Témy na fóre - K čomu to vedie?

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

nie je nic horsie ako zapaleny fanusik hocicoho... ci uz konkretnej znacky, benzin/diesel, FWD/RWD/AWD a tak dalej donekonecna... ak na seba narazia dvaja taki, nedajboze viaceri, tak koniec... a moderatori nestihaju mazat...

cloveka to tak zamrzi, ze odborne forum, ktore by malo mat aku taku uroven (jasne, vtipne temy a vtipne prispevky su fajn na uvolnenie a osviezenie), sa potom obsahom a formou podoba nejakej diskusii pod clankom na cas.sk alebo niektorym "yntelygentnim" diskusiam na sme.sk

poviem za seba - zdaleka nie som odbornik, co pozral vsetku mudrost sveta, vacsinu casu len citam a ucim sa, prijimam nove (alebo staronove) informacie, zapajam sa len tam, kde viem poradit, pomoct a podobne
a aj z toho dovodu si jednoducho nedovolim vyskakovat na niekoho, kto mi napise, ze nieco je blbost a nech to nerobim/nekupujem a podobne... lebo proste nemam na vyskakovanie moralne pravo, oproti tym, od ktorych ziadam radu

a na rozdiel od (prekvapivo velkeho poctu) niektorych, znesiem aj ironicke odpovede alebo nedajboze " :angry: " , aj ked tento sa mi zatial neusiel :)
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Ono bohužial ide aj ten fakt že prispevatelia najmä nový sa neriadia pokynmi fóra, čiže zakladajú zbytočné témy nie aby niečo hľadali.. Aj kvôli tomu je tu na na bazári na fóre také trochá zmetené..
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní