Fiat bravo imobilizer

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

apace
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 29.03.2009 15:50
Zdieľať na Facebook

Fiat bravo imobilizer

Príspevok od používateľa apace »

Čaute mám taký problém, že na aute fiat bravo 1.6 16v sa hrá so mnou imobilízer. Raz na prvý krát načíta klúč imobilízer, druhý krát zase na druhý krát načíta až klúč.Dá sa s tým imobilízerom niečo urobiť? ďakujem
nio194
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 24.04.2008 22:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nio194 »

Zdravim. Podobny problem mam aj ja ja Maree, niekedy zhasne Code, inokedy nie, ale aj v jednom, aj druhom pripade ide nastartovat a jazdit. Dokonca sa mi podarilo ist dlhsiu jazdu na svietiacom Code kluci. V poslednej dobe u mna zabera, ak ti nechce nacitat Code, vytiahnutie klucika zo spinacej skrinky, stlacenie gombiku na spinacke, opatovne vsunutie skluciku, jemne pootocenie do opacneho smeru ako pri startovani a nasledny start. Toto u mna zabera stale!........
duro8
Príspevky: 632
Dátum registrácie: 26.02.2007 15:24
Zdieľať na Facebook

Problem je v kľúči !

Príspevok od používateľa duro8 »

Problem je v kľúči! Ja mám 1.2 Brava a tiež mi sem tam až na druhy krat načita kluč....čiže musim vytiahnut a až na druhy krat, ale ked dam original ten velky kluč tak načita okamžite bez problemov, takže zrejme tym použivanim sa ten kluč nejak dožubka...!
autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

Byva chyba v relatku, kluci, alebo snimacom kruzku. Najlacnejsie riesenie je imobilezer odpojit, teda vyskratovat na rele kontakty. Kazdy autoelektrikar to dokaze spravit.
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní