SUV v meste ohrozuju chodcov

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kiklop263
Príspevky: 671
Dátum registrácie: 26.04.2008 19:45
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kiklop263 »

:40bd:

v meste je už toľko chodcov,že ohrozujú všetky autá.
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

Issox napísal:este aby sm ddal...niekto tu linkoval clanok z dfens, ktory reagoval na clanok na idnesu...

len by som dodal, ze dany autor napisal aj toto: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2003092501

a to sa asi niektorym pacit nebude....

ja som sa zasmial ale dobre:)
Linkoval som to ja a staré d-fensove články boli snáď všetky perfektne spracované, trefné a vtipné. Môj pôvodný linkovaný článok poukazoval na formovanie verejnej mienky prostredníctvom lajdáckych novinárov, nie na názor autora k SUV, offom a ofroutom.

P.S. Ja som sa tam nenašiel, minimálne raz za týždeň používam redukciu :)
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

ftipné podanie. No ako som povedal, aj keď si SUV asi nikdy nekúpim tak chápem ich výhody aj pohnútky ku kúpe. Ja si ich nekúpim len preto, že okrem Jeep, RangeRover a LR Discovery sa v súčasnej dobe nevyrába nič, čo by sa nápadne nepodobalo na Tuareg, alebo UFO. Navyše vyššie spomenuté ešte stále dokážu veľa v teréne a naozaj sa dajú považovať za OFF. Samozrejme offom je aj Toyka LC ale tá už vyzerá ako UFO takže je mimo môjho záujmu.
Ten popis posádky OFF-SUV je taký typický "vrecujúci" "škatuľkujúci" Zo 100 takých áut sa ten popis hodá tak na 2-3. Väčšina tých áut sa vyrába ako 7 miestne a napr sused oproti má XC9 lebo 3 deti a často vozí aj niekoho z rodiny, tak preto 7 miest. Mám 2 kamošov čo majú 4 a 5 detí a obaja majú 7 miestne SUV. Mnohý majiteľia majú chalupy/chaty, v zime často lyžujú, niektorí sú polovníci, rybári, bývajú v podmienkach, kde sú v zime neupravené cesty (v štvrti kde bývam ak nasneží, všetky dvojkolky stoja pod kopcom, blokujú cesty a majiteľia šlapú peši domov s nákupmi aj malými deťmi...) a tých prípadov, kedy má SUV svoje opodstatnenie je určite viac, len nežijeme v podmienkach ich využitia a tak nás nenapadnú.
Odsudzovať čokoľvek je také Slovenské
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

ale kupit si SUV na jazdenie po meste aby susedia videli je tiez take Slovenske :d :D
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

ale byť na socialke a kúpiť SUV na splátky z 3a a tankovať za 3é je ešte slovenskejšie
Obrázok
Dr. Autostar v.r.
Autá na diely
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

cubicomp napísal:ale kupit si SUV na jazdenie po meste aby susedia videli je tiez take Slovenske :d :D
A kto to tak robí? z 1000 SUV, koľko je takých?
Teraz beží taká vtipná reklama na minerálku Zlatá studňa, alebo podobné,skrátka na minerálku. Je tam aj poznámka o SUV (samí JEEP). Na mnohých aj tu prispievajúcich sedí ako riť na šerbel ;-) Možno by ste sa mali tou reklamou inšpirovať. Vlastne určite.
prvý spot. Schválne, koľký sa v tom nájdete. Ja mám mnoho typov. http://medialne.blog.etrend.sk/reklamy/ ... ta-studna/
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

teda inak - prať dépéhačko je svetové, ale byť bielym koníkom a dostať za to SUV je také slovenské :d :D
Obrázok
Dr. Autostar v.r.
Autá na diely
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Biely koník dostane tak SDH a nie SUV
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

čo je to sdh ?
Čo myslíš, biely koník je len houmles s umytou hlavou ?
Biele goliere blízke štátnym zakázkam majú akých koníkov ? Bezkrkáčov na trase posilovňa-kávička a tváriacich sa, ako im ide karta.
Obrázok
Dr. Autostar v.r.
Autá na diely
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

SDH = strela do hlavy
To čo ty hovoríš nie sú biele kone, ale to je na dlhú debatu. Žial aj sa z času na čas podielam na tom čomu Ty hovoríš biely kôň, no realita je iná. Hlavne by som to nerozoberal. Toto je o SUV. A ja tvrdím, že SUV je kategória ktorá plní požiadavky ľudí, ktorým je off naprd a bruchoplaz to nedokáže.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

Acon napísal:A kto to tak robí? z 1000 SUV, koľko je takých?
neviem kolko je takych ale minimalne vsetky tie blondinky v SUVckach v poluse, avione atd vo vsetkych mestach po SK :2f93:
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Že! To je hrozné, ráno si idem po chodníku no zrazu mladé dievča z INFINITY EX, ďalej BMW X5 tiež mladé dievča. :342a:
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Vokak sa stará... vojak má .... nestaráš sa, nemáš :-)
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

moderne, prisposobive, pritulne.
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

mjz napísal:ja si zas myslim - ze stale NAJvacsie zlo su SOUMENIi na starej hrci ako je A3,A4,GOLF4, passat,lacna octavia,tuning fabia, a podobne serble hlavne v kachliach TDI a chlapci co maju cely ksich pokropenymi este hnisavymi pupakmi a travou,,[/quote
nechapem co mas proti tym autam,hadam zalezi od sofera,ved ak viem normalne jazdit,tak mozem mat aj kombajn a nikomu sa nic nestane :angry:
A4 3.0Tdi 2013 180kw

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní