Toyota Avensis verso D4D

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pietro411
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 07.12.2009 21:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pietro411 »

mp3turbo napísal:prepacte narod, avensis verso je akoze VACSIE auto ?? Sedemmiestne ? Naradie ?

Nerob si srandu. Sharan ked das sedem miest, nemas absolutne ziadny kufor, akurat tak "priestor na igelitku" aby som to neprehnal. V 5miestnom usporiadani ked sklopis stredne sedadla odnesies aj nejake to naradie, ale s rebrikom opatrne.

Mam dojem ze by si mal zmenit svoje kvalifikacne kriteria na VELKOST tragacov. Ale hodne vela moc.

Akoze sorry ale Avensis je Oktavia-class.

do prace jazdime2-3 takze ostatne sedacky mozu von... a ak ideme cela rodinka niekam neni problem ich hodit nazad nie ? pri 3 sedadlach je priestor myslim dostatocny ... ked som to dokazal naskladat do oktavie tak myslim ze do avensis verso v pohode...a myslim ze avensis verso je dost vecsie ako octavia ci ine comb...

http://toyota-avensis-verso.autobazar.e ... 72041.html
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Fiat Scudo je druhé najlepšie auto na svete po služobnom... úplne vážne.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Milan, GrandVoyagery su strasne auta. O jedneho som dosiel az cele tri dni po kupe - vtedy si totiz moja stara do neho prvykrat sadla, zatocila volantom a... prikaz bol jasny. Prehod detske sedacky zo Sharanu. Diskusia nemozna. Argumenty zbytocne.

Sest rokov odvtedy jazdim na Sharane. Takto jednoduche, ziadna veda :) Ale vyzera to tak ze idem teraz kupit 2007cku automat. Konecne aj pre mna. Kacirsky tipujem ze mi stara zoberie automat a nafasujem manual ktory ma teraz ale to ma vobec netrapi.



No a priestor, hlavne pri stow-n-go systeme kedy mas STREDNE A ZADNE sedacky sklapacie do podlahy pricom vytvoria UPLNE ROVNU podlahu, tak proste priestor pri 5.2m dodavke uz moc neriesis. Proste vyberies vankus, perinu, lahnes, natiahnes ruky, natiahnes nohy, este mas meter miesta, vyspis a to je cele. Nic nemusis vymontovavat a vyberat.

https://www.youtube.com/watch?v=giaMC--as7o

Nechcel som zrovna vypravat o GrandVoyi a nejakom priestore "pre naradie" lebo to su tie moje reci ktore su uz dost obohrane... a hadam ani nikoho nebavia. Ale mat 7miestny voz kde sa aj "nejaka ta batozina zmesti" a v priebehu JEDINEJ MINUTY mat z neho dodavku na dve palety, to sa len tak nevidi.


Elektricke dvere, aj zadne, su len taka blbosticka na pobavenie - ked nesies plne ruky bordelu, ani trochu sa nehodia :)


Som velmi rad, ze Mr.Hlavaty ma z tohoto auta dobry pocit. Je cudne ale znamena to pre mna nesmierne zadostucinenie, pretoze kapacita Milanovho formatu uz "nejake to auto" v zivote videla. Velmi potesilo a zohrialo pri srdci, dakujem !!

PS: na nas voz mame v poradovniku styroch co ho chcu kupit, uz po prvej jazde. Zvlastne. 99.999% ludi takyto voz nemalo a nikdy nebude mat, tak nedokazu pochopit. Na obrazovke su to len slova... nic viac. V najblizsej rodine mame tri. Zatial. Ide sa to zmenit. Inak aj k tomu nasmu sme prisli srandovne - poslal som brata do Bruselu ze dones mi tento kus, sadol, isiel tam, povozil sa v mojom, sfleku kupil dalsi aj sebe. Naspat dosli na dvoch Voyoch.
Naposledy upravil/-a mp3turbo v 01.09.2014 22:12, upravené celkom 1 krát.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

moc moc kratku, 14 rokov a kilometre robia svoje :)

konkretne teda nikoho, absolutne nikoho.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nie, ani nebudem mat - ja tolko nejazdim.

Teraz som dostal radu ze Opel Vectra. V kombiku je to jedno z najvacsich osobnych aut, samozrejme nie je 7miestne, v benzine by to nemusela byt az taka technicka pohroma po kvalitnej predkupnej previerke (zname chyby opel motorov su vsade na internete, ostatne je primitivna a teda aj velmi spolahliva technika).

Nejake take tie Citroen Berlingo a taketo voziky ? Maju svoje muchy, tiez nie su pre kazdeho a nie su 7miestne ale... nejake to naradie odvezu. Ked nema clovek prilis prehnane naroky a nehlada Bentley...
pietro411
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 07.12.2009 21:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pietro411 »

mp3... po tychto par dnoch som sa rozhodol pre sharana ci alhambru, v piatok idem pozret sharana 1,9 tdi rv. 2003 85 kw... ma necelych 200 000 vyhovuje po vsetkych strankach... chcel som toyotu ale tie ceny dielov...auu ... myslim ze sharan bude pre mna najlepsia volba

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných