TOYOTA CORROLA 1.6 V16

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Swayscer
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 22.09.2009 17:30
Zdieľať na Facebook

TOYOTA CORROLA 1.6 V16

Príspevok od používateľa Swayscer »

MáM problém so štartovaní! ked otočím klúčom len tak cukne a nič! batéria je inak nabytá, to mi hned napadlo! newiete mi poradiť čo s tím môže byť? prosím každá rada sa cení
ivkoboss
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 29.09.2009 21:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivkoboss »

mozno vadný štartér,alebo nejaký kontakt
J.K
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa J.K »

Mal som ten isty problem na fiate a bola zla cievka na startery.Moze to byt bud tym.Skus najprv pozriet kontakty na baterke a trocha hybat s kablami ktore idu od startera,mozno je to fakt len ten kontakt,ale ked vravis,ze ti to zopne a netoci,tak to bude asi ta cievka.
ivkoboss
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 29.09.2009 21:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivkoboss »

ja som mal konkrétne na lagune najprv zoxidovaný kontakt na cievke,ale potom sa rozpadol cely štartér.na forde(novom)ulomený kábel na konektore ku cievke
TOYOOOO
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 19.09.2006 08:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TOYOOOO »

Klasicky problem toyoty po 200 000km chod hocke ku nejakumu servisakovi nech ti vymeni uhliky v starteri nic viac a dalsich 200 000km nebudes mat ziaden problem par korun neboj :300f:
FMS1
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 24.06.2008 18:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FMS1 »

Vymen uhliky a budes mat pokoj....az pokial ti prevodovka nepovie zbohom ako mne....


uz ste vydeli pokazenu TOYOTU ???? ak nie tak supom ku mne na dvor.....

TOYOTA nic nie je nemozneeeee....ked sa vsetko pojebe....
Swayscer
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 22.09.2009 17:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Swayscer »

mno dneska niečo poriešim ked prídem domou! ešte jednu otázočku by som mal! foter sa mi kua hral s auto a nemám ani šajnu čo spravil ale auto si nedrží otáčky! predtým ked som ho naštartoval v pohode niečo nad 1000 teraz sotva cca 300 až 500! newie niekto ako sa to dá porobiť?
TOYOOOO
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 19.09.2006 08:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TOYOOOO »

Len ti prenatavil volnobezne otacky,len chod za nejakym mechanikom co robi elektriku a ten ti vymeni aj uhliky aj nastavi otacky neboj sa,a co sa tyka prevodovky ta je v toyote tak isto vecna zalezi ako debilne radis nevydrzi ani 100 000km,ja mam na svojej 430 000km je to 1,3 secko povodne aj prevodovka a to auto stale vlaci pol tony tovaru a ide a ide-normalne uz by som chcel ine ale to stare nie a nie odist uz ma to stve-fakt su toyoty vecne!!!
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Mohol by si si vypnúť CapsLock? Nahouby sa to číta...
Swayscer
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 22.09.2009 17:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Swayscer »

momentálny stav tacháča je 257083 km a až teraz sú s tím problémy a auto má okolo 20tki takže si myslím že na tie roky a najazdené kilometre nejazdím až tak zle síce to auto mám cca 7 rokov myslím si že to je celkom slušné! ale práve ho mám vo vzduchu a idem vybrať ten štartér som zvedavý ako to dopadne! ak nič newyriešim večer príde ku mne mechanik a pozrie sa na to ešte raz! a ked potom nič ide pekne krásne do servisu a necem počuť že sa to nedá spraviť!
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 41 neregistrovaných