TEČ na nosič bicyklov

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

fpetyi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 19.06.2006 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

TEČ na nosič bicyklov

Príspevok od používateľa fpetyi »

zdravim vsetkych.kto ma a pouziva nosic byciklov na tazne zaradenie?mate tretie ecv alebo si prechadzujete z auta?pripadne vas uz zastavili pollicajti kvoli tomu,ze ste nemali tretie ecv?dakujem
rudolfo63
Príspevky: 9952
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

mozes a nemusis...,ak prehodis SPZ-tku na nosic,nic sa nedeje,auto jue brane ako jeden celok.Ale vyhodou je urcite tretia znacka,teraz neviem kolko stoji,ale urcite nie viac ako 20 eur...povedzme v D je povinnostou mat 3 SPZ-tky...
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keko535 »

Mám pocit, že u nás také niečo ako tretie EČV neexistuje. Nahradna za stratu je, ale ta tuším stojí 150 eúr. Ak sa mýlim tak ma opravte :)
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Mylis sa, ECV na nosic bicyklov existuje a jeho vydanie stoji 16,50.
Toyota Auris hybrid | Citroen C5 II | Citroen Xsara | Ford Focus II
gonam
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 04.08.2009 22:21
Zdieľať na Facebook

16

Príspevok od používateľa gonam »

Vzdanie EČV stoji 16,50EUR. Ja som si to vybavoval minuly rok. Mam nosič na ťažné zariadenie. Zo začiatku som prehadzoval značku, ale prestalo ma to baviť.
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keko535 »

:28b7: opäť som o niečo múdrejší
fpetyi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 19.06.2006 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fpetyi »

Dakujem za odopevede.bol som dnes na DI.....nakolko mam ecv s volitelnou logistikou tak to stoji 165eur......takze su asi prelozim z auta.......mozem mat tretiu aj nemusim....tsku odpoved som dostal....zavisi to od pplicajta,aku ma naladu ked by ma zastavili.....zastavil......a pytal som sa v ARBO v rakusku.tam som dostal odpoved,ze staci dva kusy ecv......takze fakt neviem..vy mate stym ake skusenosti?
ester25
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 16.05.2009 23:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ester25 »

V kazdej reklamke ti vedia urobit kopiu spz aj reflexnu a ked niesu lachvaty tak ta to vyjde do 20evri
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

...pripadne par sto eur a papiere
Toyota Auris hybrid | Citroen C5 II | Citroen Xsara | Ford Focus II
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

mozem mat tretiu aj nemusim....tsku odpoved som dostal....zavisi to od pplicajta,aku ma naladu ked by ma zastavili.....zastavil
bud musis alebo nemusis, dufam, ze nezijeme v krajine, kde sa popravy konaju podla toho, ako sa cisar rano vyserie :41c2:

na reklamku by som sa vykaslal, kadejake napodobeniny budu skorej podliehat nalade policajta...
ester25
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 16.05.2009 23:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ester25 »

Ma auto 2 spz?ma ta 3 je doplnkova a dobre citatelna, viditelna aj v noci a ak to v reklamke eodflaknu ani sam nespoznas ktora je ktora.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

kadejake tabulky z reklamiek maju status dekoracii a nesluzia ako nahrada riadneho ECV, serte na to :41c2: 16,50 eur za vydanie tretej tabulky na nosic bicykla nie je taka suma, aby to stalo za problemy...

to, ze ma auto 2 riadne tabulky je fajn, ale ta, ktora je viditelna, musi byt riadna - logicky. Cize ked mas nosic, na nosici musi byt riadna...
extreme-favo
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 18.05.2007 22:14
Bydlisko: dolný kubín
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa extreme-favo »

ak mas značky s volitelnou logistikou,ked požiadaš o 3 značku na nosic byciklov stojí tiež 16,50 ako aj pri bežných ŠPZ.udaj ti mozem potvrdit-uskutočnené týžden dozadu na DI (je to lacnejsia verzia stratenej ŠPZ ) :3035:
ester25
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 16.05.2009 23:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ester25 »

ak stoji iba 16,50 nieje sa o com bavit zajdi na DI alebo zavolaj a hned budes mudrejsi. Za tuto cenu nieje co spekulovat.
fpetyi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 19.06.2006 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fpetyi »

samozrejme,ze ked ide o 16,5e tak vobec nie je co riesit!!!.........len mne bolo na DI povedane,ze to stoji 165e....tak asi budem musiet ist tam este raz a znovu sa spytat!!........tie "vyrobene"....v reklamke.....to radsej nie!!chodime da A a aj CZ,radsej bez reklamky......dakujem za odpovede

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot], migrificur, milok a 73 neregistrovaných