Suzuki Samurai 1,9 diesel rv. 2002 , 47KW

Diskusia ohľadne vozidiel značky Suzuki

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

garyno
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 12.01.2007 19:18
Zdieľať na Facebook

Suzuki Samurai 1,9 diesel rv. 2002 , 47KW

Príspevok od používateľa garyno »

Potreboval by som poradiť mám Suzuki samurai diesel v ktorom je motor renault. Jedná sa o 1,9 diesel 47 kW do teraz bezproblémový chod. Asi pred týždnom som menil žhaviče vymenil som všetky štyri presne tie isté čo boli v nom. Ako som ich prehodil asi dve štartovania bez problémov následne mi začal robiť problémy a to že pri štartovaní som ako vždy priložil imobilizér potočil kluc zacalo zhavit len zhavenie nevyplo motor nabehol akoby v nudzovom režime a to otacky boli asi 1100 a plynový pedál nereagoval. Ked som vypol motor a znovu hned nastartoval aj bez zhavenia aj zo zhavením motor nabehol normálne. Aj ked sa mi zdá že stratil trosku výkon. Takto teraz fungujem a hladám chybu. Pocitac vypísal chybu palivového cerpadla ale nechapem kedze po druhom startovaní ide normálne aj ked ten výkon je asi slabší. Filtre som vymenil vsetky a ine chyby pc neukázal. Vedel by mi niekto poradiť ako to spraviť. Dakujem
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

H Y E N A!
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

trucker, trosku to rozved.
inak zhavice s vykonom nesuvisia.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

nie je to skor PSA motor??
kostlivec
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 30.10.2009 17:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kostlivec »

Zdravím,podľa mňa je to PSA aj my ho máme v lade nive a mame problém z bielym dymom keď je studená a ideme dole kopcom ne malý plyn,boli nastavené a čistené vstreky a nepomohlo. Studená stále vynecháva na voľnobeh aj malý plyn v otáčkach nie, sme tiež bezradný :41c2:
garyno
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 12.01.2007 19:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa garyno »

Nie je to psa je to renault aj na pripojenie na pc sa dal pripojit len na renault clio...
Napísať odpoveď

Návrat na "Suzuki fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný