Suzuki Vitara (S-Cross) 1,0 - má zmysel tento motor

Diskusia ohľadne vozidiel značky Suzuki

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Re: Suzuki Vitara (S-Cross) 1,0 - má zmysel tento motor

Príspevok od používateľa gnagy »

irenej napísal:Uvažujem nad kúpou Vitary alebo S-Cross, ale v ponuke sú už iba 1,0 a 1,4 turbá. Chcel by som auto s pohonom 4x4. Chcem sa opýtať tých, ktorí už majú takéto auto, či naozaj motor 1,0 v kombinácii s 4x4 má zmysel? Je postačujúci? Nie som šofér, ktorý by trhal asfalt, ale zase "co je moc, to je moc". Resp. "co je málo, to je málo" :-\
Pozri si tento test: http://www.auto.cz/test-suzuki-s-cross- ... ely-clanek

6,5l v meste fakt nie je zlá spotreba na turbobenzín. 0-100km/h za 11s, to ujde tiež. 7,5l spotreba pri 130km/h. Je otázne, koľko klame palubný pc.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
irenej
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 16.06.2006 11:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa irenej »

markoimportauto napísal:Presne tak!

Tema sa moze uzavriet :) :28b7: :2f93:
Napísal som vám súkromnú správu
irenej
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 16.06.2006 11:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa irenej »

V prvom príspevku, keď som založil túto tému som poprosil tých, ktorí MAJÚ OSOBNÚ SKÚSENOSŤ s touto motorizáciou, aby sa vyjadrili. Zatiaľ sa tu vyjadrovali iba tí, ktorí si "niečo myslia", alebo si o tom iba niečo prečítali alebo videli na youtube. Ďakujem všetkým, ale nepomohli ste mi. :4432:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Len si tak nejako pozabudol , že osobná skúsenosť je neprenosná. Takže ak ti štyria východniari napíšu že dve flaše borovičky pre každého sú v pohode a stačia im na večer, pre teba to môže znamenať otravu alkoholom. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

irenej napísal:nepomohli ste mi. :4432:
Keď si taký múdry, ako rádio Regina mohlo ťa napadnúť ísť sa pýtať na vyhradené SUFUKI fórum, club, atď... Určite je tam väčšia koncentrácia majiteľov, ktorí ti schvália, že trojval stačí.
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

..ani tam nie su, pri cenovej politike +1000e za 1,4 ich asi ani v buducnosti vela nebude. Ak mas moznost kupit predvadzacku o 4000e lacnejsie tak tam mas urcite aj moznost od toho znameho ziskat referencie.

Návrat na "Suzuki fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní