Svet nie je bez dobrých ľudí ...našťastie

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Používateľov profilový obrázok
Cherro
Príspevky: 738
Dátum registrácie: 13.02.2010 19:29
Zdieľať na Facebook

Svet nie je bez dobrých ľudí ...našťastie

Príspevok od používateľa Cherro »

Zábery kamier v autách, ktoré sa k nám dostanú, väčšinou zachytávajú agresiu, násilie a ľudskú hlúposť. Táto kompilácia ale pre zmenu ukazuje našu ľudskejšiu stránku.
Dashcam, je najčastejšie len alibistické zariadenie, ktoré má v prípade rôznych nehôd a netradičných situácií slúžiť na vytvorenie dôkazového materiálu. Hoci to tak v drvivej väčšine prípadov bude, našli sa aj také, ktoré ukazujú vodičov, chodcov, účastníkov dopravy v inom svetle.

V každom z nás je kúsok humánneho človeka. Určite to tak je a ja tomu chcem veriť.... Hoci v dnešnej dobe mediálnej propagácie tragédií a príspevkov, ktorých cieľom je čo najviac kliknutí alebo divákov, je ľahké zabudnúť na pozitívnu stránku života.

Video TU



Just a world that we all must share
It's not enough just to stand and stare
Is it only a dream that there'll be,
No more turning away?

Je jeden svet, ktorý všetci musíme zdieľať 
A nestačí len stáť a tupo zízať 
Alebo je to len sen, že raz predsa len 
Prestaneme pred všetkým zatvárať oči?

Pink Floyd ("On The Turning Away")
Naposledy upravil/-a Cherro v 10.05.2013 14:04, upravené celkom 3 krát.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

na jednej strane, klobuk dole pred tymi, ktorym nie je lahostajne okolie :300f:

na strane druhej, je take zvlastne, ze to clovek nema automaticky vrodene a ze veci podobne tym z toho videa sa nedeju okolo nas denne...

mimoriadne sympaticke mi bolo najma to, ako pomahali tym starkym cez cestu, to som u nas snad este ani nevidel...
JOHNNYKOSCAK
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 16.10.2011 08:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JOHNNYKOSCAK »

Emocionálne veľmi silné video...

aa ja taktiež pomáham babičkam cez prechod s nákupom, neraz som už vyťahoval niekoho z krajnice alebo zo snehu a tlačil zapadnuté autá dokonca autobus. JE to také prirodzene ...
Resp. prirodzenejšie ako sa pozerať spoza skla a tváriť sa , že sa nič nedeje...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Človeče,pozlátil si tento deň !
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Tí,ktorí niesú ochotní pomôcť inému v núdzi si to snáď ani vtedy neuvedomia,keď potrebujú pomoc oni sami.../a iní im pomôžu/-čo už,nikto nemá na čele napísané že nepomôžte mi,pretože ja vám to nikdy nevrátim...
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ja len dúfam, že každému jednému, čo to samozrejme nemá napísané na čele, a chová sa jak hajzel a zneužíva ľudskú dobrotu sa všetko raz vráti...Či tu na tomto svete alebo inde ...
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

videjko som videl uz pred par dnami, moju priatelku rozplakalo (hlavne ked jej pustam ine videjka made by russian).

Kazdy zacnime od seba, urobme kazdy den aspon jeden dobry skutok a svet bude hned krajsi.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Veď asi v tom,že každý deň urobiť dobrý skutok je tá príčina,že ich ľudia prestávajú robiť kvôli tomu,že sa im to akosi nevracia,takže vlastne ich ubúda...bohužiaľ....
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

V každom je niečo dobré,v niekom prirodzene a vždy,niekto len pred kamerou,ale dobro je jediná vec ktorá dáva zmysel,a je jedno či sa oplatí,kto ho robí,je to pre jeho vlastný dobrý pocit.Dobro sa odovzdáva,otec ho vždy naštepí do detí.Kto ho sám nespoznal,nemá čo odovzdať.Dnes majú ľudia na všetko čas,len na deti nie,a darmo im dajú kopec peňazí,tie deti sú vyprahnuté ako piesok púšte,bez citu a prázdne.Sú veci ktoré sa nepredávajú
janciJOHNY
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 31.03.2010 21:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janciJOHNY »

Konečne príspevok, kde sa nikto neháda, nikto nikoho neosočuje a ťaháme všetci za jeden povraz. Hlavne aby nám to nadšenie a presvedčenie vydržalo aj keď vstaneme spoza počítača.....
Verím že aspoň chvíľu áno.
jokerzcsk
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 11.07.2010 13:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jokerzcsk »

Videl som a zažil niečo takéto aj u nás , je to krása keď ešte má chuť niekto niekomu v tomto zatuchlom svete pomôcť. :300f:
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

Do toho videa sa neskutocne hodi hudba britskej formacie The Cinematic Orchestra, kto ma chut, moze popocuvat komplet album (inak je to soundtrack Crimson Wing Mystery of the Flamingos)

http://www.youtube.com/watch?v=4temlIUP ... ZEY2MQzrsS
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Najlepší bol ten motorkár čo vyklopil tete zrkadlo na aute a tá baba na konci čo mu dala pusu :300f:

...ale pár dámam som už autá z parkoviska vyparkovával, a kolesá na ceste prehadzoval :d :D
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

mne sa raz stalo, ze som videl takeho asi storocneho uja na Punte, ktory oboma kolesami trafil nejaku jamu alebo obrubnik - je mi zahadou, co trafil. Tak som mu vymenil jedno koleso, druhe muselo zostat tak, ako bolo, tak som ho aspon poslal do pneuservisu. Amilka sa cudovala, kde sa vo mne vzala tolka dobrota :d :D
Zdvihak
Príspevky: 437
Dátum registrácie: 19.11.2010 20:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Zdvihak »

Keď môžem pomôžem, možno to bude znieť egoisticky, ale mám z toho dobrý pocit...skúste to doporučujem všetkým vráti sa vám to tisíckrát...

Helping Other People

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní