Toyota Auris TS 2018 1.6 , 97 kw - piskanie od motora

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Kuffor
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 19.12.2018 13:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kuffor »

Ivan tam riešia úplne niečo iné.

Zhodou okolností sused v paneláku ma rovnaké auto a dnes som si ho odchytil a porovnali sme chod motora a jeho auto tieto zvuky nevydáva a to ma 80k km....

Čakám na termín v servise tak snáď sa ľady pohnú
metamor
Príspevky: 278
Dátum registrácie: 21.04.2009 19:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa metamor »

Co cakas od servisu kde by to museli riesit a vymenit na svoje naklady?. To jedno znie jak remene s kladkami. Vedia overit jednoducho... To druhe vrzganie ked stojis a tlacis do auta su silentbloky ci uz v ramenach alebo silenty na motore pripadne prevodovke. Rovnako to vedia diagnostikovat jednoducho v servise. Daj tomu sancu zmen servis a ked ne tak cesta reklamacia ako povedali.
pkucbel
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.08.2014 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pkucbel »

Kuffor napísal:Ivan tam riešia úplne niečo iné.

Zhodou okolností sused v paneláku ma rovnaké auto a dnes som si ho odchytil a porovnali sme chod motora a jeho auto tieto zvuky nevydáva a to ma 80k km....

Čakám na termín v servise tak snáď sa ľady pohnú
Mám rovnaký problém s pískaním, auto, aj ročník. 2x servis bez výsledku. Ako si dopadol?
Kuffor
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 19.12.2018 13:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kuffor »

Nič... Porucha sa neprejavila.... Servis dáva ruky preč.... Toyota autolux Košice
pkucbel
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.08.2014 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pkucbel »

No ja tak isto. Toyota B.Bystrica. Aj video som im natočil.

Prvý krát som to zaregistroval okolo 8 tis KM aktuálne mám 26 tis a je to stále rovnaké. Nezhoršuje sa. Musia byť presné otáčky kedy to robí. Smola je, že je to voľnobeh pri zapnutej klime a pod.

Po otvorení kapoty to nepočuť, pod autom to piští najviac. Ide to na nervy. Aj keď zastavím vypnem motor a pohne sa pár cm na zaradenej rýchlosti, zapiští presne ako tebe.

Inak s autom spokojnosť.
Kuffor
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 19.12.2018 13:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kuffor »

Presne ???? som rad ze niesom sam... Nemal som čas to riešiť teraz mam doma 2 mesačne bábätko tak nemôžem ostať bez auta.. Ale ešte 8 mes je v záruke tak sa tam ešte vrátim...
pkucbel
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.08.2014 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pkucbel »

No my máme tiež 2 mes bábo. Záruka mi ale končí v septembri. Tak som pátral na webe :-). Pri zatvorených oknách to nepočuť. Je to len stroj. Človek má len strach že sa mu niekde na ceste niečo vysype.

Napr na Oktávke 3 vrzgali silentbloky na ramenách od nova, niekto mazal silikónom, niekto reklamoval... Ja som to neriešil iba raz, keďže bola služobná. Vôle nenašli. 110 tis km najazdila ako nič. Len každý retardér sa tvárila, že je vyjazdená stará hajtra.
Ano utešujem sa, že každé auto má niečo. :-)

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní