Test vstrekovačov

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

matobreza
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 12.01.2015 16:52
Zdieľať na Facebook

Test vstrekovačov

Príspevok od používateľa matobreza »

Zdravim vás
Kde by sa dali otestovat/vycistit vstreky CR v nitrianskom kraji?je tu niekde nejaka spolahliva firma?
V nitre je dieselplus ci ako,ale bohvie ake recenzie nemaju tak neviem.nemate snimi skusenost?
zomrelo mi cerpadlo vysokotlake na touaregu a potrebujem zistit kolko vstrekov zobralo so sebou.(piliny vsade)
Vdaka
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Test vstrekovačov

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Skúsenosť je ale tu a takto by som neriešil.Konkrétne len v ss
majko
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 08.03.2005 01:00
Zdieľať na Facebook

Re: Test vstrekovačov

Príspevok od používateľa majko »

Nemám vo zvyku sem pisat,ale s diesel plus som prednedávnom riešil vstreky na rangera 3.2 a mozem napísať ,ze by som ich bez mihnutia oka odporučil kazdemu známemu.
Poslal som im 5 vstrekov a cakal som ojeb v style " interdiesel kft Győr". zaplať k....ot ,mi z teba urobime dojnu kravu,ale velmi príjemne som sa sklamal.
Vedúci mi zavolal z piatich su zle dva vstreky ,co som sa aj domnieval ,dohodli sme opravu a za dva dni mi ich opravili.
Odo mna 100% odporucanie.
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Re: Test vstrekovačov

Príspevok od používateľa xentry »

Otazka je stale o aky typ vstrekovaca sa jedna ak o piezo tak pokial viem nie su dodavane fabricke nahradne diely pre vstrekovace, iba cina.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Test vstrekovačov

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Až tam pošleš 5 vstrekovačov ktoré nemajú najmenší problém (zvukový prejav motora) len majiteľ auta si nedá povedať že nie sú príčinou jeho problému tak budú tiež tri dobré,a dva repasujú lebo...jeden je úplne blbý,a druhý nejaké blabla si tú volovinu nepamätám..Vyplatené,nahodené,problém trvá.Samozrejme neskôr sa chyba nájde v úplne inej veci.Aj solidný vstrek ide repasovať,čo tam potom že to nebolo potrebné,dokáž im to ! Až by klamstvo nebolo tak nehorázne,poviem čert ber.Nie každý kto im tam dá vstrek je padlý na hlavu že to nemá dokonale zistené
axer
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 28.03.2008 20:18
Zdieľať na Facebook

Re: Test vstrekovačov

Príspevok od používateľa axer »

Raz som mal problem s Ducatom,mechanik to rozobral a tvrdil ze su zle vstreky,zobral som ich do spominanej firmy na kontrolu a na moje prekvapenie mi na druhy den volali ze sa mozem pre ne zastavit a su vsetky ok,zaplatil som za test 4ks spolu 48e zobral som auto do ineho servisu a problem bol inde ale vstreky boli v pohode,tiez som cakal ze ich budu chciet silou mocou repasovat ale bol som s pristupom v nr prijemne prekvapeny,lebo podobny servis v ga alebo Kralovom Brode automaticky vsetko vyhodnoti ako zle aby ta mohli o.ebat.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Test vstrekovačov

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Moja skúsenosť je pomerne veľa rokov späť v čase keď som robil aj PSA a Renaulty.Ani len základ slušnosti,odpoveď na pozdrav, len - čo máte ? ostatné som už písal.Raz stačilo,druhá šanca nie je,pamäť je dobrá.
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Re: Test vstrekovačov

Príspevok od používateľa autokomplet »

Po pilinach u 3.0tdi treba pocitat ze zanesie vsetky vstreky. Opravu treba dat profikovi na 3.0tdi a nie miestnemu suflikarovi ktory este nevidel take auto...
Piliny su totiz vsade kde je nafta a bezne mechanici zabudnu na nejake to zakutie ci suciastku a je vystarane na buduce problemy.
Inak mam skladom take vstreky a asi aj cerpadlo po repase so zarukou ...
Naposledy upravil/-a autokomplet v 01.03.2022 17:02, upravené celkom 1 krát.
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Test vstrekovačov

Príspevok od používateľa achada »

Inak ta tvoja stranka AutoKomplet.sk je velice informacne bohata. Fakt! :2f93:
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Re: Test vstrekovačov

Príspevok od používateľa autokomplet »

achada napísal: 04.12.2021 16:50 Inak ta tvoja stranka AutoKomplet.sk je velice informacne bohata. Fakt! :2f93:
Ta je na podporu mladych zacinajucich podnikatelov aby vedeli kde si maju zriadit web stranku :-)
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
matobreza
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 12.01.2015 16:52
Zdieľať na Facebook

Re: Test vstrekovačov

Príspevok od používateľa matobreza »

autokomplet napísal: 04.12.2021 16:48 Po pilinach u 3.0tdi treba pocitat ze zanesie vsetky vstreky. Opravu treba dat profikovi na 3.0tdi a nie miestnemu suflikarovi ktory este nevidel take auto...
Piliny su totiz vsade kde je nafta a bezne mechanici zabudnu na nejake to zakutie ci suciastku a je vystarane na buduce problemy.
Inak mam skladom take vstreky a asi aj cerpadlo po repase so zarukou ... 0907069996
Auto si robim sam,lebo profika som nenasiel.vsetko co sa tyka paliva bude vymenene/vycistene
cerpadlo kupim nove,vstreky dam pozret este stale neviem ze komu ked budu zle pojdu nove.
lubos zimovcak
Príspevky: 3432
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Test vstrekovačov

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Ak sa môžem opýtať, koľko máš na Tuaregu km??
Známy má 4,2 ten 8-valec, ktorý je údajne extrémne nespoľahlivý , má vyše 400.000 km a ešte nič s autom-motorom nemal.
Ani vankúše nemenil.
Používateľov profilový obrázok
jaroslavelektro
Príspevky: 354
Dátum registrácie: 23.05.2019 07:27
Bydlisko: východ
Zdieľať na Facebook

Re: Test vstrekovačov

Príspevok od používateľa jaroslavelektro »

zdravím CR 3.0TDi nieje práve najlacnejšia oprava, jeden 3.0tdi som z píloviny už opravoval z použitých a repasovaných dielov a jednoznačne nikdy viac. Totiž to poradná oprava CR systému podľa predpisu výrobcu vyjde aj na 3-4 tisíc euro.

1kus vstrekovač stojí okolo 350euro = 2100 eur vstreky
1 kus vysokotlakej trúbky 50€ = 300€
............
...........

Neskôr uvidíme inzerát na 3.0TDi ktorý je top stav :D :D
Diagnostika-OBD,Paralelna-OSCILO,Datova CAN-BUS & LIN
matobreza
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 12.01.2015 16:52
Zdieľať na Facebook

Re: Test vstrekovačov

Príspevok od používateľa matobreza »

jaroslavelektro napísal: 04.12.2021 19:47 zdravím CR 3.0TDi nieje práve najlacnejšia oprava, jeden 3.0tdi som z píloviny už opravoval z použitých a repasovaných dielov a jednoznačne nikdy viac. Totiž to poradná oprava CR systému podľa predpisu výrobcu vyjde aj na 3-4 tisíc euro.

1kus vstrekovač stojí okolo 350euro = 2100 eur vstreky
1 kus vysokotlakej trúbky 50€ = 300€
............
...........

Neskôr uvidíme inzerát na 3.0TDi ktorý je top stav :D :D
Tak podla teba akoze co mam spravit?asi ho teda rozpilim v garazi a zapalim pred domom to bude lacnejsie.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Test vstrekovačov

Príspevok od používateľa oco13 »

Predať na diely? Pretože ak to teraz spravíš a závada sa zopakuje tak je to na infarkt. Mal som tak menšie a lacnejšie auto - po kompletnej výmene motora vydržalo 3 mesiace a aj druhý motor K.O. Tak viem aký je to pocit.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 43 neregistrovaných