Superb1 viac problemov

sekcia na poukázanie problémov s dízlovými autami. čerpadlá, vstreky, dvojhmoty atd..návody a vysvetlenia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ferdy2391
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 02.09.2017 13:08
Zdieľať na Facebook

Superb1 viac problemov

Príspevok od používateľa ferdy2391 »

Zdravim mam problem na svojom supe1 tdi 96kw avf.V prvom pripade to ze auto nejde ako ma mnozstvo vstrekovaneho paliva mam 8.5mg mal som predtym rotacku 81kw a viem ze cim menej sa podla vagu vstrekovalo tym realne slo viac neviem preco ale bolo to tak.Takisto hodnoty vstrekov podla pc mam temer pred smrtou 1.6 0.5 -1.5 0.6 Pritom auto startuje na brnk ziaden dym nemam ani nic.Dokonca som si spravil maf a egr of a dal diodu ci auto pojde lepsie a realne lepsie ide.Spotreba na volnobeh skace nekedy to je 0.8 nekedy 1.5 neverim ze by to bolo vstrekmi kedze auto funguje vsetko ok.Je realne mozne pridat aute na nafte na rotacke to slo vpodstate jednoducho ale na PD velmi pochybujem ze by to lahko slo okrem chipu.Rozvody su temer na 0 az +0.5.Olej sanestraca tachometrovych to ma 360 000 + - ci real netusim neverim.A dalsia zaujimava vec ze mi nesvieti vnutorne osvetlenie na otvorenie dveri.Na pristrojovke mi pekne svietia dvere avsak na strope ani bohovi rucne ked zapnem funguje ale ani jedne dvere nejdu ako osvetlenie v dverach pekne svieti ale v strope nie nemal uz niekto taky problem?
diki
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ano,čím menej ukazuje diagnostika tým je v reále väčšia dávka.
Kto robí diagnostiku to vie.Korekcie sú už vhodné na riešenie.Tie km už motor mal mať za sebou niektoré servisné úkony.Skús prečítať,a radšej potom už daj konkrétnejšiu otázku
motor-vw-1-9-2-0-tdi-pd-ako-ho-servisovat-t67907.html
Napísať odpoveď

Návrat na "Bežné poruchy dieselových áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní