Suzuki Kingquad - problem pri KO

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Tominko2
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 02.09.2008 14:43
Zdieľať na Facebook

Suzuki Kingquad - problem pri KO

Príspevok od používateľa Tominko2 »

Zdravim chalani!

Potreboval by som poradit. Kupil som z Ciech Suzuki KQ750, 4kolka bola prihlasena komplet na znackach, neskor mi predosly majitel poslal odhlaseny cesky TP na vyvoz, vyvozne znacky aj maly tp. U nas nastal problem pri KO, 4kolka je homologovana ako Borile, cize povodne VIN ktore bolo vpredu vybrusene , je teraz uz vyrazene vzadu ako aj stitok. Na KO mi povedali ze tato kolka musi mat vin vpredu na rame pod chladicom, inac potrebujem uradny doklad od firmy, ktora robila prestavbu. Vedeli, by ste mi poradit ako sa k takemuto dokladu dostanem.


Dakujem
Naposledy upravil/-a Tominko2 v 10.06.2016 11:42, upravené celkom 1 krát.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

skus v googeli ,,borile,,
napriklad http://motoride.sk/?P=phorum&tema=lentak&tid=54140
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

preco si sa nespytal toho experta co ti nasiel chybu co potrebuje a kde to zozenies.dufam ze si za tu ko neplatil.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ty za STK neplatis ked neprejdes?
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

preto chodim na stk tam kde to prechadza bez kavy kde si uvedomuju ze ak auta nebudu prechadzat nebude na vyplaty.brzdy a hlavne svetla na aute su jednina vec ktore musia fungovat.rucna a zvysne veci co si technik vymysli ma nezaujima a nikdy nepotrebujem okolo stk komentar.ak by bol technik mudry ze toto a tamto a ja pozeram ako predomou v pohode presiel stary deravy favorit kedze mu lepil nalepku tak pan boh zaplat.doklady a auto ti nemoze zadrziavat nikto.policia max technicak ale na auto ti nikto nesiahne.zkratka zakon.a niesom jediny co za stk nezaplatil.su to sukromne spolocnosti tak sa sudte a dokazujte.to neni ako obrat stat o dane toto je prd.na jednej stk co som bol chceli prachy vopred.pozeram na tu zenu a to akoze aj v obchode ak si kupim chleba tak najprv ho mam v ruke a az tak platim.ona ze ne u nas sa plati vopred.stk samy uplatkar a este vopred platit.tak dovi.a vela ludi uz odradili.
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 46 neregistrovaných