Punto mk I vzorkovnik farieb

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Kerbeus
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.04.2008 11:29
Zdieľať na Facebook

Punto mk I vzorkovnik farieb

Príspevok od používateľa Kerbeus »

Nedavno kusok od mojho domu parkovalo jednotkove punto a malo taku nenormalne genialnu citronovo - zeleno - zlatu metalizu. Najprv som myslel, ze majitel si to dal nastriekat niekde, ale potom som v susednom meste videl pred hypermarketom rovnaku farebnu kombinaciu u ineho jednotkoveho punta, takze to bude zrejme original od vyroby. Neviete niekdo o stranke kde je vzorkovnik farieb ktore sa pouzivali u jednotkoveho punta? Ja googlim cely den a nic. Bohuzial ked som bol pred tym hypermarketom, nemal som cas cakat na majitela a poprosit ho ci sa mozem pozriet na kod tej farby a zase to punto co stalo kusok od mojho domu tam bolo asi len na navsteve a ked som sa vracal z prace uz tam nestalo.
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

http://www.fiat.sk/osobne-automobily/pu ... v/sostava/

tam su len zakladne farby . . .
je možne že to bolo striekane :-)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Myslíš takúto?

[img]http://thumbs.autobazar.eu/367/1223240_big.jpg[/img]


Lochi, on hľadá jednotkové Punto...
Tommynno
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 26.02.2009 19:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tommynno »

je som taku farbu uz tez na par kuskoch videl...je to zaujimava, cicmanec, co si tam pridal je skor taka zlta...ja co som videl bola este viac taka do citronovejsia a viac do zlatova...ale neviem, ci myslim rovnaku ako zakladatel temy...
Lacci
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 04.11.2007 14:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lacci »

Kerbeus
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.04.2008 11:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kerbeus »

Tak po dvoch dnoch googlenia sa mi podarilo najst stranku kde su uvadzane farby u punta GT a kod tej farby bolo potom lahke najst. Podla tej stranky http://www.puntopower.com/gt.html to vyzera na farbu Giallo Exploit. V tom kodovniku je cca 200 az 300 odtienou ktore pouzival a pouziva fiat. Len teraz ked som nasiel tu farbu a hladal som na mobile.de auto z takou farbou, mam dilemu ci dat to auto strieknut tou farbou, alebo takou modrou, ktora aj na mobile.de bola len na par kuskoch. Tieto talianske auta a hlavne fiat maju genialne odtiene uz od vyroby.

Teoreticky by to mohla byt tato farba ako je na fotkach, aj ked sa to nie prave velmi podoba, ale aj na mobile.de vyzeraju tie auta pod roznym uhlom inak. Z predu ako zlata, z boku ako zlta a zo zadu zelenkavo- citronova. Ta modra zas vyzera aj ako zelena. Skusim si dat podla kodovnika namiesat trocha farby a potom sa uvidi, ci je to ta farba.

Pre inspiraciu

Obrázok

Obrázok
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tommynno napísal:cicmanec, co si tam pridal je skor taka zlta...ja co som videl bola este viac taka do citronovejsia a viac do zlatova
Tá fotka môže skresľovať, nemyslím, že by robili 2 podobné odtiene...
Tommynno
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 26.02.2009 19:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tommynno »

no je mozne ze to fakt len skreslilo...mne to proste skor prislo ako taka žlta...Kerbeus pridal supr foto presne taku som myslel...ako je ta prva...
HIISS
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 19.01.2009 20:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa HIISS »

Kerbeus
je to original farba od vyroby,zlata metaliza,kod raby nesom si isty tusim 237,musel by som este nazriet pod 5.dvere z vnutra,mam samozrejme puntasa takejto farby,osobne sa mi velmi paci,podla mna jedna z tych naj od vyroby co sa davala
Moj puntas na zraze v Trebisove 2010
Obrázok
HIISS
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 19.01.2009 20:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa HIISS »

HIISS napísal:Kerbeus
je to original farba od vyroby,zlata metaliza,kod farby nesom si isty tusim 237,musel by som este nazriet pod 5.dvere z vnutra,mam samozrejme puntasa takejto farby,osobne sa mi velmi paci,podla mna jedna z tych naj od vyroby co sa davala
Moj puntas na zraze v Trebisove 2010
Obrázok
Kerbeus
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.04.2008 11:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kerbeus »

Dakujem za odpoved :300f: Som ani nemyslel, ze tuto temu si niekto este vsimne. Ja mam Punto Cabrio, da sa povedat standartna strieborna aka byvala a byva na Cabriach. Ja sa rad odlisujem a tych striebornych nielen Punt Cabrii, ale aj vseobecne striebornych aut jazdy na cestach mraky. Zatial som tu farbu neriesil, ale na jar planujem, tak by som ta poprosil ak budes mat cas a naladu pozriet sa na ten kod farby, nech nemusim typovat farbu metodou pokus - omyl.
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných