TOP stav inzerovaných vozidiel

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Turbogolf
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 27.10.2007 18:50
Zdieľať na Facebook

TOP stav inzerovaných vozidiel

Príspevok od používateľa Turbogolf »

Poprosím admina AEu, aby vymazali v možnosť zaškrtnúť pri zadávaní inzerátu políčko TOP stav.Keď vidím tie vergle s popisom top stav...tak mi to dvíha žlč. :d :D k napísaniu tohoto príspevku ma prinútil čerstvý inzerát nabúranej S. Alhambry s popisom top stav... :2f93:
ďakujem za pozornosť a porozumenie...
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Je ťažko zodpovedať za popis inzerovaných áut ;)
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Raz som to tu už navrhoval a neprešlo to - tak to pripomeniem. Nebolo by možné vytvoriť zaškrtávaciu možnosť s VIN kódom? Vyhľadať len vozidlá, ktoré majú vin kód uverejnený a tie ostatné bez neho budú vynechané. Tým pádom viac predávajúcich by tento vin kód zverejňovalo a auto by sa dalo ľahšie preveriť.
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

(Sliedic) Má pravdu předsedo
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: TOP stav inzerovaných vozidiel

Príspevok od používateľa ivko1 »

Turbogolf napísal:... k napísaniu tohoto príspevku ma prinútil čerstvý inzerát nabúranej S. Alhambry s popisom top stav... :2f93:
Ked sa prestaneš zaujímať o TDI-čkové koncerny tak sa nebudeš musieť zožierať nad tým ako už z fotiek vidieť zodrané madlá, vypínač svetiel, dotrhanú koženku okolo šaltpáky, atd ...

Ale Vám je to už súdené voziť sa na vydojených autách a všetko pre vaše obmedzené myslenie, nám ostatným aspon ostane na výber viac zachovalých áut :4090:
Turbogolf
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 27.10.2007 18:50
Zdieľať na Facebook

ivko1

Príspevok od používateľa Turbogolf »

ivko1 : ak sa pripajam na tento portal, pouzivam tlacitko "najnovsie" inzeraty...je mi jedno, ci to je VAG, alebo ina znacka...a jazdim "nevydojenou" Alhambrou, v takom stave aky si ty mozno ani v zivote nevidel...takze toto riesit nemusis :42f9: pozeram vsetky znacky a modely...ale mam pocit, ze kazdy druhy inzerat je top stav a uz z foto vidim, ze su to "hnoje"... ale napisat na buracku top stav to uz je sila... aj ja tu inzerujem a predavam auta a vzivote by som si nedovolil na auto starsie ako 2 roky (a s viac ako 50t.km) napisat top stav...Top stav vzhladom na co ??? Vzhladom na nove auto?Vzhladom na ostatne hnoje, ktore su v ponuke??? Top stav je to, na co sa pozeram cely den v praci(nove auta v showroome) vsetko ostatne moze byt len zachovale auto...
A ver mi, ze po skusenostiach s roznymi inzerentmi a pozreti toho co predavaju ako top stav na vlastne oci, si dovolim tvrdit, ze peknych aut je tu na predaj tak 5% mozno..., ale kazdy mame ine meritka pekneho a zachovaleho auta( a vobec to nieje o km)...
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Čo sa tomu čuduješ, u koncernového TDI pojem zachovalé auto znamená aj ten najposlednejší šerbel. Stačí že to štartuje a aspon trochu tlačí do sedačky a už si za tým chlapci z Hornej Dolnej lámu ruky. Také čo má len zodraté madlá a je stočené zo 400tkm na 170tkm je logicky TOP stav
To čo je v showroome u predajcu je nové auto
Turbogolf
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 27.10.2007 18:50
Zdieľať na Facebook

ivko1

Príspevok od používateľa Turbogolf »

...ale aj tak som najsmutnejsi z toho, ze ludia ani do telefonu nehovoria pravdu...
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

okolo aut je sami podvod - bud sa predajca spravi sprosty,alebo to hodi na predosleho - aj ked pise prvy majitel,alebo je ozaj sprosty a vsetko co nastartuje a trase je tip top ,, tolko serblov co je tu v inzercii a po bazaroch - je hruza - do telefonu ti kazdy povie - to musis vidiet majsterko - a privita ta sedlak v teplakoch sami jebbbbak po ksichte ,, takemu je vsetko dobre ,, a dieslove serble je skoda uz aj hodnotit,hlavne tie ceny ,, tolko hnoja neni co tu treba zasypat ,, ja sa stale divim - ze im nieje sproste tu zasypavat inzerciu - diely PB,ZA atd - ved to ani padnuty na hlavu za ich ceny nemoze zavolat,, tip top serbel golf 4,,vyrajtany passat,,atd hajtry tip top tdi a pod. trasuce serble - ja uz zlc nemam ale na ceny za tie kostitrasy trasuce by sa sabla na strechu aj sikla,, ja automaticky - tip top a top , prve strany ani nesledujem,lebo to su sami pacienti,, co sa votru aj do riti aby predali,,
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: ivko1

Príspevok od používateľa ivko1 »

Turbogolf napísal:...ale aj tak som najsmutnejsi z toho, ze ludia ani do telefonu nehovoria pravdu...
Ja som najsmutnejší z toho že áut je ako sračiek, vrátane mnoho dobrých áut, ktoré sú rovnocennou alternatívou koncernu a pritom o ne často kupec ani nezakopne a ide rovno za koncernom a potom tu zakladá tému o tom ako nekupovať "XY" auto, lebo predávajúci je podvodník, auto je stočené, do telefonu tvrdil že nebolo búrané a striekané a opak je pravda...

Už som to tu niekolko krát písal, človek si nastaví filter na Passata TDI od roku napríklad 2000, ako podmienku uvedie nájazd nad 300tkm a vyhodí mu takmer nič...

Skúsil som zadanie aj dnes, Passat (vrátane combi), rv00-07, diesel, najazdené nad 300000km, vyhodilo mi iba 11 áut, nad 400tkm nemá ani jeden jediný kus!!! Ak zruším filter na 300000km , tak ponuka obsahuje 537 áut
A teraz si uprimne povedzme kolko Passatov môže mať reálne nad 300tkm z tých starších, ktoré majú dnes 8-13 rokov. Ked mnohé dnešné 4-5 ročné majú viac ako 200tkm...
Z toho počtu 537 Passatov má viac ako 300tkm dobrých 50%, pričom podla filtra iba 2,049% - čo je tých 11ks

Ten istý filter som nastavil na Golf a vyhodilo mi to iba tri ponuky a aj to sa jeden pomýlil a v inzeráte uviedol nie 165 000km, ale 1 650 000 km, tak že vlastne len 2ks Golfov z celkového počtu 371 inzerátov majú viac ako 300tkm ...

Teraz neviem či sa mám smiať alebo plakať, a toto si chce niekto dovliecť do dvora :41c2: :angr: :::
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

myslis ze ferka co dychci po serbli tdi ,atd to prekaza ?? dakujme ze sa budia - aspon mame robotu,,nech im to vydrzi,, cim su starsie tym maju menej km - po 6 rokoch cuvaju,,
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Vďaka Laki :2f93:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: ivko1

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Turbogolf napísal:...ale aj tak som najsmutnejsi z toho, ze ludia ani do telefonu nehovoria pravdu...
Dá sa na to zvyknúť.Ak niekto pokojne napíše takú do nebies volajúcu hovadinu ako "po čiastočnej GO " tak tu je možné úplne všetko čo popiera zdravý rozum. Otvoriť ponuku je vždy u aut,u veteránov,u ND jedine tak pre zistenie aké percento populácie je vhodné na liečenie hlavy
Naposledy upravil/-a mhlavaty v 06.02.2014 22:58, upravené celkom 1 krát.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

Ciastocna GO, to je ako "som trochu tehotna"
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

Cviro, na to existuje riesenie :b:
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných