ťažký štart po otepleni

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Adamtt
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 20.04.2015 19:22
Zdieľať na Facebook

ťažký štart po otepleni

Príspevok od používateľa Adamtt »

Zdravím vás majstri. moj problem je taký, že po otepleni mam velmi ťažký štart, štartér točí aj 15 sekúnd, auto ako keby chytalo,ale naskočí až po tých pár sekundách. Pri štarte sa objaví aj biely dym, ktorý sa rýchlo rozplynie. V mrazoch auto štartovalo velmi dobre, ako sa vraví "na brnk". Otazka znie, čo môže byť problém? Jedna sa o opel signum 1.9 cdti 88kw 6MT 2005 FL
scikoro
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 11.04.2017 20:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scikoro »

no ono je najlepšie si vzdy dat skontrolovat auto pred zimou ale aj po zime lebo ved kazda zima a hlavne taka aka bola tento rok sa na aute podpise, zakazdym sa najde nieco co treba urobit aj ked je to malickost, napriklad ako toto startovanie ale toto sa mi konkretne este nestalo
tonny
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 28.11.2014 13:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonny »

Môže to byť hocičo ale podľa mňa to bude len nejaká prkotina len fakt by som si dával to auto po zime skontrolovať a nemusíš potom takéto veci riešiť, oni to hneď pozrú a povedia čo ti tá zima dorobila a dajú do poriadku kým to nepríde to takého nejakého štádia , že začne dymiť
Napísať odpoveď

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní