Ford-C MAX - spotreba

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

skstrelec
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 18.10.2008 11:20
Zdieľať na Facebook

Ford-C MAX - spotreba

Príspevok od používateľa skstrelec »

Zaujíma ma spotreba u benzínového motora Ford C-Max -1.6 buď 74kw alebo 85 kw.Mesto-dialnica.Dik.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

http://auta.bestforcar.sk/Ford/automobi ... Ford-C-Max

ale toto si si mohol najst aj sam. Myslis, ze to co pisu v recenziach bude ine ako sa dozvies tu?
jalabert
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 06.08.2009 14:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jalabert »

Priemer niekde okolo 8-9 litrov...
Reálne spotreby užívateľov tých áut:
http://www.spritmonitor.de/de/uebersich ... inkm=10000
skstrelec
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 18.10.2008 11:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skstrelec »

-cubicomp-Ja som si toho našiel viac než dosť,ale mňa zaujíma reálna spotreba od skutočných uživateľov C-Maxu. A Ty si majiteľ c-Maxu?
Fakt poprosím len k téme.Dik.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Reálny užívateľ 1 ti napíše, že má spotrebu 6,1258 litra, Reálny užívateľ 2 má zasa bežne 13, keď sa snaží tak sa dostane do 11. Čo ti to pomôže? Už konečne všetci pochopte, že sú aj iné veci, ktoré by vás mali pri aute zaujímať ako len spotreba. Nevraviac o tom, že závisí od mnohých vecí. A ak ju tak veľmi chceš tak na tých dvoch linkovaných stránkach máš tých reálnych užívateľov až-až...
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

strelec, kedze si si toho nasiel dost, tak si urcite nasiel aj recenzie do ludi, resp diskusiu na ford klube, kde sa pise o realnej spotrebe, alebo sa mylim a az tolko si toho nenasiel?
Jasne, udaje od vyrobcu su v podstate nedosiahnutelne, vsetci vieme preco ale ked vyrobca napise v meste napr 8l, tak netreba mat vysoku skolu aby som si od objemu motora a velkosti auta odvodil, ze to bude cca 9,5l a viac..... a nebudeme tu debatovat o nejakych 2-3 deci hore dolu
skstrelec
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 18.10.2008 11:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skstrelec »

Páni ja som nechcel trapné školenie mužstva,ani vyhodnotenie koľko som si toho ja našiel. Len som zadal otázku pre skutočných užívateľov C-MAXU ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

cico skoda reci, strelec potrebuje presne udaje z blockov a nabehane km od uzivatelov. Proste pouzitie vlasneho rozumu neprichadza do uvahy, on potrebuje cisla od realnych uzivatelov, daky trapkovia ako ja, ty mozeme ist skolit muzstvo a nie strelca co si precital toho dost a aj tak nevie porozmyslat a spravit si vlastny usudok, potreboje si to precitat ....
skstrelec
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 18.10.2008 11:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skstrelec »

- cubicomp - A už je Ti dúfam lepšie ?Čo si chceš somnou dopisovať či čo.Použivanie tvojho rozumu radšej nehodnotím.A vlastne škoda strácať čas ! ! !
gamavox009
Príspevky: 347
Dátum registrácie: 25.08.2007 21:42
Zdieľať na Facebook

Re: Ford-C MAX - spotreba

Príspevok od používateľa gamavox009 »

skstrelec napísal:Zaujíma ma spotreba u benzínového motora Ford C-Max -1.6 buď 74kw alebo 85 kw.Mesto-dialnica.Dik.
12-6
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných