferak dosluzil.
d464kmg
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 13.09.2005 13:34
Zdieľať na Facebook

olej

Príspevok od používateľa d464kmg »

aky olej tam ma presne ist ?
cital som ze iny ako do predneho diferencialu pretoze ten vzadu je samosvorny.
napr. od vyrobcu shellalebo total.
thx
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 55 neregistrovaných