Passat - kompresor klimatizacie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

senica666
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 07.02.2010 10:39
Zdieľať na Facebook

Passat - kompresor klimatizacie

Príspevok od používateľa senica666 »

prosim vas co je chore ked pustim klimutak kompresor vidava taky pisklavy zvuk a ked iba trocha pridam plyn tak to prestane robi to iba na volnobeh musim vymenit kompresor passat 99 1,9 tdi 66kw diky
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Re: Passat - kompresor klimatizacie

Príspevok od používateľa petyy »

senica666 napísal:prosim vas co je chore ked pustim klimutak kompresor vidava taky pisklavy zvuk a ked iba trocha pridam plyn tak to prestane robi to iba na volnobeh musim vymenit kompresor passat 99 1,9 tdi 66kw diky
píšeš, že musíš meniť kompresor. A prečo? nechladí?
senica666
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 07.02.2010 10:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa senica666 »

chlady ale kud zapnem klimu tak to tak piska ked vypnem prestane tak myslim ze je to kompresor na klimu a iba pri volnobehu to popiskuje
janbaluhrasko
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 15.02.2010 17:32
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janbaluhrasko »

Pozri remen drazkovy co pohana klimu, pre pokus ho potri mydlom a ked prestane piskat tak jeto remen, vymen a jazdi v tichu a chlade. :zg282:
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

senica666 napísal:chlady ale kud zapnem klimu tak to tak piska ked vypnem prestane tak myslim ze je to kompresor na klimu a iba pri volnobehu to popiskuje
jaj, len si písal že ho musíš meniť. tak ma to prekvapilo, žťe ho musíš kvoli tomu meniť. nerozmyšlal si nad opravou?
senica666
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 07.02.2010 10:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa senica666 »

a co mam podla teba na nom dat opravit napr
jozzo71
Príspevky: 142
Dátum registrácie: 27.12.2009 07:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozzo71 »

daj dole remen a potoč remenicou kompresora.Za normálnych okolností sa točí len remenica,ked zapneš klímu,elektromagnet spoji remenicu s kompresorom a točí sa aj kompresor.Problém bude asi tam,bud ložisko remenice alebo pridretý kompresor.Asi sa ťažko otáča,preto remen píska.
robo7236
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 16.01.2010 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robo7236 »

ked ti mam povedat ja som mal toto iste a problem bol vo ventilatore klimatizacie tiez chudak pistal....dal som ho dole nakvapkal donho olej a mam odvtedy tichu klimu...otvor kapotu za nastartovaneho motora a pustenej klimy a zastav rukov ventilator nachvilu ci to neprestane,daj si pozor na prsty ale moze to byt aj remen..alebo nieco uplne ine
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: moravcik a 11 neregistrovaných