TK - Nespôsobilé

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec3
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 11.06.2022 14:41
Zdieľať na Facebook

Re: TK - Nespôsobilé

Príspevok od používateľa cicmanec3 »

Sprav to pre toto forum, zbal sa a chod davat svoje rady Pinelovi. Ten bude vdacny.
Som ukazkou nefunkcnosti tohto fora.
lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: TK - Nespôsobilé

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Budem Ti povďačný, keď si ma nebudeš všímať.
Dakujem velmi pekne za porozumenie a láskavosť.
cicmanec3
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 11.06.2022 14:41
Zdieľať na Facebook

Re: TK - Nespôsobilé

Príspevok od používateľa cicmanec3 »

Rad ukazujem na debilov. A kedze nikto z moderatorov nezakrocil, zrejme svoju pracu robim dobre.
Som ukazkou nefunkcnosti tohto fora.
attlas
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 25.06.2022 20:19
Zdieľať na Facebook

Re: TK - Nespôsobilé

Príspevok od používateľa attlas »

Presne za toto ta platime. Robis to dobre.
cicmanec3
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 11.06.2022 14:41
Zdieľať na Facebook

Re: TK - Nespôsobilé

Príspevok od používateľa cicmanec3 »

Dakujem ze si sa priznal. Len si sa pomylil. Liecis sa uz ty.
Som ukazkou nefunkcnosti tohto fora.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: TK - Nespôsobilé

Príspevok od používateľa mhlavaty »

cicmanec3 napísal: 06.07.2022 17:12 Rad ukazujem na debilov. A kedze nikto z moderatorov nezakrocil, zrejme svoju pracu robim dobre.
Nie,nerobíš ju dobre lebo nemáš zrkadlo.Si najpodlejší chrapúň a hajzel fóra zameraný robiť zle každému a vždy kde sa dá.Že nazasiahol moderátor,len za seba poviem že robiť poriadky medzi idiotmi už odmietam,robím si tým zle,je mi na grc z vás, a nič to nerieši.Zožerte sa pokojne navzájom.
cicmanec3
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 11.06.2022 14:41
Zdieľať na Facebook

Re: TK - Nespôsobilé

Príspevok od používateľa cicmanec3 »

Fuuuu.

Takze si v podstate jeden z dovodov rozkladom tohto fora. Bravo.
Som ukazkou nefunkcnosti tohto fora.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: TK - Nespôsobilé

Príspevok od používateľa oco13 »

Hlavným dôvodom rozkladu tohto a vlastne všetkých for na internete ale aj rozkladu realneho života je len a len ludská hlúposť. Ano Cico aj ja som sprostý, lebo sedím tu a v zahrade mi rastie zelina.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: TK - Nespôsobilé

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...nuž,toto tema treba uzavriet....Klientka/zadavatelka/,vlastne z STK-čka mala odist na podvale...a auto vobec kvoli bezpečnostnemu riziku nepouživat. Ruku na srdce.Ja mam STK-čko za rohom.Než by som objednal podval,alebo odtahovku /rata sa cely den/,prisiel opetovne na STK,podval odovzdal,by ma šlak trafil.To radsej zaplatim ciganom,nech mi ho tam dotlačia./pišem o situacii
v ktorej je pani/.Silne pochybujem,že ktokolvek by vyuzil tuto službu.Z druhej strany, je to čista vina tej pani.STK-čkara nezaujima ,ze človek nema čas,peniaze,ochotu,je dostatočna lehota na pripravu afta...Mohla sa poradit,najst mechanika/lebo je ženska/.Asi tolko...
hedy
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 05.07.2022 11:31
Zdieľať na Facebook

Re: TK - Nespôsobilé

Príspevok od používateľa hedy »

Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: TK - Nespôsobilé

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Takze je to cierne na bielom, NESPOSOBILE na prevadzku. Rob ako chces, ale ja by som tu 100ku na odtahovku obetoval a neriskoval s tym na ceste. Je to kvoli rucnej brzde co realne ziaden vlpyv na jazdu nema, ale papier je papier.

Ad rucna brzda, mam elektronicku, napriek tomu, ze ju pouzivam minimalne som kvoli STK musel investovat do novej kabelaze a valceka na jednom kolese takmer 700 Eur, lebo vyhadzovala chybu na pristrojovke. Bez toho by som nepresiel.

K tej odtahovke, Rudolfo, nic sa neplati na cely den (edit. jaaaj tak ty si ju chces prenajat a odsoferovat sam, ok teda :D). Odisiel mi alternator a zostal som nepojazdny na pumpe. Prevolal som 4 odtahovky, povedal som kde som a kam pojdem, dali predbeznu cenu. Vybral som najlacnejsiu. Z Bajkalskej do Devinskej novej Vsi kde mam mechanika 60 Euro, kto pozna BA vie, ze je to tak 25 az 30 km.

A este jedna vec, volal som do poistovne, chcel som to dat na PZP odtah, pan mi s radostou v hlase povedal, ze kedze sa nejedna o nehodu, ale o zavadu tak to platim sam a moze mi tak maximalne poslat odtahovku.
hedy
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 05.07.2022 11:31
Zdieľať na Facebook

Re: TK - Nespôsobilé

Príspevok od používateľa hedy »

Auto som odparkovala, objednali sme servis, a jazdím zatiaľ na inom.
Nebudem riskovať...je tam uvedené NESPOSOBILE. A ani vo vyhláškach som nenašla žiadne lehoty/výnimky podľa ktorých môžem s tým mojím ,,daily car" vybehnúť do premávky.
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: TK - Nespôsobilé

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Hedy, mudre rozhodnutie. :3dcline:
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: TK - Nespôsobilé

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

"A ani vo vyhláškach som nenašla žiadne lehoty/výnimky podľa ktorých môžem s tým mojím ,,daily car" vybehnúť do premávky."

Oni vedia preco ich tam nedali. Ak by tam boli, tak polovica Slovenska jazdi na nesposobilych autach.
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: TK - Nespôsobilé

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...ricardino...,jasne,ze to bolo myslene v ramci podvalu...,ale ani odtahovka nepripada do uvahy,STK mam asi jeden km od domu...

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných