Súrny predaj > ako na to ?

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Súrny predaj > ako na to ?

Príspevok od používateľa admin »

Lámem si hlavu ako spraviť to, že keď niekto potrebuje súrne predať auto ako to spraví , buď nám to natrepe do titulku čo mu odmažeme, alebo nám to natrepe do fóra čo mu tiež zmažeme a robíme to veľmi často.

Uvažujem že na to spravíme separátnu sekciu, len neviem či to nespoplatníme a nejak nezvýrazníme, čo vy na to ?

Alebo lepší plán ?
luking
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 07.09.2006 14:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa luking »

len ci bude rozdiel medzi tymi autami, ktore budu chciet surne predat a medzi vsetkymi, lebo podla mna, kto ma auto na predaj a auto predava, tak chce aj peniaze cim skor... Ja len aby zrazu neboli vsetky auta surne na predaj a budu ich tam hned tisicky... :)
tommy
Príspevky: 267
Dátum registrácie: 26.05.2006 01:15
Bydlisko: Nitra
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tommy »

mala by to byt samostatna sekcia,ale pridat inzerat moze len ten kto bude mat dobry pomer rv,km,vybava,cena. surny predaj=lacno.
len treba na to davat pozor aby v texte nemal vyssiu cenu potom tam bude prispievat hocikto.
drobcurik
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 30.10.2008 21:03
Zdieľať na Facebook

hm

Príspevok od používateľa drobcurik »

ja by som to spravil lebo tjez potrebujem predat feldu a ste mi ju zmazali:D ale nespoplatnujte to..ale je to mozne ze dost vela aut bude v tej sekcii lebo budu cet predat rychlo..ale je to dobry napad tak uwidime dik pa :wink:
kevin3
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 20.10.2008 19:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kevin3 »

adim na 24hodin zdarma a potom za kazdy den poplatok a bazar poslat p..... :!: a celkom dobry napad :wink:
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

luking napísal:len ci bude rozdiel medzi tymi autami, ktore budu chciet surne predat a medzi vsetkymi, lebo podla mna, kto ma auto na predaj a auto predava, tak chce aj peniaze cim skor... Ja len aby zrazu neboli vsetky auta surne na predaj a budu ich tam hned tisicky... :)
toto ma hned napadlo, preto som spomenul radsej spoplatnenie ;-)
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Re: hm

Príspevok od používateľa admin »

drobcurik napísal:ja by som to spravil lebo tjez potrebujem predat feldu a ste mi ju zmazali:D ale nespoplatnujte to..ale je to mozne ze dost vela aut bude v tej sekcii lebo budu cet predat rychlo..ale je to dobry napad tak uwidime dik pa :wink:
sorry za to, ale denne takych mazem X to forum by stratilo pointu keby tu boli same inzeraty, na to je ine oddelenie ;-)
stevosq
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 02.05.2008 20:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stevosq »

urcite spoplatnene,inak tam budu vsetky ponuky! ved kazdy chce predat surne
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

luking napísal:len ci bude rozdiel medzi tymi autami, ktore budu chciet surne predat a medzi vsetkymi, lebo podla mna, kto ma auto na predaj a auto predava, tak chce aj peniaze cim skor... Ja len aby zrazu neboli vsetky auta surne na predaj a budu ich tam hned tisicky... :)

...uplne s tebou suhlasim...bolo by tam strepany kazdy crep co ho nevedia frajeri predat....asi 9 z 10 to chce predat surne...ja by som to vobec neriesil..ak chce predat niekto surne, nech tam da cenu, ktora zaujemcov oslovi....lebo ak je to pre niekoho naozaj surne, a da tam cenu priemernu, tak vobec nicim sa neolisuje od ostatnych a ma malu sancu to predat skvor aj ked to bude mat v neviem akej kategorii...jedine ze by bol niekdo samaritan a zlutoval sa nad nim, ze potrebuje rychlo peniazky....ludia nakupuju podla ceny a nie podla toho ze ma niekto v texte rodinne dovody, alebo surne....kazdy deges by to mal zvyraznene a pripravenu rozpravku s velmi tazkym dovodom....vela krat by sa asi stalo, ze clovek neznaly pomerov, v domneni, ze kupil dobre, a este aj pomohol, niekomu, aby mal rychlo peniaze sa zapaly a zavesi si na krk sepletu..
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

tommy napísal:mala by to byt samostatna sekcia,ale pridat inzerat moze len ten kto bude mat dobry pomer rv,km,vybava,cena. surny predaj=lacno.
len treba na to davat pozor aby v texte nemal vyssiu cenu potom tam bude prispievat hocikto.
ako tak nad tym rozmyslam tak by sa to dalo scriptovo vyladit, pouzil by sa ten system co tam je na pridavanie inzeratov, kde to vie poukazat na cenu kde sa bude nachadzat na kolkom # mieste, toto by vedelo preverit ci to je ozaj dobra cena, problem by bol s takymi kde este neni inzerat, ale tak prvy by pustilo no co uz....(budeme ich mazat tych co daju golfa do Audi Q5 ;-)) len pre toto.

cize ak by niekto zaklikol ze Surne !!!, tak by sme to preverili az by to preslo kontrolou tak by to tam mohlo pridat, s tym ze by bol niekde specialny zoznam surnych inzeratov...

len este rozmyslam su inzeraty ktore potrebuje predavajuci surne predat, len akosi sa neprisposobi cenou ;-) tu by to skrachovalo
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

admin napísal:
tommy napísal:mala by to byt samostatna sekcia,ale pridat inzerat moze len ten kto bude mat dobry pomer rv,km,vybava,cena. surny predaj=lacno.
len treba na to davat pozor aby v texte nemal vyssiu cenu potom tam bude prispievat hocikto.
ako tak nad tym rozmyslam tak by sa to dalo scriptovo vyladit, pouzil by sa ten system co tam je na pridavanie inzeratov, kde to vie poukazat na cenu kde sa bude nachadzat na kolkom # mieste, toto by vedelo preverit ci to je ozaj dobra cena, problem by bol s takymi kde este neni inzerat, ale tak prvy by pustilo no co uz....(budeme ich mazat tych co daju golfa do Audi Q5 ;-)) len pre toto.

cize ak by niekto zaklikol ze Surne !!!, tak by sme to preverili az by to preslo kontrolou tak by to tam mohlo pridat, s tym ze by bol niekde specialny zoznam surnych inzeratov...

len este rozmyslam su inzeraty ktore potrebuje predavajuci surne predat, len akosi sa neprisposobi cenou ;-) tu by to skrachovalo
s toho preverovania by si raz zblaznil...a to by bolo asi dost skoro..ine by si nerobil....ked niektori nevedia ani do ktorej kategorie patria ich auta, gumy, svetla atd...tak asi by asi nevedeli pochopit vyznam tej rubriky SURNE
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

stevosq napísal:urcite spoplatnene,inak tam budu vsetky ponuky! ved kazdy chce predat surne
co ak zadefinujeme taku vec scriptovo ze SURNE = fakt dobra cena, asi to ozaj mysli vazne ;-) to by potom mohlo fungovat ,
su taky ludia co kupia cokolvek len nech tam ma zlavu ? uz nebude ani si tolko vyberat ? no ja neviem...
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

certik22 napísal: s toho preverovania by si raz zblaznil...a to by bolo asi dost skoro..ine by si nerobil....ked niektori nevedia ani do ktorej kategorie patria ich auta, gumy, svetla atd...tak asi by asi nevedeli pochopit vyznam tej rubriky SURNE
neee v poho, script to zmakne za stotinku, a dalo by sa to len pre vozidla, len zas mi sem zacnu este viac rvat ND a pneu do osobnych...
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

admin napísal:
certik22 napísal: s toho preverovania by si raz zblaznil...a to by bolo asi dost skoro..ine by si nerobil....ked niektori nevedia ani do ktorej kategorie patria ich auta, gumy, svetla atd...tak asi by asi nevedeli pochopit vyznam tej rubriky SURNE
neee v poho, script to zmakne za stotinku, a dalo by sa to len pre vozidla, len zas mi sem zacnu este viac rvat ND a pneu do osobnych...
....vsetko nepredajne bude v rubrike surne....
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

certik22 napísal: ....vsetko nepredajne bude v rubrike surne....
no asi tak by to dopadlo
nepredajne + bordel, tak asi zas nic...

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní