Súťaž Autobazar.EU Hlasujte !

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Ano
7
27%
19
73%
 
Celkom hlasov: 26

admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Súťaž Autobazar.EU Hlasujte !

Príspevok od používateľa admin »

Nadviažem na diskusiu ktorú som rozpútal

http://forum.autobazar.eu/autobazar-eu- ... 10681.html

Zatiaľ je v kurze posledný návrh.

čiže

Variant #1.
Výherca automobilu sa stane ten ktorý dostane najviac hlasov v hlasovaní o najvtipnejší zúžitok s predavajúcim ktorý vykonštruoval/zaznamenal...
Ktokoľvek kto kúpil cez Autobazar.EU vozidlo, má možnosť zavolať predávajúcemu a trošku ho poplašiť že chce auto späť a chce vrátiť peniaze atď...
celý scénar už nechávame bez obmedzení, je jedno či to bude video, či audio, ide o najhumornejší zážitok.
Dúfam, že nie je problém niečo takéto vytvoriť, treba na to asi dva telefóny, jeden z hlasitým odposluchom, druhý čo bude nahrávať, ďalšia možnosť je nainštalovat nejaké SW riešenie ktoré vie zaznamenávať zvuk. našiel som už niečo také na nete...
d=fam, 6e toto neznamená problém ...

Variant #2. ako som už spomenul, celý projekt bude rozdelený na 4 2-oj týždenné časti, kde sa musí zapojiť do všetkých častí, pojde len o to aby si zvolil nejakú tu výbavu, disky, čalunenie atď, potom už len vyžrebujeme jednoho kto získa to auto v hodnote 10 tis. eur,

budú tam aj ďalšie ceny, nejaké audio do auta, NAVI...

ak má niekto niečo ešte lepšie dajte to sem !
jerdna
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 10.05.2005 10:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jerdna »

Osobne nemam napad (zatial), ale variant 1 sa mi zda max trapny - len aby bolo z coho vyberat:-).
Variant 2 je nemasny/neslany.
Sutaz musi byt z dovodu max. ucasti sutaziacich jednoducha nie kompl. ako variant 1.
Mozno by bola vhodnejsia nejaka sutaz s posielanim nejakych tematickych (neviem temu ) fotografii - urobit fotku je nanarocne/ rychle / vo vacsine pripadov sa clovek nemusi strapnovat.
Takze tymto sutaziam s trapnym napadom osobne hovorim NIE.

Co tak fotografie na temu policia-ako meraju, buraju, parkuju, spia v službe :-),.....
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

wircom napísal:Po konzultácii s adminom Vám predstavujem takúto variantu súťaže:

Výhercom súťaže sa stane človek , ktorý bude prezentovať celú akciu prostredníctvom svojho tátoša najlepšie , najbláznivejšie, najvtipnejšie a hlavne najviditeľnejšie.....
.skratka naj.....

Niečo ako : mam starého žigulika... a čo??? Oblepím ho reklamnými plagátmi, nálepkami, zástavkami pripadne priviažem špagát s plechovkami a do výfuku strčím píšťalku.. :-D
Každý podľa svojej chuti..Fantázii sa medze nekladú aź na doje... našimi orgánmi . Skratka vytvoriť čo najpútavejšie auto ktoré odprezentuje celú akciu vo vašom meste či už ste z holíča a či z michaloviec... nech to žije v celej republike
Podmienky čo musí a čo nesmie obsahovať Váš reklamný tátoš stanovia organizátory...

Keď už ekšn tak celoslovenská né????
dik za tvoj post, pockame este ako sa toto vivinie, potom dame hlasovat medzi tym co mame a tym tvojim... ako to bude vypadat...
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

wirus---- :zg282:
no nie som si---- istý
aby to neskončilo 5 timi olepenymi skoda1000 MB

je to moc odvážne a nakladné -na financie
tolko moj nazor :41c2:
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

tak ja by som bol za to, aby sa oblepovali len autá do rv 1974... :)

1. ten prvý variant sa mi nezdá moc etický...
2. nútiť niekoho také niečo urobiť cudziemu človeku... hm..
3. naozaj to musí byť pehľadná a hodnotiteľná súťaž a hlavne objektívna...
4. kedže sa jedná o tento portál tak by sa mala súťaž týkať tohto portálu
5. spropagovať tento portál akýmkoľvek spôsobom - medze sa nekladú

Pre inšpiráciu: http://vidlomet.vidlomet.com/
Zdvihnuté 4 prsty na znak vidiel a fotka ako vyšitá...

:)
LOCHNESS napísal:wirus---- :zg282:
no nie som si---- istý
aby to neskončilo 5 timi olepenymi skoda1000 MB

je to moc odvážne a nakladné -na financie
tolko moj nazor :41c2:
Naposledy upravil/-a dataman v 15.07.2009 21:52, upravené celkom 1 krát.
TOMEvw
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 06.05.2009 18:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TOMEvw »

TO by chcelo asi najprv sutaz o najlepsi napad na sutaz....cena= to nadupane auto A trebars o rok tu sutaz zopakovat ale uz s vyhernym napadom.. hm?
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

wirus-my chybal tvoj -HUMOR
:40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
mne je jedno čo to bude----len nech sa na tom da riadne zasmiat
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

TOMEvw napísal:TO by chcelo asi najprv sutaz o najlepsi napad na sutaz....cena= to nadupane auto A trebars o rok tu sutaz zopakovat ale uz s vyhernym napadom.. hm?
len to by bolo na vyhru zopar ludi a nebolo by to viac zaujimave pre ostatnych..
jerdna
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 10.05.2005 10:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jerdna »

admin napísal:
TOMEvw napísal:TO by chcelo asi najprv sutaz o najlepsi napad na sutaz....cena= to nadupane auto A trebars o rok tu sutaz zopakovat ale uz s vyhernym napadom.. hm?
len to by bolo na vyhru zopar ludi a nebolo by to viac zaujimave pre ostatnych..
Aj tema nr.1 je pre par ludi - kupcov ( sice pardon, mozu este byt zohrate dvojice a zahrat divadielko akoze kupujuci vs. predavajuci - pre auto sa urcite najde pako co si necha rozbit hubu a nasa inteligentna slovac samozrejme da tomuto video 98% bodov)
-navrhujemn touto temou sa nezapodievat
TOMEvw
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 06.05.2009 18:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TOMEvw »

admin: len to by bolo na vyhru zopar ludi a nebolo by to viac zaujimave pre ostatnych..

preco len par ludi... ved svoje napady by mohol poslat kazdy...a samozrejme len jeden Nevravim ze je to ten naj napad to urcite nie...
Alebo napad ako co najviac zviditelnit tuto stranku...nejaky realny a originalny ale to tu uz asi bolo
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

Ak aj nic z tohto nevyjde tak to bude na variante #2, ktory je dohodnuty, tu sa ladia len veci ktoré by prospeli stránke, trochu zábavy ...
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

jerdna napísal:
admin napísal:
TOMEvw napísal:TO by chcelo asi najprv sutaz o najlepsi napad na sutaz....cena= to nadupane auto A trebars o rok tu sutaz zopakovat ale uz s vyhernym napadom.. hm?
len to by bolo na vyhru zopar ludi a nebolo by to viac zaujimave pre ostatnych..
Aj tema nr.1 je pre par ludi - kupcov ( sice pardon, mozu este byt zohrate dvojice a zahrat divadielko akoze kupujuci vs. predavajuci - pre auto sa urcite najde pako co si necha rozbit hubu a nasa inteligentna slovac samozrejme da tomuto video 98% bodov)
-navrhujemn touto temou sa nezapodievat
par ludi, to by som ani nepovedal, pretoze moze zavolat aj na auto ktore bolo pred rokom kupene o to vacsie jedy budu ;-) ale nie asi si nepodme hnevat ludi ;-)

ale mas pravdu skonci to s nejakym monoklom ktory to vyhra ;-( to asi nie je to prave orechove....
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný