Servo -utesnovac

Aké sú vaše skúsenosti s tuningom? Aké vozidlá tunovať, rady a odporúčania...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Servo -utesnovac

Príspevok od používateľa braga »

Trochu mam unik oleja zo serva cez zimu asi 1dcl za tyzden v lete je to menej pocul som ze existuje nejaky pripravok na utesnenie uniku oleja alebo zregenerovanie gumenych casti ako su gufera ten utesnovac je nieco take ako su aj do chladicov nevie niekto nejaky link na predajcu na slovensku popripade nema niekto stym skusenosti? mohlo by to byt toto http://obchod.top-oil.cz/detail37/do-ol ... in-blister za odpovede a vyjadrenia vopred dik
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Čo by asi tak iné mohlo znamenať „Power Steering Stop Leak ”? [img]http://garaz.autorevue.cz/images/smilies/eusa_think.gif[/img]
romko77
Príspevky: 135
Dátum registrácie: 29.05.2008 21:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romko77 »

Možno to na chvílu pomôže, ale rátaj s tým že oprava serva Ťa neminie
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Jasné, pri tých tlakoch aké tam sú, neverím, že nejaký utesňovač pomôže...
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Pytam sa len na vase nazory nie co by to asi tak mohlo byt mozno ma stym niekto neaku skusenost tecie mi to tak uz 4 roky a v druhom rade ci nevie niekto ci sa to neda kupit niekde na slovensku v nejakej predajni pripadne na nete
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nezmysel !!! A to kolosálny. Inak si si nedal námahu ani slovkom napísať či Ťi tečie servočerpadlo alebo servoriadenie.Ani či traktor alebo Belorus.Určite čakáš fundované odpovede a verím že ich aj zopár príjde. Šlak ma trafí !
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

mhlavaty ked ta slak trafi tak to mi je luto a ked chces vediet netecie servo cerpadlo ale unik je tam kde su manzety na tyckach riadenia mozno maly niekde aj cez spoje hadic ale to nie je take podstatne hlavny unik je okolo tyciek riadenia
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Marian B dik za info nakoniec asi viem ze ta oprava ma asi caka chcem sa ta spytat kolko stoji ten repas ja mam accord 97 nove sa da zohnat okolo 300 eur alebo teda kolko vysiel teba ten repas za info dik
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

No tak teraz neviem lebo si ma zaskocil po nedeli to skusim zistit ci to je repas alebo ozaj nove teraz som hladal na nete a najlacnejsie som nasiel za 530 eur kamarat menil na ford ka a dal za nove 290 eur ale to je uplne ine auto len ak mozem napisem preco som to 4 roky len dolieval pride jar a od jari do jesene t.j. za neakych 6 mesiacov je unik asi 1dcl vzdy som to pozeral a boli zamastene len spoje na hadiciach preto som to neriesil ale teraz som mal auto na zdvihaku a zistil som ze mam udrapenu celu manzetu cez tyzden mi to maju pozriet tak mam strach ci nie su poskodene semeringy alebo gufera a ten olej nebude valit uz aj tade Milan B ti si mal aky unik ? myslim ake mnozstvo ti uniklo asi za tyzden ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Tuning vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných