Touareg 3,2 - vynecháva jeden valec

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Jenes
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 22.03.2008 09:14
Zdieľať na Facebook

Touareg 3,2 - vynecháva jeden valec

Príspevok od používateľa Jenes »

.fgg
Naposledy upravil/-a Jenes v 10.07.2010 10:32, upravené celkom 1 krát.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Napadá ma viacero myšlienok,niečo mi tu nesedí.Našiel si ho ? Budem úprimný.Tú opachu by som kúpil iba v prípade že mi nerobia starosti financovanie prevádzky.Ako neznačkový opravár Ti zároveň hneď musím na rovinu napísať že Tuareg nie je vítané auto.Auto je v poriadku,majiteľ nie je.Z 99%. A ten zbytok ja hladať nebudem.Či sa nahneváš či nie,malo by platiť že ak u mňa zazvoníš malo by to vyzerať ako hurá,je tu solventný zákazník.Platí........pane ,od zajtra máme podnikovú dovolenku.Vás vaše tátoše predurčili chodiť do autorizovaného,nie ku mne,nie k inému súkromníkovi,nie k strate času hladať po nete info na vlastnoručné opravy.Viem že som protivný,ale až takú novinku ti asi nenapíšem.Ver mi,ja sa čudujem viac ako TY. Auto reprezentuje Teba,Ty reprezentuješ auto. Možno ten jeden zo sto si práve TY,ale istota je istota.Načo liezť na ľad.
cmelak2500
Príspevky: 273
Dátum registrácie: 12.01.2006 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cmelak2500 »

majterko hlavaty vobec som tvoje riadky nepochopil
este si spal ked si to pisal?


pokial pises ze na plyn to ide a na benzin nie tak zapalovanie musi byt okej, a nejde tam palivo moj nazor

a okrem toho bohvie ako vyzera motor v nutri plyn patri do zapalovaca nie do auta
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

cmelak2500 napísal:majterko hlavaty vobec som tvoje riadky nepochopil
este si spal ked si to pisal?


pokial pises ze na plyn to ide a na benzin nie tak zapalovanie musi byt okej, a nejde tam palivo moj nazor

a okrem toho bohvie ako vyzera motor v nutri plyn patri do zapalovaca nie do auta
Ja som to pochopil.
Ludia sa chcu na niečo hrať a často na to nemaju. Nieje problém pre priemerného človeka si zadovážiť aj luxusné a drahé auto. Problém je mať na adekvátnu réžiu, servis, udržbu...
Ako už niekto napísal:"ak chceš opicu, musíš mať na banány"...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

petyy napísal:
cmelak2500 napísal:majterko hlavaty vobec som tvoje riadky nepochopil
este si spal ked si to pisal?


pokial pises ze na plyn to ide a na benzin nie tak zapalovanie musi byt okej, a nejde tam palivo moj nazor

a okrem toho bohvie ako vyzera motor v nutri plyn patri do zapalovaca nie do auta
Ja som to pochopil.
Ludia sa chcu na niečo hrať a často na to nemaju. Nieje problém pre priemerného človeka si zadovážiť aj luxusné a drahé auto. Problém je mať na adekvátnu réžiu, servis, udržbu...
Ako už niekto napísal:"ak chceš opicu, musíš mať na banány"...[/quot

Petyy,pochopil si presne.Kto má na auto,nech má na servis.Ak si kúpil niekto auto určené pre inú cenovú kategóriu ľudí,čo už s ním.Ale je to smiešne. Múdry sa nechváli ani s tým čo má,hlupák sa chváli aj s tým čo nemá.Každý by mal vedieť kolko váži.
libor210
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 10.11.2007 18:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa libor210 »

Presne tak skoro kazdy chce mat minimalne Passat, BMW 3, 5 A6 A8 potom obvolava najlacnejsie servisi, najlacnejsie nahradne diely, všetko staci made in Poland, oleje pomaly z Tesca. ale ucet im chodi mesacne 500 E...a z obycajnych aut sa smeju.... :342a:
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

podstatu chapem z preispevkov mhlavateho a petyyho, skoda ze som nezachytil otazku..:D..mohlo to byt celkom zabavne..

stale tu piseme o tom, ake akuta si kto kupuje..zial, presne ako pises, vacina frajerov potrebuje velke a co najsilnejsie auta..

potom bud ich beru lizingovky ako rozdrbane tragace, alebo koncia na dvoroch a rastu na nich lisaje..to je ten lepsi pripad,lebo aspon auto kupili za hotove..

ale tak touareg je predsa klassa..tak preco ho nemat?a ked nie je na opravu, tak potom tak, ako ste uz pisali...vsetko osklbat a stocit kotuce a podobne...
guardian21
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 05.07.2010 13:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa guardian21 »

chlapci a co tu teraz riesite?chcel pomoc alebo radu a nie to ako tu nektory vypisujete a domnievate sa ze preco nejde do vw servisu.. ked neviete radu tak radsej nepiste.pripadate mi ako ludia co si to auto nikdy nekupia bo nato nemaju a ted sa tesia a rypu do ludi ktory ho maju len zo zavisti..a keby ho mate tak ste najvacsi frajeri na svete ze? :3020:
guardian21
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 05.07.2010 13:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa guardian21 »

a este mudrlanti chcel by som vas vidiet jak vy na tých "priemerných" autach(ktore mam aj ja nebojte sa nemam ziadny mercedes) chodite do org servisou a 100% kvality do nich tlacite jak tu vypisujete.. :cau:
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

:40bd:

to je naozaj dobry prispevok..:D..

len na okraj...servisujem svoje auto ( kazde) tak, ako najlepsie viem, a ver mi, ze nedavam nic zo starych aut a podobne veci...auto ak mi ma sluzit, musi dostat to, co treba..

takze o nejakej zavisiti urcite nemoze byt ani reci, to mi ver..mnohi, co sem prispievaju , maju auta, ktorych hodnota daleko prevysuje co si vies predstavit..a zato nie su ani namysleni, ani nezavidia..

proste je to len o tom, ze ak si kupim auto vyssej triedy, nemozem ocakavat, ze doneho budem kupovat diely ako do fobie..a samozrejme aj servis je podstatne drahsi..

o tomto tu piseme..

a ver mi, aj ti s drahymi autami sa sem chodia poradit...preco nie..ale nehladaju sposob ako okradnut auto o vsetko, co sa da, len teda hlavne, ze maju velky kaar.. :41c2:

najprv dobre pouvazuj nad tym, co pises..
guardian21
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 05.07.2010 13:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa guardian21 »

libor210 napísal:Presne tak skoro kazdy chce mat minimalne Passat, BMW 3, 5 A6 A8..
neda mi to nenapisat od passata uz lepsie neni :40bd:
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

a netvrdi nikto, ze chodi do original servisu..

ale ak je treba, musim ist aj tam...

mne museli menit suciastku, ktora sa neda opravit ani zrepasovat(co ja neriesim casto), a musel som do origo servisu...a suma bola teda poroadne vysoka..

uz som tu o tom pisal a nezvyknem sa opakovat..ale ked som si kupil take auto, musim mat aj na jeho servis..a ja teda nastastie zatial mam..
guardian21
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 05.07.2010 13:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa guardian21 »

scorpi ja tu pisem otom ze ak sa niekomu nieco paci a ma nato nech si to kupi a nech to ma. ked nebude mat na servis tak nech teda chodi do polska na suciastky.ale neposlem ho hned nekam v "" len zato ze sem napisal a hladal pomoc.mne je to u ri.i ked bude mat milionove auto a pojde mu na 1 valec..ja som myslel ze toto je forum o pomoci na autach a ne posudzovani ludoch preco ako za kolko a hahaha... take teda piste napr do tej PODAKOVANIE atd..
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

a ja pisem o tom istom..menovany tu pisal nieco, co tuto temu rozvinulo do toho co tu citas...
davat rady niekomu, kto ma mercedes S-klasse o tom, ze napriklad ide na styri valce miesto 6, a ako sa daju dva odpojit, lebo zistoval a v servise mu povedali, ze oprava vyjde na 6 tis eur, tak to je sila..

pozor, to, co som napisal, je priklad!!nie ze to pisal zadavatel..ale o tomto to je..

rozumieme? :300f:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

scorpi4 napísal:podstatu chapem z preispevkov mhlavateho a petyyho, skoda ze som nezachytil otazku..:D.
Vtedy by sa zišlo to mnou už toľkokrát odsudzované citovanie predchádzajúceho príspevku... :d :D

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných