Suzuki Grand Vitara - samovolne vypnutie 4x4

Diskusia ohľadne vozidiel značky Suzuki

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mclarry
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 14.11.2008 10:39
Zdieľať na Facebook

Suzuki Grand Vitara - samovolne vypnutie 4x4

Príspevok od používateľa mclarry »

Zdravím mám Suzuki Grand Vitara 2.0TD, rok 99, 64kw... Keď zaradím 4x4 (pomalé/rýchle) po prejdení pár metrov začne blikať kontrolka a vypne ho ale prídavnú páku mi nikdy nevyradí ;-(, sem tam sa ozve aj rana zväčša pri vytočených kolesách, je to dosť otrava hlavne v teréne vždy zastaviť vyradiť a znova zaradiť niekedy to musím spraviť pár krát než sa ako tak chytí :angr: a o nebezpečenstve keď sa to stane na snehu ani nehovorím ... Za akúkoľvek radu budem veľmi vďačný ;-)
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

V prvom rade skontroluj kardan k prídavnej prevodovke...Určite má veľkú vôľu...Mal som ten istý problém...
mamilittt
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 18.09.2005 10:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mamilittt »

dobry den vedel by my niekto poradit mam presne taku vitaru ako kolega a mam problem rucicky na pristrojovke si robia co chcu okrem tachometra palivo teplota raz su hore raz dole niekedy idu normalne a preto by som poprosil fundovanu odpoved za ktoru velmi pekne dakujem P.s. prajem vsetkym vodne zdravia a mnoho km bez nehody
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Jeden založí tému o niečom čo tu je stokrát preberané, druhý pre zmenu chce poradiť s budíkmi v téme o samovoľnom vypnutí 4x4... [img]http://www.mitsubishiclub.cz/graphics/c ... le/144.gif[/img]
Napísať odpoveď

Návrat na "Suzuki fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní