Suzuki SX4 sedan

Diskusia ohľadne vozidiel značky Suzuki

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jarda69
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24.11.2008 18:31
Zdieľať na Facebook

Suzuki SX4 sedan

Príspevok od používateľa jarda69 »

Zdravim,mam nove auto od vyroby mi bucha prave predne koleso na nerovnej ceste nemate stym nejake skusenosti?V servise mi povedali ze naprava je v poriadku ze to moze byt od hrebenoveho riadenia vdaka
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Môže to byť kadečo....A že nové a máš záruku tak nenechaj sa odbiť nech to riešia ak usúdili že je na vine riadenie tak na čo čakajú? až padne záruka? či už padla?
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Ak servis "zistil" čo búcha prečo to nerieši? To sú tie autorizáky ešte aby ti si im hľadal čo búcha.
twincam1
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 06.02.2008 17:50
Zdieľať na Facebook

sx4

Príspevok od používateľa twincam1 »

mal som to iste,ale na lavej strane bol to silenblok ten maly v strede ramena,uz ho mam objednany,zdvihni si koleso a vo vzduchu s nim pokyvaj ako na hodinkach stvrt - tristvrte,ale prudko a zaber ja tam mam volu na tom silenbloku,ale auto je po naraze ked malo 5000km teraz cca 13000 ale uz sa to prejavuje dlhsiu dobu
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

neviem na co cakas, ale ja mat tvoje buchajuce nove auto tak tam lietaju ako spinave pradlo a predlzuju mi zaruku
u japonskych sa pristupuje uplne inak, neviem aky servis si trafil ale asi riadne ....
chod do ineho a hotovo
nedavno Suzuki menilo ZADARMO na 15 rocnych autach tlmice tak preco nie toto...
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

samozrejme ak si vpalil do riadnej diery alebo mas auto opravovane v neautorizovanom servise po nehode tak zabudni na zaruku a riesis to zo svojho
Napísať odpoveď

Návrat na "Suzuki fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní